Şimdi Ara

Tyt Türkçe nereden dinlenir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 29 gün 20 saat 16 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MegaWindows (2 mesaj) petruccist (1 mesaj) Ykssavar (1 mesaj) Trkolu63 (1 mesaj) hüseyinhayko cepkinci (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Sadece video olarak düşünmeyin çok kaliteli bir site öneriniz varsa ona da açığım. Biyoloji portalı gibi bir Türkçe konu anlatım sitesi varsa yazabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Siz değerli arkadaşlardan özellikle yanıt bekliyorum

• Öznur saat yıldırım kpss icin anlatiyor ama konular aynı zaten. Bayagi iyi diyebilirim

• Önder hoca, kadir gümüş.

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt
    +
  • Hocam Öznur Saat Yıldırım hocamız gayet güzel anlatmış. + olarak limit el kütabınıda öneririm.

• pıtırcıktan dinlenir

• önder hoca gerçekten diksiyonu düzgün ve kaliteli bi hocadır öneririm hocam.

ayrıyeten eğer parsız youtubedan bi hoca istersen benim hocamdaki saçı benim gibi uzun olan bi adam vardı adını unuttum ama o da iyidir baya.

zaten konu anlatım pek önemli değil hocam asıl iş soru çözmeye başlayınca başlıyor bol bol pratik yapman lazım

• Kadir Ag

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka ben Kadir Gümüş izliyorum tavsiye ederim. Şu arkadaşların bahsettiği Öznur Saat Yıldırım da güzel anlatıyor ama KPSS için videoları var hâliyle fazla detaylı. Ben birkaç videosunu seyredip tekrardan Kadir Gümüş’e döndüm.
  • Hocam şöyle diyim 1 ay önce dilbilgisinden 1 net bile yapamıyordum. Geçen seneden beri denemediğim hoca kalmadı öznür saat Yıldırım, Kadir gümüş, önder hoca hepsini denedim ama çok detaylı ve uzun anlattıkları için hiç verim alamadım. Rüştü hocayı izlemeye başladım hem çok kısa hem çıkabilecek yerleri veriyor taktiklerle birlikte. Şuan denemelerde dilbilgisinden yanlışım çıkmıyor öneririm Rüştü hocayı

• Trkolu63 T kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.