Şimdi Ara

U. Dundar - Y. Ozdil arasinda buyuk kapisma: 'Adam degilsin'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 26
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 48 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sissil (5 mesaj) ohc (3 mesaj) atmaca57 (3 mesaj) Zuko (2 mesaj) DARTH_BLACK (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (6 mesaj) (1 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 13:20 civari... Ugur amca bayagi kizmis oyle boyle degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REV0 -- 22 Haziran 2021; 1:20:1 >

|
    |
  • "eğer birisi sakin kalmak yerine bağırıp çağırmaya başlıyorsa onda suçluluk psikolojisi vardır."

Bu her zaman geçerli olacak diye bir şey yok ama ...

Adam diyor ki yandaş medyadan biri bunu dese bu kadar sinirlenmem.

Adamı üzen ve isyan ettiren, kardeş bildiği dostum dediği birinden bu tweeti görmek.

Kaldı ki yılmaz özdil'in bahsettiği olay da doğru çıkmamış deniyor.

Yılmaz Özdil, tweet atmak yerine Uğur Dündar'ı arayıp sorabilirdi. Ki Özdil gazeteci üstelik. Gazeteci dediğin önce sorgulamaz mı doğrulamaz mı

Kim olsa sinirlenir bağırır

Niye kavga ettiklerini de yazsaydınız bari, trafikte yol verme kavgası değil sonuçta.

Yılmaz Özdil, Artı1 TV'nin kuruluşunda finansörün Ekim Alptekin olduğunu söylüyor. Alptekin, kara paracı SBK'nın ortağı! Aslı Aydıntaşbaş'ın eski kocası...

-Artı1'in kurucularından biri de CHP'li Erdoğan Toprak.

Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazeteciler niye bu mevzudan hiç bahsetmiyor diye soruyor Yılmazs Özdil, sonrası malum.

Yılmaz Özdil bağlanmadı. Defalarca söylediler programda bağlan diye.

Alkolik, bir yerlerden duyum almış mal bulmuş mağribi gibi bir telefon kadar yakın olduğu uğur Dündar hakkında tweet attı.

Sezgin baran korkmaz iddaanamesinde yazıyormuş dedi birde halbuki iddaanamede böyle birşey yok .

Yılmaz Özdil kendini bitirdi.

• Kapışma olmamış sadece Dündar ve yanındaki konuşmuş.

• Programı izlemedim. Ancak Uğur Dündar bağırıp çağırmak yerine durumu açıklamalı.

Biz akpliler para almasın onun dışındakiler serbest demiyoruz. Kimse almayacak diyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Yılmaz Özdil bağlanmadı. Defalarca söylediler programda bağlan diye.

Alkolik, bir yerlerden duyum almış mal bulmuş mağribi gibi bir telefon kadar yakın olduğu uğur Dündar hakkında tweet attı.

Sezgin baran korkmaz iddaanamesinde yazıyormuş dedi birde halbuki iddaanamede böyle birşey yok .

Yılmaz Özdil kendini bitirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Bağırıp çağırmadı bence izlemeden yorum yapma. İftira attığı için sinirlendi arada. Haklıda.

• Sosyal mecralarda an itibariyle görülebileceği üzere aktrollere en az 1 haftalık malzeme çıktı, en çok da buna üzülüyorum...

• Peker operasyonuyla iktidarı yıpratmaya çalışırsanız sonuçları aleyhinize olur. Bakın Ak parti cephesinden bir fire bile yok. Çünkü herkes Reise bağlı ve sadık. Ama muhalefetin düştüğü acziyet ortada. Sandıkta ise milletin tokadı geliyor.

İzlemedin madem neye laf ediyorsun hocam.

Uğur Dündar sonuna kadar haklı bu konuda. Para falanda almamış.

• amadeus99 a kullanıcısına yanıt
    Genel bilgidir.

Eğer birisi sakın kalmak yerine bağırıp çağırmaya başlıyorsa onda suçluluk psikolojisi vardır.

