Şimdi Ara

TYT-AYT MATEMATİK YENİ TARZ SORU BANKASI ARAYANLAR İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TYT-AYT MATEMATİK YENİ TARZ SORU BANKASI ARAYANLAR İÇERİ
    Arkadaşlar bilindiği gibi hepimiz sınava hazırlanırken doğru kaynaklardan faydalanmanın ne kadar önemli olduğunu gördük.
    Benim Türkiye 300.sü olmamda emeği geçen hocamın kitabı an itibariyle çıktı.
    Kitabın aytsi de yapım aşamasında yakında çıkacak. Bu kitabı temin edip sınava hazırlanırken kullananların bana teşekkür edeceğinden eminim:)
    Kitabı temin edebileceğiniz yerler:
    Ankara
    Kızılay Karanfil Kitapevi
    Zafer çarşısı Lügat Kitap
    Sincan. Nurgül Kitap
    Eryaman. Bilinçsel Kırtasiye
    Elvankent Mavi Kitap

NOT: Tamamen hocama sevgimden dolayı gönüllü olarak kitabını sizlerle paylaşıyorum. Eğer geçen sene çıkmış olsaydı rakiplerimle kitabı kesinlikle paylaşmak istemezdim

• 3D + Acil gidiyorum ben. Benim almama gerek var mı bunu. 2si bitince yoksa direkt deneme mi geçsem? 30 neti zorluyorum şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadist kedi S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim tavsiyem
    3-4-5 ve 3Dnin yanına bu kitabı kombinlemendir. Ben pek acil taraftarı değilim ama illa çözmek istiyorsan denemelerini öneririm ben öyle yapmıştım:)
  • Acil Matematik tyt 2020 basım elimdeki. Geçen seneye göre kitap yarı yarıya değişti incelediniz mi? Geçen seneki kitabı mı önermiyorsunuz? Geçen sene KAF ve 345 i çözdüm, planım 3D biter bitmez deneme + acil gitmek. Yoksa abartıyor muyum bilmiyorum.

• Sadist kedi S kullanıcısına yanıt
    2020 Basımı detaylı inceleyemedim fakat göz gezdirme şansım oldu. Zorluğu bir iki tık azaltmışlar gibi geldi ama dediğim gibi içeriği tam bilmediğim için yorum yapamayacağım.
    Ben genel olarak acili ösym sınav tarzına yakın bir kitap olarak görmüyorum. Bana göre acil insanın ufkunu açması için çözülen bir kitap. Ben o amaçla çözmüştüm.
    Bana göre 3-4-5 sınav tarzını en iyi algılayan yayındır.
    Çözüm yeni tarzı güzel yapıyor fakat sorular ösym tarzına göre cevaba ulaşması daha kolay oluyor. Uğraştırmıyordu yani tyt matematik denemeleri beni zorlamamıştı.
    Herkesin yeterliliği hissedeceği kaynak sayısı farklıdır. Sınav döneminde ben de etrafımdaki insanları görerek çok fazla kaynak alıyordum.
    Yine benim tavsiyem soru bankalarının en kalitelelerini seçerek çözmen denemelerde piyasada adı geçen ve zamanına uygun olacak şekilde bulabildiğin kadar denemeyi çözmendir

• Hocam 3d bilgi sarmal ve 345'in yanına bu kitap gerekli midir? Yoksa denemelere abanmak mı lazım? Bu arada matematikte o kadar iyi değilim ilerletmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharloteW -- 15 Eylül 2019; 17:44:51 >
  • 300. sen tavsiye konusu açsana hacı
  • tayfa yazısı varsa iyide olsa almam fosfora hitap eder gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CharloteW C kullanıcısına yanıt
    kardeşim bunun cevabını o soru bankalarını çözerken kendin denemelerde aldığın netlere göre verebilirsin.
    Deneme her halükarda çözmelisin
    Soru bankası konuyu öğrenirken her tarz soruyu görmene yardımcı olur

• kendinemezun kullanıcısına yanıt
    Tayfa yazısı derken?

• theiceman07 kullanıcısına yanıt
    Spesifik sorusu olanların sorularını özel mesajdan cevaplayabilirim:)
    Şu an için öyle bir konu açmayı düşünmüyorum.
    Bu yıl sınava tekrar girip bir tık daha tecrübe sahibi olup ondan sonra açacağım konuyu insallah

• tasarımı çalıntı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Orhan Hocam merhaba!
  • gereksiz
  • kendinemezun kullanıcısına yanıt
    "tayfa" dan nefret eden tek ben değilmişim iyi bari

(kitap için bir şey demiyorum ilk defa gördüm ilk defa duydum)
  • Örnek sayfaları var mı? Örnek sayfaları nasıl inceleyebiliriz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.