Şimdi Ara

TWS kulaklık incelemelerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu zamana kadar incelediğim TWS Bluetooth kulaklıkların videolarını ve kısa özetlerini burada paylaşmak istedim umarım işinize yarar
    destek olmak adına Kanalıma Abone olursanız mutlu olurum. Soruları Ö.M yerine buradan veya ilgili videonun altına sorabilirsiniz.

Bütün incelediğim Kulaklıklar playlist :https://www.youtube.com/watch?v=tnrGV-7b38o&list=PL9-qCU8awC_1SFmZBvEMJmP_Sxr_qumCt

1- Redmi Airdots
    -Şu zamana kadar denediğim f/p olarak en iyi tws diyebilirim.

2-Xiaomi Airdots
    -Redmi ile benzer, dokunmatik versiyonu
    redmi den 80tl daha pahalı aradaki fiyat vermeye değmez redmi alın geçin derim

3-QCY T3
    QCY nin son modeli kulaklığın göze çarpan en büyük eksiği basslarının az olması onun haricinde
    bir eksiği yok, çok bass performansına önem vermiyorsanız tavsiye ederim.

diğerlerini ekleyeceğim...

• Merhabalar önümüzdeki hafta detaylı inceleme geliyor inşallah
    Takozdan hallice yeni Xiaomi Airdots pro 2 ön inceleme & Kutu açılımı

• merhaba, öncelikle tebrik ederim çok güzel inceleme videoları olmuş bir çok kişi için faydalı olacağına eminim tekrar tebrik ederim, benim sormak istediğim bir soru var ben bir bass kafayım yani bassları derin güçlü ve önde kulaklıkları seviyorum tasarım olarak redmi airdots ve haylou gt1 kulaklıkları çok sevdim ikisi arasında bass olarak hangisi daha iyi performans veriyor aralarında 90tl fiyat farkı var sizce bu fiyat farkını vermeye değer mi aradaki bass farkı ne kadar ? ne dersiniz sizin yorumunuz benim için önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost..:)

merhaba, öncelikle tebrik ederim çok güzel inceleme videoları olmuş bir çok kişi için faydalı olacağına eminim tekrar tebrik ederim, benim sormak istediğim bir soru var ben bir bass kafayım yani bassları derin güçlü ve önde kulaklıkları seviyorum tasarım olarak redmi airdots ve haylou gt1 kulaklıkları çok sevdim ikisi arasında bass olarak hangisi daha iyi performans veriyor aralarında 90tl fiyat farkı var sizce bu fiyat farkını vermeye değer mi aradaki bass farkı ne kadar ? ne dersiniz sizin yorumunuz benim için önemli.
    bu video sanırım cevap olur :)

• war3z kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍 gt1 modelini bayağı beğenmişsiniz anlaşılan zaten tasarım olarakta daha güzel bir yapıda gt1 bass olarakta daha iyi olduğuna göre sanırım redmi siparişimi iptal edip gt1 alacağım teşekkür ederim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.