Şimdi Ara

Tyt'den 60 net yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sınava hiç çalışmadım mezuna kaldım daha yeni yeni çalışmaya başlıyorum. Türkçe 25 sosyal 15 fen 3-4 net çıkartabiliyorum ortalama. mat hiç yapamıyorum zaten aşağı yukarı mat ve fen aynı derecede etkiliyor sıralamayı (hesaplayıcılara göre). Sorum ise hangi konuları halledebilirsem 55-60 net aralığına çıkabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türkçe full paragraf çözkendine geliştir
    sosyalden din ve felsefe çalış çok kısadır
    matta kolay konular var temel kavramlar vs gibi onlara çalış biraz üçgenlere çalışsan yaparsın baya
    fendede giriş konulara çalışsan galiba 50-60net yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

türkçe full paragraf çözkendine geliştir
    sosyalden din ve felsefe çalış çok kısadır
    matta kolay konular var temel kavramlar vs gibi onlara çalış biraz üçgenlere çalışsan yaparsın baya
    fendede giriş konulara çalışsan galiba 50-60net yaparsın
    paragraf çalışıyorum biraz ara verdiğim için düşüş oldu dil bilgisinden 2-3 konu halledebildim yinede 30 a ancak yaklaşabiliyorum. din sıkıntı değil ama felsefe den bazı konuları bilmeden çözülmüyor o yüzden oturdum sıfırdan felsefe çalıştım aslında baya uzun gibi. mat çok vaktimi alıyor ortaokuldan beri temelim çok zayıf onun yerine biyoloji ve kimyanın sözel konularını çalışıyorum netler biraz artıyor gibi tek sıkıntı youtube dan çalışıyorum ama biraz uzatıyolar gibime geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bt5214

paragraf çalışıyorum biraz ara verdiğim için düşüş oldu dil bilgisinden 2-3 konu halledebildim yinede 30 a ancak yaklaşabiliyorum. din sıkıntı değil ama felsefe den bazı konuları bilmeden çözülmüyor o yüzden oturdum sıfırdan felsefe çalıştım aslında baya uzun gibi. mat çok vaktimi alıyor ortaokuldan beri temelim çok zayıf onun yerine biyoloji ve kimyanın sözel konularını çalışıyorum netler biraz artıyor gibi tek sıkıntı youtube dan çalışıyorum ama biraz uzatıyolar gibime geldi

Alıntıları Göster
    bi el kitabı alarak sürekli okursanız fende baya birşey yapabilirsiniz çoğu yorum zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.