Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

u8800 b528 kendiliğinden video ve resimlerin silinmesi

10
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> u8800 b528 kendiliğinden video ve resimlerin silinmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      222 Mesaj
      09 Nisan 2012 11:55:09 Konu Sahibi
      arkadaslar konuda belirttim gibi yaklaşık 2 aydır b 528 romu kullanıyorum gaytte memnunun 2 şey dışında

1. sarj süresi erken bitiyo bazen 1 gün yetmiyo

2. aptal makina resim ve videolarımı siliyo

daha batarya kalibrasyon yapmadım bu hafta yapacam ama ben gerekli olan resim ve videolarımın neden silindiği yokmu arkadaşlar bunun bir çözümü yardım plz

|
      |
      09 Nisan 2012 18:39:09 Konu Sahibi
      40 küsür kişi konuya bakmış ama cevap hiç yok o kadarmı imkansız bir şey bu ?
      |
      |
      09 Nisan 2012 22:04:13
      Aynı problem bendede mevcut biraz araştırma yaptım kimi dcim i DCIM yapın demiş kimisi SD kartı formatlayıp deneyin demiş hepsini denedim olmadı zaten sd kartın içinde ne kadar resim varsa siliyordu şu anda harici sd kartı çıkardım dahiliye kopyaladım resimleri bide öyle deniyecem Bazı HTC ve Motorola Droidlerde oluşmuş bu problem deniyorum şimdi.
      10 Nisan 2012 12:41:50 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Ramazan.K

Aynı problem bendede mevcut biraz araştırma yaptım kimi dcim i DCIM yapın demiş kimisi SD kartı formatlayıp deneyin demiş hepsini denedim olmadı zaten sd kartın içinde ne kadar resim varsa siliyordu şu anda harici sd kartı çıkardım dahiliye kopyaladım resimleri bide öyle deniyecem Bazı HTC ve Motorola Droidlerde oluşmuş bu problem deniyorum şimdi.

kameranın çektiği resimleri sd ye değilde direk kendi 2 gb hafızasına nasıl atabiliriz senin bilgin varda söle bende öle bir deneyeyim
      |
      |
      10 Nisan 2012 13:07:15
      aynen kardesim benimde bütün resimler videolar silindi telefonu nerdeyse kırıyodum lanet olsun bu telefona mal çinliler küfür serbest olsa varya burda neler derdim neler kendimi zor tutuyorum
      609 Mesaj
      10 Nisan 2012 20:23:33
      quote:

Orijinalden alıntı: xrasimx

aynen kardesim benimde bütün resimler videolar silindi telefonu nerdeyse kırıyodum lanet olsun bu telefona mal çinliler küfür serbest olsa varya burda neler derdim neler kendimi zor tutuyorum

rasim her seyde telefonu kotuluyorsun tamam resimleri siliyor ama telefonu kendi yaptiginiz hatalardan dolayi kotuluyorsunuz kvkya gonderdiginizde hakli olmasanizda telefonunuz yapildi. gidip cwmden size kim dedi sacma sapan seyler yapin diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      11 Nisan 2012 13:52:05
      Problem telefonda deil lütfen telefonu kötülemeyin bu problemden dolayı ICS'ye dönmüştüm şimdi denemek için tekrar B528'e dönüyorum problemi internette araştırırsanız HTC Desire HD den tutunda Xperia Arc a kadar bu problemi yaşayanları göreceksiniz SD kartın içine yazılanları söylüyorum bizzat deniyeceğim şimdi ".nomedia" isminde bir klasör var ise silin deniliyor bunu bir denermisiniz SD kartın root dizininde de olabilir DCIM klasörünün içindede olabilir.

İnternette çözüm için önerilenler

dcim klasörünün ismini DCIM yapılması
      SD kart root dizininde ve DCIM klasörünün içinde .nomedia isminde bir klasör var ise silinmesi
      Bir forumda ise "hsina" kullanıcı adlı bir arkadaş telefonun SD kartı /sdcard olarak değil /mnt/sdcard olarak gördüğünden problem oluştuğundan bahsetmiş

Kurulum bitince deneyip herkezi bilgilendireceğim buradaki asıl mesele telefona laf atmayalım "B528" de ufak bir problem var asıl problem bu şimdiye kadar bütün romları kurdum bu telefona sadece B528 de yaşadım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      11 Nisan 2012 14:44:15
      aynı sorun benimde başıma geldi gitti çoğu resmim yok mudur bunun çözümü ? benim telefonumda zaten DCIM ' di gene silindi.İçinde ve sdkartta nomedia adlı klasörde yoktu gene gitmiş fotoğraflarım

edit:root explorerdan baktığımda mnt/sdcart gözüküyo /sdcart ' da gözüküyo 2 si aynı klasöre çıkıyo anlamadım ben bu işi

2.edit: sadece dcim' deki resimleri silmiyor diğer klasörlerdeki resimleride siliyor bluetooth klasörümdekileride silmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdau -- 11 Nisan 2012; 18:13:38 >
      |
      |
      11 Nisan 2012 18:51:29 Konu Sahibi
      zaten proplem sadece dcım klasöründeki kamera görüntüleri değil sd kartın içinde her hangi bir yerde olan tabi bunu kafasına göre yapıyo resim ve videolarda gidiyo örnek cd kartın içine filmler diye bir kalsör actım içine 5 yakın film attın 2 si gitmiş diğerleri duruyo =)

Telim Bendende Psikopat çıktı Yarın Öbürgün bu Tel Canlanıp Robot Felan Olmasın Hey ben uzaylıyım ahbap Diyip Konuya Girerse Şaşmam
      |
      |
      11 Nisan 2012 22:38:59
      Evet dediğiniz gibi bütün resimleri siliyor denemelerim devam ediyor inşallah sonuca ulaşırız.
      |
      |
      16 Nisan 2012 17:51:33
      Arkadaşlar 6 günlük test sonucu

İlk test dahili hafıza üzerinden çalıştırdım resimler silindi
      2nci test forumda geçen 3 yükleme metodu harici sd karla denendi resimler silindi
      3ncü test farklı sd kart takıldı resimler silinmedi

benim telefonda sorun sd karttan kaynaklı resimleri silinmedi sd kartı değiştirince.
      |
      |
Blogio
SEO
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.