Şimdi Ara

TYT denemelerinde süre yetiştirmeye çalışmakdan bıktım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> TYT denemelerinde süre yetiştirmeye çalışmakdan bıktım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    88 Mesaj
    ben ne zaman kafa rahatlığıyla bir tyt denemesine gireceğim g*tüm tutuşuyor her denemede yetişmeyecek diye.ayt 60-65 ama tyt nasıl olacak bilmiyorum 80 civarında.okuduğumu tek okuyuşta anlayamıyorum var mı taktiği olan,öneri verebilecek.

|
    |
    32 Mesaj
    Hocam alan denemelerinin bu sorununun üstesinden geleceğini düşünüyorum.
    |
    |
    132 Mesaj
    konu eksiği var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Bir adet ders sizin amiral geminiz olsun o dersten yüksek net ve düşük süre ile çıkmaya çalışın diğer dersleri ortalama sürede çözüp zayıf olduğunuz yere ağırlığınızı koyun

|
    |
  • Çavuş
    88 Mesaj

arkadaşlarım abilerim.bugün olan orijinal tyt den sonra artık sadece kurumun yaptıgı tyt denemelerine gireceğim ta ki tyt alan denemeleri ile kendimi bir seviyeye getirene kadar.şu zamana dek full ayt kasıyordum ve ayt çalıştıkça tyt yi daha kötü yapmaya başlamıştım umarım alan denemeleri ile 2 ay a tyt netlerim iyi bir hal alır tavsiyeleriniz için sağolun.ek olarak da benim çalışma programım şu şekilde sabahları bir gün ayt alan bir gün tyt alan denemeleri çözüyorum buna bu hafta başladım bundan öncesinde ayt kimya,biyo ve mat ı bitirmiştim onlar biterkende alan denemesi çözüyordum ama daha düzenli olarak bu hafta başladım.denemeler sabah 9 dan 12.50 ye kadar sürüyor o saatlerde blok ders çalışıyorum bu nedenle deneme saatim bu aralık.bu saatten sonra normal ayt fizik ve geo. çalışmalarıma devam ediyorum geo zaten biliyorumda metin çözüyorum.ayt fiziğie de bu hafta başladım yani şu zamana kadar yazdıklarım aralık ayı çalışma planlarımdı tabi denemeler sürekli bir durum.

eğer görüş ve önerileriniz varsa yazmanızı isterim ve de gerçekten tyt netlerimi iyi bir noktaya çıkarabilirmiyim?ayt de çok rahat geçtiğim kişiler tyt de beni geçiyor çok canımı sıkıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: mehmetburak71 , thebossmyy

• Çavuş
    88 Mesaj

dilbilgisi ve sosyal
    |
    |
    mehmetburak71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    174 Mesaj

Dilbilgisi icin rustu hocayı oneririm ayrica tyt turkce ve paragraf denemesi cozuyor videoda turkceyi 25 dk da falan cozersin onu takip etsen kalan zamanida digerlerine dagitirsin

|
    |
    avutsunbahaneler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    her gün paragraf çöz dil bilgisini sağlam bir kere tamamla türkçe çözme süren baya azalacak fen sosyali de hızlandırırsan baya zaman artıyor. geçen yıl erken bitirdiğim deneme nadirdi şimdi denemenin zorluğuna göre 20 dk arttığı bile oluyor
    |
    |

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,292
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.