Şimdi Ara

TYT Matematik 18-20 Nete sabitlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geometrim yok 30 soru üzerinden düşünelim.
    345 12li tyt denemesini bitirsem ve 2018-2019 TYT çıkmış soruları bir kez daha çözsem yeterli olur mu? Tavsiyeleriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• abi matematik default olarak 18-20 arası geliyor ya.
    normal şartlarda 18 üstü yapamayan büyük ihtimalle ilkokulda dahi mat çalışmamıştır temeli 0 0 0 0 0 0 dır.
    soruna gelirsek kişiye göre çok değişir bu temeline bağlı. kısaca daha iyi bir fikrin var mı? yapabileceğin tek şey denemek zaten çalışmaktan başka yol yok
  • Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 18-20 net yapmanın "default" olduğunu düşünmüyorum. Ortalamanın üstünde bir hukuk fakültesi bile 20 net mat ile kazanılabilir ki en yüksek eşit ağırlık bölümlerinden biridir. Bu netleri yapıp yapmamanız temelinizle, azminizle ve ne kadar konu çalışıp ne kadar sindirdiğiniz ile alakalı. Yapılabilir sadece çabalayın. Bir kaç geometri sorusu temel bilgilerle yapılabilir en azından 1 nette geometriden almaya çalışın. İlk denemelerinizde ulaşamaz iseniz yanlış yaptığınız konuları analiz edip hızlı tekrar yapınız. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calmdownbro

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 18-20 net yapmanın "default" olduğunu düşünmüyorum. Ortalamanın üstünde bir hukuk fakültesi bile 20 net mat ile kazanılabilir ki en yüksek eşit ağırlık bölümlerinden biridir. Bu netleri yapıp yapmamanız temelinizle, azminizle ve ne kadar konu çalışıp ne kadar sindirdiğiniz ile alakalı. Yapılabilir sadece çabalayın. Bir kaç geometri sorusu temel bilgilerle yapılabilir en azından 1 nette geometriden almaya çalışın. İlk denemelerinizde ulaşamaz iseniz yanlış yaptığınız konuları analiz edip hızlı tekrar yapınız. Kolay gelsin.
    Hocam geçen senenin tyt matından 21 net yaptım geçen sene 2 yapmıştım konu bilgim ve temelim şu an fena değil.

• Hocam elinizde tyt mat soru bankası varsa her gün her konudan birer ikişer test çözün fayda sağlar. Tyt konu bilgisinden ziyade o bilgiyi kullanma becerisi istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aga yaparsin ya pek bir olayi yok.Problem cozmeyi biliyorsan,uslu-koklu sayilarla islem yapmayi biliyorsan, f(x)=5x ise f(3)=15 yazmayi biliyorsan yaparsin rahat ol

• AN0NYM0US A kullanıcısına yanıt
    Aynen tyt fenden de 15 net çıkarmayan ortaokulda fen derslerinde uyumuştur zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.