Şimdi Ara

Tyt Matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 net yapan ve Problemleri leş ötesi olan biri için Kalan Zamanda Deneme çözüp Yapamadığı soruları çözmek mi daha mantıklı yoksa hızlıca bir Problem fasikülünü bitirmek mi ? Hangisi daha çok geliştirir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• up

• Problemleri yapamıyorsan bir fasikül bitir derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apotemi al kalan surede en az gunde 2 saatini ayir farki goreceksin.Zor deyip birakma o seni gelistirecektir yani kitabin yazari diyor bunu.Benim de tyt matematigim senle hemen hemen ayni problemlerim kotu.Bu taktigi uygulayacagim ben gelistirecegine inaniyorum hocam

• problemleri leş olan biri deneme ile gelişmez.kendimden biliyorum.problem fasikülü bitir

• deliemre34 kullanıcısına yanıt
    Ben de şu an bunu yapıyorum tavsiye ederim kitap geliştiriyor

• Hocam aslında ben de tam bundna muzdaripim Apotemi çözemiyorum kanser oldum bu yüzden bu soruyu sordum Sizceözümlere baka baka gelişebilirmiyim

• Acil çözmeyi dene apotemi zor geliyorsa

Daha önce hiç problem çalışmamış birisi apotemideki soruları nasıl çözebilir?
  • Problemlere yeni başlayan birisi acil problemler çözebilir mi?
  • Cube00 C kullanıcısına yanıt
    Ya öyle de hem acilin çözümlerine bakar hem de apotemiden daha rahat çözer onu

• Limit kolay problemler kitabı vardı ben çözmedim ama çözen varsa sor o çok zorlamaz seni

• Ben daha önce hiç problem çalışmadım. Acil alsam çözebilir miyim?
    Konu hakkında küçük bilgiler ve başlangıç soruları var.Bazı soruları zorlar fakat çözülmez değiller.Ben de hiç problem kitabı çözmemiştim acille başladım ama temelim vardı ve zorlanmadan yaptım.Başlangıç için ideal değil belki ama çözülemez de değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Cube00

Daha önce hiç problem çalışmamış birisi apotemideki soruları nasıl çözebilir?
    Bu zamana kadar çalişmamaniz hata hocam kusura bakmayin ama son 2 3 ayda sinavdaki problemleri temizlemeniz mucize gibi bir sey.Arkadasim 2 yildir calisiyor ozel ders aldi sorular cozdu halen daha 2 3 soru yapamadigi oluyor problemlerde

Benim hedefim zaten yüksek değil. Tyt 50-55 ayt 20-25 net lazım :) Tyt matematikten 10-15 arası net yapsam yeter bana.
  • Hiç problem değil kitabına karşı fobi oluştu hocam bende. Kitabı hiç çözmek istemiyorum o yüzden belki başka kitap problemleri sevmemi sağlar.
    Limit kolay matematik problemler var ona bir bak istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cube00

Benim hedefim zaten yüksek değil. Tyt 50-55 ayt 20-25 net lazım :) Tyt matematikten 10-15 arası net yapsam yeter bana.
    Kanka sana dost tavsiyesi kalan zamanda tyt de turkcen kotuyse turkce kas sosyal kas rahat suanki mat netinle 65 leri gorursun kolay gelsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.