Şimdi Ara

TWİTTER TWEETDECK GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR TWİTTERDA TWEETDECK GRUBU KURUYORUM ÖNEMLİ OLAN TAKİPÇİSİ SAYISI DEĞİL GELİCEK HESAPLARIN HİTİ. ŞUAN GRUPTA 2 TANE 5K Bİ TANE 16K LIK HİTLERİ GÜZEL HESAP VAR GRUBA GİRMEK İSTEYEN BANA MESAJ ATSN

• Grupta neler yapılacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakankyhn

Grupta neler yapılacak?

ŞÖYLE ANLATAYIM GRUBU SANA TWEETDECK İN KENDİ SİTESİNDEN BENİM BELİRLEDİĞİM KULLANICI ADI VE PAROLA İLE HESABA GİRİŞ YAPIP O HESAPTA KAÇ KULLANICI VARSA KENDİNİZE RT ATABİLİCEKSİNİZ AMA RT ATAN HESAPLARI BİZ EKLİYORUZ TAKİPÇİLERİ GÖRMESİ İÇİN HİT İ YÜKSEK OLAN HESAPLARI SEÇİYORUZ. MESELA HİT İ DÜŞÜK 50 BİNLİK HESAP VAR HİTİ YÜKSEK 20 BİNLİK HESAP VAR. ÖRNEĞİN Bİ HESAP BAŞINA ORTALAMA 3 FAV DÜŞMESİNİ UMUYORUM YANİ BİR TWEETİNZE 100 RT 300 FAV RAHATLIKLA GELİCEK. EĞER GRUBUMUZA KATILMAK İSTEYEN HİT İ GÜZEL HESAPLAR VARSA BANA ULAŞSINLAR
  • bende arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopyaci555

quote:

Orijinalden alıntı: Hakankyhn

Grupta neler yapılacak?

ŞÖYLE ANLATAYIM GRUBU SANA TWEETDECK İN KENDİ SİTESİNDEN BENİM BELİRLEDİĞİM KULLANICI ADI VE PAROLA İLE HESABA GİRİŞ YAPIP O HESAPTA KAÇ KULLANICI VARSA KENDİNİZE RT ATABİLİCEKSİNİZ AMA RT ATAN HESAPLARI BİZ EKLİYORUZ TAKİPÇİLERİ GÖRMESİ İÇİN HİT İ YÜKSEK OLAN HESAPLARI SEÇİYORUZ. MESELA HİT İ DÜŞÜK 50 BİNLİK HESAP VAR HİTİ YÜKSEK 20 BİNLİK HESAP VAR. ÖRNEĞİN Bİ HESAP BAŞINA ORTALAMA 3 FAV DÜŞMESİNİ UMUYORUM YANİ BİR TWEETİNZE 100 RT 300 FAV RAHATLIKLA GELİCEK. EĞER GRUBUMUZA KATILMAK İSTEYEN HİT İ GÜZEL HESAPLAR VARSA BANA ULAŞSINLAR

Ben katılmak istiyorum isterseniz bir göz atın pmden twitter kullanıcı adımı yazayım?

• 7k hesap var . organik hepsi ama sınav dolayısıyla ilgilenemediğimden etkileşimler düşük ama kısa sürede toparlanır.
  • Hocam yaz beni 9.5 k lık hesap var tweetdeck anlamıyorum ama anlatıcaksan nickimi verebilirim

• benide ekle olayı bir pm de anlatırsan sevinirim hesabım 19k
  • kopyaci555 K kullanıcısına yanıt
    Hit'i güzel olmayan bir hesaba sahibim ama grubunuza girmek isterim.
    920 takipçili bir hesabım var.Bende girmek istiyorum
  • 13K Hesabım Var Tamamı Organik. Tamamı Karşılıklı Takipleşme İle Yapıldı.
    Hit Oranımda Baya İyi. Hemen Her Tweetime En Az 30 Fav Geliyor. Sınav Dolayısıyla Fazla İlgilenememiştim.Bu Aralar Hit Çok İyi Hatta
  • 27 binlik hesabım var deck grubu arıyorum bende
  • Benimde Hit'i güzel olmayan bir hesaba sahibim ama grubunuza girmek isterim.

http://twitter.com/emrglcnn
  • Bana burdan ulaşırsan sevinirim

https://twitter.com/Badovski
  • Arkadaşlar bende tweetdeck grubu arıyorum. 5k'LIK hesabım var daha 1 1.5 aylık. Grubu olan yada kurmak isteyen birisi varsa pm ile haber verirse sevinirim.
  • her tweeti 10-15 fav alan hesabım var bende decke girmek istiyorum
    Hocam pm attım
    Twitter adresini yollarmısın ordan iletişim kuralım@kopyaci555

• ?twitter %100 organik fav&rt satiş ? 10k gösterim ? +100rt +300fav ? otomatik hesap kasici panel ?

iletişim: 0(551) 173 3251

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.