Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
3.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunla ilgilenmiyorum, imza atıp da firmayı yanlış yönlendirmek de istemem.

Ancak online çeviri yapılan platformlar var, şirket textleri y0klüyor ve kullanıcılar da çeviriyor. Çevirilen metinleri farklı kullanıcılar onaylıyor, böyle bir sisteme kurulursa yardımcı olurum çeviriye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TackleBarry

Tamamen konuyu baltalamak ve kaostan beslenmek için yapılmış bir yorum. Benim sana vereceğim her cevap konuyu daha büyük kaosa sürekleyecek ve sonunda sağ ve sol diye ayrılan kişiler konuyu kirleticek. Lütfen arkadaşın yorumuna saygı duyup rafa kaldırılmış gibi davranırsanız sevinirim. Konu tartışma yaratmak için değil Türk toplumuna Türkçe bir oyun daha kazandırmak için açıldı.
    Yorumuma saygı duyup başta "Yorum yapmayı bile gereksiz buluyorum..." yazmak yerine gerçekten gereksiz bulup hiçbir şey yazmasan konu karışmazdı zaten. Konu baltalama ve kaostan beslenme yorumun da saçma, sen beni troll sandın herhalde.
    Neyse konuya başka bir şey yazmayacağım dediğin gibi başka noktaya kaymasın konu.
    Umarım oyunu oynamayı düşünüp satın alan ya da alacak herkes imzalar, imza miktarı SEGA'nın dikkatini çeker ve isteğinize kavuşursunuz Türkçe eklenir oyuna.

• İmzalayıp mail attım. Fakat merak ettiğim Sega Türk diline bu kadar önem veriyorsa neden ona göre bir fiyatlandırma yapmamışlar. Ülkede zaten simülasyon oynayan 3-5 kişi var, 125 TL fiyat nedir.
  • Hastane simülasyonu seven varsa Project Hospital arayüzü Türkçe bilgisi yoksa onu bir paylaşaşmış olayım , ben Two Point Hospitali çevrilmediği için ve fiyatından almamıştım. Projeyi desteklerim güzel bir oyun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Hospital bence bu oyundan daha güzel ve gerçekçi.
  • Kampanyamız hızla büyümeye devam ediyor... Youtuber'lar ve içerik üreticileri ile görüşmelerim devam ediyor. Sizde daha çok kisiye yayılması konusunda en az 3-4 arkadaşınızı imzalatırsanız çok daha hızlı ilerlemiş oluruz. Herkese teşekkürler.
  • Vampire Bloodlines 2 İmza kampanyasında imkansızı başardığımız gibi, böyle bir imza kampanyasını da duyurulması ve geniş kitlelere ulaşması gerekiyor. Türkçe olması için bir imkan var ise, gereken mutlaka yapılacaktır diye düşünüyorum.
  • https://oyungezer.com.tr/haber/two-point-hospital-icin-turkce-dil-destegi-kampanyasi-baslatildi

Oyungezer'e destekleri için teşekkür ediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 16 Aralık 2019; 13:20:33 >
  • İmzaladım
  • Arkadaşlar oyunu oynamasak bile Türkçe oyun kategorisine yeni bir oyun eklenecek, bu bakışla bir imza çakıp geçelim, 30 saniye bile sürmez. Bakın Vampire Masquerade 2 bile imza kampanyası ile Türkçe olacak. Türkçe oyun sektörünün gelişmesini istiyorsak bu tür kampanyalara destek vermemiz lazım, ha gayret
  • Youtube SimülasyonTÜRK ve AtariKafa'ya paylaşımlarından dolayı teşekkürler.
  • Umarım işe yarar
  • Oyunu theme hospital sandim bi an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=RLQotUYcj68

Oyunu incelemek isteyenler için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TackleBarry -- 19 Aralık 2019; 18:29:4 >
  • İmza ve mail olarak kampanyaya destek oldum yine olurum ama oyunu mümkün değil oynamam. Hastane görmek istemiyom.
  • Kış indirimleri fiyatı gayet güzel arkadaşlar. Şimdiden edinmek isteyenler için fiyat bu şekilde...

[BAŞARDIK] Two Point Campus Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!
  • Fiyatı çok iyi umarım Türkçe dil desteği getirilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.