Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
3.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya 1000 imzaya ulaştı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaN.

Vampire Bloodlines 2 İmza kampanyasında imkansızı başardığımız gibi, böyle bir imza kampanyasını da duyurulması ve geniş kitlelere ulaşması gerekiyor. Türkçe olması için bir imkan var ise, gereken mutlaka yapılacaktır diye düşünüyorum.
    Konuyu baltalamak gibi olmasın ama o oyun önsiparişte çok iyi sattı. İmza da toplanınca yapımcı firma potansiyel gördü ve ekledi. Bu oyunu oynayacak kişi sayısı çok yoktur.

• Kampanya süreci tam gaz devam ediyor...
  • gelişme yokmu
  • seyid42 S kullanıcısına yanıt
    Virüs nedeni yüzünden şuanda iletişime geçemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Virüs nedeni yüzünden şuanda iletişime geçemiyorum.
    Güzel haberler bekliyoruz
  • https://store.steampowered.com/app/535930/Two_Point_Hospital/

Oyun güzel indirim almış 37.50 tl ,TR yamadan haber yok galiba

• Mission complete

• Evet fiyatı şuan güzel tr yama da olsa çok iyi olurdu

• Bi gelişme var mı

• 27 Ocak 2022 Güncelleme:

Merhaba arkadaşlar, bu muhteşem haberi sizlere vermek için bugün buradayım. Bildiginiz gibi bu kampanya için çok çalışmış ve çabalamıştım, sizlerde destek olmuştunuz. Bugün meyvemizi aldık, Two Point Studios'un yeni oyunu Two Point Campus 17 Mayısta Türkçe Altyazı ve Türkçe Seslendirme ile bizlerle olacak. Emin olun bunu okurken bende sizler kadar heyecanlandım. Şimdiden hepinize bu 100-200 saatlik kampüs macerasında iyi eğlenceler diliyorum. Ayrıca bir hata yoksa söylemek isterim ki Two Point Hospital'da olan seslendirmeler aşırı eğlenceliydi ve dublaj varsa tadından yenmeyecek.

Steam Sayfası:

[BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!
    [BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!store.steampowered.com
    Pre-purchase Two Point Campus on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1649080/Two_Point_Campus

Fiyatı bir tık pahalı gelebilir ama maalesef ülkenin geçtiği su durumda daha ucuza oyun görebileceğimizi sanmıyorum, yeni çıkan oyunlarda. Fakat yinede yerel fiyat yapıldı ve en ucuza Türkiye'de satılıyor. Devam oyunları için bu oyunu orjinal olarak alıp oynamanız önemli, ve oyun süresi olarakta hakkını verecektir. 

[BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 27 Ocak 2022; 18:56:8 >

• Süper bir haber uğraşının meyve vermesi ne mutlu sana.

Fiyat konusu malum kur yine de steamdb içinde en ucuz ülke biziz tr dil sayesinde umarım güzel bir satış rakamını görür, istek listesine attım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.