Şimdi Ara

TYT FEN EŞİT AĞIRLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenden hedefim 10 net civarı yapmak.Şu an 0 denebilecek seviyedeyim hiç bilmiyorum konuları.3 ay kala başlasam kimya ve biyoloji konularını bitirebilir miyim?Yoksa ufaktan başlamalı mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başla şimdiden. Ben 5-6 net civarındayım. Çalışmaya başlıyorum. Amacım 12-15 arası net koparmak. 2-2.5 ay ideal bir süre şimdiden. Sonlara gelince çalışasın gelmiyor fene.

• 10 net yapma paketi -> palme biyoloji +palme kimya + yayın denizi genel fen deneme + fizik kolay konuların videoları
  • altug gunes fizik
    merve sarica kimya
    kampus biyo

bu 3unu kullanarak 17-3 yaptim(10 civari yapacak kadar temelim vardi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    kampüs iyi de diğerleri 0 dan başlayan uygun gelmedi hocam bana
  • Kimya bitir.Maks 2 3 haftada tüm kimyayı bitirirsin.En az 5 net yaparsın ÖSYM kimyayı kasmıyor.

• Coals kullanıcısına yanıt
    hocam merve sarica da altug gunes de temel seyleri anlatıyor bence ama tabi "ne kadar" 0 olunduguna gore degisir haklisin

• Hocam benim tavsiyem fen çalışmaya şimdiden başlayın. Önümüzde türev integral var, onlar başa bela olmadan feni aradan çıkartmak mantıklı geliyor bana. Zaten eşit ağırlık olduğunuzdan fenle çok içli dışlı olmuyorsunuz. Sayısal olan birisi AYT fen çalışırken yine TYT'ye yönelik pratikler de yapmış bulunuyor. Ama buna karşın AYT fen gibi bir yoğunluk yok. Tarih ve coğrafyayı erteleyip fene çalışmak daha mantıklı gibi.

Ayrıca 10 net diyip x konusuna bakayıp y'ye bakmayayım şeklinde giderseniz patlama ihtimaliniz var. Zaten bir yerden sonra başlayınca devamı geliyor yani. Zaten kolay+orta soru sayısı 10'dan fazla gelecektir, soru bankalarında çözdüğünüzden daha kasıntılarının gelmesi zor, maksimum 3 tane yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB5792671 -- 19 Eylül 2020; 20:0:21 >
  • Bende eşit ağırlığım kimyaya başladım ama bir yerden tarih falan da başladım aslında sosyal kısmını aralığa atsam aralığa kadar mat ve tyt fen çalışsam nasıl olur ?Edebiyat ve sosyal için 6 ay yeterli bir süre mi ?

• asdssa1 A kullanıcısına yanıt
    Edebiyat için ideal olan o. Sosyal için de yeter, ama çok da boşlama sosyali. Aralığa kadar en azından bir tarih bir coğrafya kitabında kitabın ortalarına kadar gelmiş ol
  • Biyoloji Kimya 1-2 hafta da biter

• Sadece konu dinleyip denemelerle hallolur mu yoksa sb şart mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabricioramirez

altug gunes fizik
    merve sarica kimya
    kampus biyo

bu 3unu kullanarak 17-3 yaptim(10 civari yapacak kadar temelim vardi)
    Hocam ben sayısal geçişliydim ama 13-4 geldi taktikleriniz nelerdir?

• biraderim 33 liralik fkb soru bankasi alip her gun burasi cok onemli 3 set cozmen lazim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.