Şimdi Ara

tyt ayt ortak kitaplar nasıl oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tyt ayt ortak kitaplar nasıl sizce? elimde tyt ayt fizik kitabı var tyt kısmı 320 sayfa dalgalara kadar ayt kısmı 40 sayfa neden böyle  

• Hocam bazı kitaplar tyt ayt şeklinde değilde Nihat bilginde de olduğu gibi statik, kinematik, elektrik ve manyetik vb. şekilde alıyor belki o şeklide olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişen bir durum bende bilgi sarmal tyt ayt geometri tek kitap var çözmüştüm herhangi bir olayı yok sadece ayt ve tyt konularının tek kitapta birleşimi sorular kalite olarak iyiydi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulpro kullanıcısına yanıt

Hocam geoda 7-8+ yapabiliyorum bundan sonra tyt anlamında geoda soru çözmek mantıklı mı?

Ne yapmamı önerirsin

• sayisalcimezun kullanıcısına yanıt
    matematikten kaç kitap çözdün

• gainzzz34 kullanıcısına yanıt

Ağustos gibi Acil TYT Mat'tan biraz çözdüm sonra full denemelerle götürdüm.Bir de son günlerde bazen apotemi problemler çözüyorum

• kanka sen tmye geçmemiş miydin

• dersten derse degisir. geo icin mantikli ama fizik icin mantiksiz. tyt ayt kitabinda optik filan varsa hic alma

• yok hocam ya devam

• sayisalcimezun kullanıcısına yanıt
    7 8 yapıyormuşsun zaten bildiğin bir konu eksiğin yoksa ve denemeden sonra yapamadığın soruları izleyince ulan görememişim diyorsan halletmişsin geoyu , geometri için soru çözmek her zaman mantıklı ama başka eksik derslerin varsa geoyuda boşlamayarak ağırlığı diğer derslere ver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.