Şimdi Ara

Tyt tr sos için acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JonSnow01 (5 mesaj) Whoisthat (3 mesaj) lucilfer (2 mesaj) GrazieRagazzi (1 mesaj) Pilotless (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Demin 345 kurumsal tyt Türkçe denemesi çözdüm. Tr ve sos daha batamazdı.

Tr 9 yanlış
    Sosyal 8 yanlış
    mat 4 yanlış
    fen 2 yanlış

( Boşum yok )

Apotemi sosyal özeti sosyali öğretir mi hiç bilgim yok yorum sorularını anca yapabiliyorum.

Tr için de düzenli Türkçe denemesi atıyorum normalde daha iyi geliyordu bugünki deneme çok kötü geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonSnow01 -- 5 Aralık 2020; 11:38:43 >

|
    |
  • coğrafya için ens destek defteri var baya ayrıntılı ve güzel anlatmış.tarih için bir şey diyemem
  • lucilfer kullanıcısına yanıt
    Hocam tarih ve coğrafya özetlerim var. Ama apotemi sayfa sayısı 4 ders için 140 sayfa. Daha kısa ve özet bilgilerle anlatmıştır ve okuması fazla zaman almaz diye onu düşünüyorum.
  • JonSnow01 J kullanıcısına yanıt
    hocam ben coğrafyada ayrıntıları kaçırdığım için,ve zorlandığım icin bahsettigimi kullanmaya başladım baya hoşuma gitti.apotemi hakkında bir bilgim yok ama iyidir mutlaka
  • Delta kültürün notları veya elindeki notlardan çalışıp çıkmışları çözebilirsin en kötü bayram meralden falan hızlıca çalış
  • Pilotless kullanıcısına yanıt
    Elimde olan notlar delta kültürmüş zaten hocam. Hem tarihi hem coğrafyası var.
  • Apotemi önemli yerler akılda kalsın diye yazılmış, detay şeyler içermiyor çok.
  • Hocam yayınlar genelde bir önceki sınava göre hareket ederler ama çoğu zaman bir sonraki sınav daha farklı olur 2019 ve 2020 de sınava girmiş birisi olarak söylüyorum bunu. 2020 de Türkçe saçma, sosyal de bilgi ağırlıklı testler idi bu yüzden de 345 gibi kendini her sene iyice yenileyen bazı yayınlar bu sene bu şekilde sınavlar çıkaracaklardır. Denemelerden sonra "batırdım, bu dersim neden böyle, bittim" falan gibisinden düşüncelere girmene hiç gerek yok. Her denemeyi hatta çözdüğün her soruyu bir "deneyim" olarak gör sadece. Benim Türkçe denemelerimin zamanlarda 25-30 dakikada 37-38 hatta bazen 40 net geldiğini hatırlıyorum. Ama sınavda ne yazik ki 35 dakikada 30 net geldi. Demek istediğimi anlamışsındır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whoisthat -- 5 Aralık 2020; 12:57:50 >
  • Ayrıca dediğim gibi 2020 de mat ve fen bi tık kolaydı bence ve bu yüzden kendini yenileyen yayinlar da buna paralel olarak deneme yayınlayacaklar. Bu yüzden Türkçe ve sosyal için ağlaman gerekmediği gibi matematik ve fen için de kendini rahat hissetmemen gerekir. Her derse rasyonel ve soğukkanlı yaklaş. 2021 hakkında kim ne derse desin sadece tahmin olarak kalacaktır bunu da unutma.
  • Whoisthat kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zaten bu deneme 2019 un tg denemesi. İntte bulup çıkardım.
  • JonSnow01 J kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam dediklerim hâlâ geçerli. Benim yaptığım gibi denemelere takılıp kalmaman için söyledim bunları. Ayrıca okuyan başkalarına da faydalı olabilir diye düşündüm.
  • Whoisthat kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam teşekkürler.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.