Twitter'da, orada burada Uğur Dündar'ın bağırıp çağırdığı videolar dolaşıyor.

Eğer haklı ise buna engel olup açıklama videoları yayınlanmalıdır.

Emin olun kimse uğur Dündar haklı veya haksız demeyecek, suçsuz işe niye bu halde diye soracak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

"eğer birisi sakin kalmak yerine bağırıp çağırmaya başlıyorsa onda suçluluk psikolojisi vardır."

Bu her zaman geçerli olacak diye bir şey yok ama ...

Adam diyor ki yandaş medyadan biri bunu dese bu kadar sinirlenmem.

Adamı üzen ve isyan ettiren, kardeş bildiği dostum dediği birinden bu tweeti görmek.

Kaldı ki yılmaz özdil'in bahsettiği olay da doğru çıkmamış deniyor.

Yılmaz Özdil, tweet atmak yerine Uğur Dündar'ı arayıp sorabilirdi. Ki Özdil gazeteci üstelik. Gazeteci dediğin önce sorgulamaz mı doğrulamaz mı

Kim olsa sinirlenir bağırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 22 Haziran 2021; 13:52:11 >
  • Yiyin birbirinizi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Programı izlemedim. Ancak Uğur Dündar bağırıp çağırmak yerine durumu açıklamalı.

Biz akpliler para almasın onun dışındakiler serbest demiyoruz. Kimse almayacak diyoruz.

Programı izledim.

Uğur Dündar' ın bağırdığına şahit olmadım.

Artı 1 TV' nin kuruluşu ve sahipleriyle ilgili Yılmaz Özdil' in attığı bir tweet üzerine olay çıktı.

Uğur Dündar ve program yapımcısı da bu TV' nin kuruluşunda bulundukları için savunmaya geçtiler.

• sissil kullanıcısına yanıt

Evet ben de telefonla vs bağlanacak diye bekledim ama bağlanmadı.

Yok öyle bir şey.Biri bana iftira atarsa çıkar bağırırım "Yalancı,alçak" diye.Bir kere şöyle bir atasözü de var :Suskunluk ikrardan gelir"

Üstelik Uğur Dündar ve Tuncay Mollaveisoğlu her şeyi tüm açıklığıyla anlattı.Yılmaz Özdil açıkça iftira attı.Niye ,neden böyle bir şey yaptı?Yakında çıkar ortaya.

• Tele1 çok fazla diline doladı olayı sanki.

• Uğur Dündar birine "adam değilsin" diyorsa o kişi adam değildir.

Yılmaz Özdil gidip kitap falan satsın, yalan yanlış şeylere inanıp gazeteciliği öğrendiği insanları suçlamasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 22 Haziran 2021; 14:17:20 >
  • Bu işin sağı solu yok çıkar çatışması olunca herkes birbirine .Ülkede gün geçmiyor ki insanlar kandırılmasın bu mozambik milletine söğüşlenmek yakışıyor.

• Yiyin birbirinizi .

• Uğur Dündar şovmenin önde gideni. Baykal gibi de kendi adıma çekilmez bir üslubu var. Küfrederek mikrofonla daldığı videosunu iyi anayım da kendi adıma çekilecek biri değil.
    Özdil siyasal dincilerin siyasal Atatürkçü versiyonu gibi. Ama sorduğu soruda gayet haklı.

Neyse yesinler birbirlerini

• Niye kavga ettiklerini de yazsaydınız bari, trafikte yol verme kavgası değil sonuçta.

Yılmaz Özdil, Artı1 TV'nin kuruluşunda finansörün Ekim Alptekin olduğunu söylüyor. Alptekin, kara paracı SBK'nın ortağı! Aslı Aydıntaşbaş'ın eski kocası...

-Artı1'in kurucularından biri de CHP'li Erdoğan Toprak.

Dürüst ve güvenilir (!) araştırmacı gazeteciler niye bu mevzudan hiç bahsetmiyor diye soruyor Yılmazs Özdil, sonrası malum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.