Şimdi Ara

Tyt sosyali fullemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
3
Favori
625
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1344 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhaba
    Öncelikle sayisalci olduğumu belirteyim.
    Arkadaşlar konuları çalışmak için kanal tavsiyesi almaya geldim. Sosyal için önerebileceginiz YouTube kanalı var mıdır ? Konuları çalışıp 1 testte olsa soru çözmem şart mı yoksa denemelerde oturtmami mı tavsiye edersiniz ?

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Önemli konu up.

|
    |
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    Abi bu foruma ne olmuş ya

|
    |

Tarih ramazan yetgin
    coğrafya yavuz tuna
    din/felsefe kampüs kanalı
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar, yolda yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, bu yolu ben nasıl aşarım, korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol zor da olsa bir müddet sonra aşılmış yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman, insanların yüreklerinde, aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    avutsunbahaneler

deneme önerisi de verirmisin?
    |
    |
    Atmaca. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    13 Mesaj

Bilgi sarmal kalitelidir zordur netler düşük gelebilir ama çok şey katar bence

|
    |
    somethingjustlikethis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sözel kısımda 345 , Paraf , Sarmal , Yanıt ve Toprak en iyiler arasında. Bunlardan birini kullanabilirsin.
    |
    |
    somethingjustlikethis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar, yolda yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, bu yolu ben nasıl aşarım, korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol zor da olsa bir müddet sonra aşılmış yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir. İşte o zaman, insanların yüreklerinde, aslında yolun zannedildiği kadar zahmetli olmadığına ve bütün sıkıntılı yolların aşılabileceğine dair bir iman doğar.
  • Teğmen
    139 Mesaj
    nadiren fulluyorum ama ortalama 17 18 yapıyorum. tarihte konu okumasını yapabilirsin yd el kitabı iyidir. coğrafya için limit el kitabı efsane adamlar çoğu şeye değinmiş haritalara da yer vermişler bolca. felsefe için youtube da benim hocam videoları var tyt felsefe için baya baya yeterli oluyor. din için bi el kitabından kavramlara yoğunlaşsan yeterli olur. garantiye almak için allahın sıfatları, ibadetler, itikadi ameli yorumlar vs de bakabilirsin. bence soru bankasına gerek yok bunun üstüne deneme çözdüğünde iyi bir sonuç alabilirsin.

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
  • Binbaşı
    1344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: almanyalidoktor

nadiren fulluyorum ama ortalama 17 18 yapıyorum. tarihte konu okumasını yapabilirsin yd el kitabı iyidir. coğrafya için limit el kitabı efsane adamlar çoğu şeye değinmiş haritalara da yer vermişler bolca. felsefe için youtube da benim hocam videoları var tyt felsefe için baya baya yeterli oluyor. din için bi el kitabından kavramlara yoğunlaşsan yeterli olur. garantiye almak için allahın sıfatları, ibadetler, itikadi ameli yorumlar vs de bakabilirsin. bence soru bankasına gerek yok bunun üstüne deneme çözdüğünde iyi bir sonuç alabilirsin.
    Dostum elimde tarih ve coğrafya için delta kültür özet kitabı var bunlar yeterli olur mu

Sayısallarda tyt fen önerisi yapsın ödeşelim tarihi herhangi bi kanaldan bitir bidaha dönme gereksiz ayrıntı ezberleme, denemelerden öğrenirsin çoğu şeyi zaten benim hocamın anlatımını beğeniyorum. Coğrafya için yavuz tuna öneririm kaliteli anlatır sıkarsa hocalara geldik veya kampüs izleyebilirsin en önemlisi harita bilgisi genel kültür abi önce kıta kıta irdele sonra ülkeleri teker teker bilmeye çalış bunun yaninda bölgelerin en bilindik özelliklerine dikkat etmeye calis sosyalde sıkıntı çıkarsa coğrafyadan çıkarırlar tahminimce. Din ve felsefe icin ayriyeten bi calisma yapmana gerek yok kampüsten tekrar videoları bile işini görür.

|
    |
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj

Olur

|
    |
    MegaWindows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    139 Mesaj

onları hiç incelemedim bilmiyorum
    |
    |
    MegaWindows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.