Şimdi Ara

Tyt mattaki sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba herkese direk konuya gireyim
    Tyt matematikte çok eksik konum kalmadı ama denemelerde yetiştirmekte sıkıntı çekiyorum.Matematiği sona bırakıyorum ve yaklaşık 1 saatim oluyor. Eğer mat kısmını çözüp çözemeyeceklerimin birazını atlayarak birazına da uğraşarak devam edersem geometriyi göremiyorum bile 20 soru işaretlediğimle kalıyorum.

Çözebileceklerimi yani çok uğraşmayacaklarımı çözüp geoya geçtiğimde 25-26 ya çıkıyor geometride daha hızlı olduğum için. Ama sonuçta henüz eylüldeyiz net odaklı gitmek de ne kadar mantıklı bilmiyorum. Daha çok zorlandığım için tyt matematiği mi çözmeliyim eksik görmek adına denemelerde?
    Evde uğraştığım zaman çoğunu çözüyorum soruların maks 2 3 tane çözemediğim oluyor

Tyt mattan 1-2 kitap bitirdim biri yarım yamalaktı biraz ama deneme mi geçsem bilemedim.1 kitap daha bitirmeyi düşünüyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suker2021 -- 20 Eylül 2020; 13:56:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Problem ve mat denemesiyle halledilebilecek bir sorun gibi duruyor.Sadece günlük problem çözmeye özen göster ve bunu süre tutarak yap

• unnecessary tension kullanıcısına yanıt
    Teşekkürlerr süre tutarak deneyeceğim bir de

• Rica ederim emin ol etkisi olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.