Şimdi Ara

TYT Matematik İçin Nasıl Bir Yol İzlemeli?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
1
Favori
890
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> TYT Matematik İçin Nasıl Bir Yol İzlemeli?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Mesaj
    Şu anda 345 Yayınları tyt matematiğe başladım,yanında bir kitapla daha gidip sonra onlar bitince sadece deneme üzerinden mi gideyim yoksa bu kitabı bitirip öyle mi başka bir kitaba başlayayım ve deneme üzerinden gideyim?Dershaneye gitmediğim için zaman ayarımı kendim oluşturacağım

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam 345 rahat bitti tamamdır denemeye geceyim dedim.Acilin sorularını gördüm moral yerlerde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Creetech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TÜM FORUMA KISA SÜREDE GOSTERDİKLERİ BU KADAR BUYUK DESTEKTEN DOLAYİ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.Hepiniz çok iyi insanlarsiniz. Bugün yaşdiklaimdan bir ders aldim insanin babasinin bile oğluna faydasi olmuyor.Bundan sonra foruma girebilecegimi sanmıyorum.Bana destek olan dedemle nenemlerin evlerine gidip orada kalacağım.Bu adamın yüzünü dahi görmek istemiyorum. Kendinize iyi bakin esen kalın.Sınırsız banlayan forum yonetiminiede selam olsun...
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Bulmaca çöz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Yüzbaşı
    659 Mesaj

hocam bende 345 i zorlanamdan bitirdim
    acil çözmeyi planlıyorum sizce nasıldır soru kalitesi zorluğu falan tavsiye ederm misiniz
    1 tane kitapla yetinmek istemiyorum açıkçası
    |
    |
    antiKel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.