Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Uber taksiden daha fazla vergi veriyor. Taksiler yasaklansın.

5
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Uber taksiden daha fazla vergi veriyor. Taksiler yasaklansın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    279 Mesaj
    Uberin aldığı her yolcu kayıt altında. 1.sınıf vip hizmet. Her yolcu için vergi ödüyorlar

Taksici günde 60 kişiyi taşıyor. Hepsinden para alıyor. Hiçbiri için vergi ödemiyor. üstüne les gibi sigara kokusu ve dolandirilma korkusu ile yolculuk.

Özellikle Havalimanı taksicileri yüzünden taksicilerden ve taksilerden nefret eden biri olarak taksiler yasaklansın kampanyası istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    Uber'e karşı taksileri asla savunmam ama yasaklamak da haksızlık değil mi? Sonuçta o plakaları devlet ciddi rakamlara sattı.
    |
    |
    Zorla satmadı Yaa kardeş. Taksi olayı bitmiştir. Ya uber gibi bir sisteme geçsinler yada kapatılsın.

Devlet benim aldığım nefesten vergi alırken taksiciler istediği gibi at koşturuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    uber yeni bir çağ yarattı dikkat ettiyseniz günümüzde referans sistemi ne kadar değer kazanıyor über neden bu kadar tutuyor çünkü belli bir yıldız altında kalan ve sıkıntı çıkaran şöförleri direk acımadan çıkartıyor ... über karşısında taksicinin neyi var , nerdeyse hiç birşey ... ben türkiyedeki hiç kimsenin sırf taksiciler zarar etsin veya vergi kaçırmaktan veya korsan taksiye binmek için uberi tercih ettiğini düşünmüyorum .. aksine insanların tek istediği şey uygun fiyata kaliteli hizmet almak .
    |
    |
    Kesinlikle Uber den yana oyumu kullanıyorum. Saldırı yapmadan bir sebepleri olsa düzgünce anlatsalar taksicilere belki hak verirdim ama saldırı yaparak tehdit ederek karın ağrılarının sebebini anladığımız için kesinlikle Uber
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.