Şimdi Ara

TYT YKS Çalışma Programı Sayısal Mezun | PDF Dosyası Eklendi | Güncel 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
7.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programdan bir görüntü ( ön izlemedir )
    TYT YKS Çalışma Programı Sayısal Mezun | PDF Dosyası Eklendi | Güncel 2018

Bu Programı Yıl Boyunca Sürdürebilmen İçin Okuman Gereken “7” Altın Madde

09:00’da masaya oturmuş olman gerekiyor. 8’de kalkıp kahvaltını yap.
    Telefonu sessize alıp, masanın üstünden kaldırıyorsun.
    Her etüt 1 saattir, tabii ki aralarda mutfağa gidip çayını tazeleyebilirsin.
    Hafta sonu programını kendinize göre ayarlayabilirsiniz, örneğin Pazar günü kendinize tiyatro – sinema aktivitesi yazabilirsiniz.
    Boş bıraktığımız alanlara kendi programınızı yazabilirsiniz. Biz sizi sıkmamak için böyle bir düzen oluşturduk. Örneğin akşam sadece soru çözümü yapabilirsin.
    Matematiği 1 ve 2 diye ayırabilirsiniz. Pazartesi tyt, Salı yks çalışabilirsiniz.

Arkadaşlar program konusu sabit kalacaktır, en ufak bir güncelleme bile yaptığımızda bunu bu konuda belirteceğiz.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda program hazırladık, bende mezun olduğum için kendi uyguladığım programımı pdf formatına çevirdim.

Boş alanlar bıraktık, bu alanları sizler kendi ek dersinize göre dolduracaksınız. Zaten yukarıdaki açıklamada her şeyi yazdık.

PDF olarak indirmek / görüntülemek için linke tıklayabilirsiniz.
    https://universiteblog.org/tyt-yks-calisma-programlari/tyt-yks-calisma-programi-sayisal-mf-2018/

• Bana lazım değil ama konuyu güncellemek istiyorum uzun zamandır böyle bencillik yapmayıp, hazırladığı şeyleri paylaşan emek harcayan üye göremiyordum. Helal olsun demek istiyorum. İşte böyle paylaşımcı insanlar sınavda iyi yapıyor. Öğrendiğimi sadece ben bileyim aman rakiplerim beni geçer filan diyenler sonuçlar açıklanınca görüyor
  • ++++
  • up
  • Bana lazım değil ama konuyu güncellemek istiyorum uzun zamandır böyle bencillik yapmayıp, hazırladığı şeyleri paylaşan emek harcayan üye göremiyordum. Helal olsun demek istiyorum. İşte böyle paylaşımcı insanlar sınavda iyi yapıyor. Öğrendiğimi sadece ben bileyim aman rakiplerim beni geçer filan diyenler sonuçlar açıklanınca görüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu işine yarayabilir ariyodun sanırım

• Bi derse nasıl 1 saat çalışabiliyorsunuz? Cidden ben yavaşım sanırım. Bir derse en az 4-5 saat ayırmam gerekiyor.
  • Arkadaşlar tabii ki de bu programa tıpa tıp uymanız gerekiyor demiyorum. Her öğrencinin programı kendine özeldir.

Sizler bu programa bakıp kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Fakat benim size tavsiyem bu programı kendiniz ilk gün uygulamanız eksikleri, fazlaları kendiniz ekleyip çıkabilirsiniz :)

Saygılar..
  • Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim hocam
  • yukarı
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.