Şimdi Ara

Tyt yks kimya yi takıyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asit baz denge kısmına yeni geldim asıl zorlanmalar başladı diyebilirim sizde durum nasıl?

• niye takmayalım hocam sadece matematikle sınav kazanılmıyor
  • Kimya çok kek bir ders değil sadece çalışınca çok rahat yapılabilen bir ders
  • 24 haziran onların bana takmasını bekliyorum
  • tyt de sadece deneme üzerinden gitmek mantıklı
  • .
  • Bu sene kimya sorularını uzaylılar hazırlayacakmış.Hazırlıklı olun bilinmedik elementlere.
  • kimyadan istenirse zorlanabilir ama yıllardır sadece palme çözüp fullenebilecek şekilde soruluyor kimya
    o yüzden hayır.
  • Fen bilimleri kimya LYS çözüyorum ama zorlanıyorum normal mi o kadar zor çıkar mı?
  • KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    O kimyadaki en zor kitap zaten asdfghjj
  • Ya şu kçç, tampon, hidroliz falan hiçbirşey anlamıyorum onlardan normal mi
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Hidroliz tamponlar yeni geldim bayağı zorlanıyorum. En iyisi formül ezberlemek bence
  • Ciddi misin lan şansa bak karekök LYS den de mi zor
    Fen bilimleri en zor diye biliyorum :) nasıl kitap? Kaliteli mi? Konuyu öğrendikten sonra direkt bunu mu çözüyorsun?
    ben de en zoru o diye biliyorum
  • zor degil , karekök lys fizik gibi düşün zor degil ama sınava pek benzemiyor palme ya da yayın denizi çöz geç yeter.
  • Arkadaşlar bir de paraf yayınları kimya lys nasıldır bilen var mı paraf bilgi sarmal ya da yayın denizi üçünden birini bilen var mı ?
  • Programımda yer olmadığı için kimyaya hiç bakamıyorum :/
  • Bende organik YGS kısmı bile 0 özel dersteki hocam yetişir diyor ama nedense kaygiliyim hala
  • Gerçekten zor kitap ama güzel soruları mevcut. Yok hocam kolaydan zora doğru en son bunu çözüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.