Şimdi Ara

TYT FEN NET ARTTIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 adet fen denemesinin net ortalamasına baktığımda 12 sonucunu gördüm, tüm konularımın bitmesine rağmen. Nerde hata yapıyorum ne önerirsiniz net arttırmak için?

Kaynak olarak 345 ve topraktan çözdüm

• Up
  • yanlış yaptığın soruları bi incele, sebebi bilgi eksikliği ya da yorumlayamama falansa denemenin kapağına yaz o sorulardan öğrendiğin bilgi ve yorumları. sadece bu yöntemle 20de 20 yapmazsın ama biraz sabredersen gerçekten faydası olur. bi de klasik olarak konuları gerçekten öğrendiğine emin ol yani tyt de olsa üstünkörü çalışmamak lazım
  • Deneyeceğim hocam saolun faydasını görürsem tekrar yanıtlarım
  • Mrelliot M kullanıcısına yanıt
    tamamdır yanıtını bekliyorum

söylemeyi unutmuşum kapağa yazdığın şeyleri tekrar etmen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamonaschep -- 24 Aralık 2020; 15:29:51 >
  • Ben yapamayınca çözüm videosunu izliyorum öğrendiğim bilgiyi not ediyorum bu yöntemle ufak tefek şeyler öğrenmeye başladım bazı soruları direkt ezberledim hatta. Kısa vadede not ettiğim yerden gelince soruyu kaçırmıyorum ama uzun vadede ne olur bilmiyorum. Tabi denemenin zorluğuna da bağlı. Ben 3d yapıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle giderek kaç net geliyor hocam
  • Mrelliot M kullanıcısına yanıt

hocam 7-8 geldiği oluyordu 12-13 oldu ama bazı konuları da işledim o arada tam olarak neyden arttı bilmiyorum

• Konular oturmamış bence biraz daha pratik yapabilirsin özellikle yanlış yaptığın konulara bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam konuları bitirmek konuları anlamak değildir ki, illaki eksik bıraktığınız yerler vardır.

• air raid siren A kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacağız bakalım tessekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.