Şimdi Ara

TYT DERSLERİ İÇİN ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
9
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mat1:Selim Yüksel(pdf'le beraber)+ 345 Mat SB

Geo:Metin Hoca ve Kenan Kara'dan video izleyip birey b ve acil geo

Kimya: Gülçin Hoca 7 Hamlede Kimya+Palme Konu Anlatımlı SB

Biyoloji:Selin Hoca Tyt biyoloji

Fizik: Benim Hocam'dan Fizikle Barış'ı izleyip kitabıyla dersi takip etmek.

Tarih: Ok Tarih + Limit Tyt&Ayt SB

Coğrafya: Tavsiye istiyorum

Arkadaşlar programım böyle ekleme çıkarma yap diyeceğiniz, tavsiye vereceğiniz, yorum yapacağınız yerler varsa bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaynak ve kanal seçimlerin iyi hocam. en azından kafanda birşeyleri oturtmuşsun gibi geldi bana. coğrafya'da yavuz tuna, engin eraydın, bayram meral bu üç isme bakmanı öneririm. hangisi sana uyarsa artık.

• kimyadan tek kitap coz aydın olsun oda biyodan palmeyide ekle

• fizik imkan varsa fiziklebarıştan konu+ umut öncül soru paketini alarak ilerlemeni öneririrm ben öyle yaptım hem hızlı oluyor hem de sb ye geçmeden soruları nasıl çözeceğine dair pratşk kazanıraın özellikle hareket dinamik iş-güç enerji konularında çok işime yaradı tavsiye ederim.

• hocam fizikten paket almayı düşünüyorum. ertan sinan şahin mi umut öncül mü karar veremedim. aslında fiziği direkt umut öncül'ün youtube videolarından öğrendim ama ertan sinan şahin izleyince o da çok hoşuma gitti. siz ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: itüuzaylıolamadı

hocam fizikten paket almayı düşünüyorum. ertan sinan şahin mi umut öncül mü karar veremedim. aslında fiziği direkt umut öncül'ün youtube videolarından öğrendim ama ertan sinan şahin izleyince o da çok hoşuma gitti. siz ne tavsiye edersiniz?
    hocam yazmıştım azönce ama ikisini de bu sene kullanmıyorum oyüzden yorumu kadırdım bu sene güncel hallerini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha sağlıklı olur. Şuan sadece öncülün soru paketi var elimde ondan da çok memnun kaldım.

• Onur gece var tarih için ben daha çok beğendim onu. Yine de kişisel değerlendirmemdir bu

• sağolun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: __Scrubs__

Onur gece var tarih için ben daha çok beğendim onu. Yine de kişisel değerlendirmemdir bu

hocam naptın fulledin mi yeterli mi ?

• kimyada aydın var bende soru sayısı çok iyi sorularda güzel pekiştiriyor öneririm

• hanınbirası kullanıcısına yanıt

hocam fullemedim gerekli önemi verip düzgünce çalışmadım çünkü ama onur gece yeter de artar bile bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: __Scrubs__

hocam fullemedim gerekli önemi verip düzgünce çalışmadım çünkü ama onur gece yeter de artar bile bence.

umarım yeterli olur hocam özet vermiyor değil mi kendisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.