Şimdi Ara

Twitter tayfa 'YİNE' Kudurmaya başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aptal sürüsü yine hüüğğ konuların hepsi çıkacak diye zırlamaya başlamış. Aynı haltı geçen sene de yediler sonra rezalet bir sınava girdik. En çok üzüldüğüm nokta memleketimin bir köşesinde imkanı olmadığı için canlı derslere katılamayan, internetteki kaynaklardan faydalanamayan öğrenciler.

Bu aptal sürüsü ise ellerinde her imkan olmasına rağmen ders çalışmak yerine Twitterda ağlamayı tercih ediyor. Kendinde bulunan onca imkana sahip olmayı isteyen insanlar varken hem de.

Sanki konular kaldırılsa çalışacakmış gibi bir de insanların emeği ile oynuyorlar. Tüm gününü sosyal medyada, oyunlarda, Masterchefte, Survivorda, saçma sapan dizilerle öldür sonra konuları kaldırın biz bilmiyoruz hüüüğğ diye zırla. Yok kardeşim öyle.

Çok şey söylemek isterim ama sadece bunlarla yetineceğim. Sınava hazırlanan, Ortaya bir emek koyan kıymetli arkadaşlarıma Allah emeklerinin karşılığını versin. İnşallah yeterince eleyici olan, hakkınızı alabileceğiniz bir sınava girebilirsiniz.

Hayırlı günler, İyi çalışmalar...

• Bu tipler yılmaz özdilin kitabına 1500 lira veren tiplerin kafa yapısı Atatürk üzerinden fav kasacak aptal herife bak.

Atatürk yaşasaydı bu embesil sığırlar bırak tyt-ayt'ye girmeyi ortaokul diploması alamazlardı. Malum kişiler okul okumayı lise okumayı üniversite okumayı öyle abarttı ki ülkede herkes bklu gtü'ynen fikir belirtir oldu. Üstteki konu sahibi arkadaşa katılıyorum maddi durumu olmayan, tablet, telefon parası olmayanlar harici kimsenin ağlamaya hakkı yok tweet atacak kadar internetin varsa otur ders çalış. Bunlar hep bahane.

• ağlasınlar hocam sanmıyorum karara etkisi olacağını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter tayfa "YİNE" Kudurmaya başlamış

Şunun kastığı duyara bakın sırf birkaç beğeni alacak diye Atatürk'ü kullanıyor.

Aynı işine gelmeyince islam'ı kullananlar gibi.

• işte bu yüzden %0.22
  • AHSJDJKSKDKDKSKEMDMD BU NE YA

• Allah akıl fikir versin bunlara. Bence bir IQ testi şart sınava girmeden önce.

• Ya siz napıyonuz aq #yks2021
  • asd99966 A kullanıcısına yanıt

Şöyle bir etikete baktım. Fosforcular kadar muhalefet parti milletvekilleri de karşı çıkmış. Yine muhalif haber yazarları da o şekil.

5 tane hashtag atmış bi de maymun ya

• Bunlar bi haltı değiştiremez. Kanıt isteyenler ustteki fotolara baksın

• Bir de sanki söylediği çok mantıklıymış gibi aynı tweet'den 15 tane atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 2 Aralık 2020; 17:21:41 >
  • şu hashtag altı hem fosforcu hem mezuncu tayfa kudurtulur

• Geçen yıl bir rezillik yapıldı konular kaldırıldı bu yıl ise tüm müfredattan sorumlu olunacağı söyleniyor. Arkadaş bu kadar çelişki olur mu? 2020 mezunları ne halt yiyecek? O kadar yüzyüze eğitim mevzusunu ön planda tuttular e 2020 mezunları yüz yüze mi gördü? Yemin ediyorum bir yaptığı bir yaptığına tutmuyor meb'in. Geçen yıl konular kaldırılmasın diye hepimiz isyan ettik ve eminim ki şuan twitter tayfaya laf edenler geçen yıl kaldırılsın diyenlerdi. Şimdi ise tüm müfredat deniyor. Ulan madem niye geçen yıl tüm müfredat sorulmadı?

• Bu tipler yılmaz özdilin kitabına 1500 lira veren tiplerin kafa yapısı Atatürk üzerinden fav kasacak aptal herife bak.

Atatürk yaşasaydı bu embesil sığırlar bırak tyt-ayt'ye girmeyi ortaokul diploması alamazlardı. Malum kişiler okul okumayı lise okumayı üniversite okumayı öyle abarttı ki ülkede herkes bklu gtü'ynen fikir belirtir oldu. Üstteki konu sahibi arkadaşa katılıyorum maddi durumu olmayan, tablet, telefon parası olmayanlar harici kimsenin ağlamaya hakkı yok tweet atacak kadar internetin varsa otur ders çalış. Bunlar hep bahane.

• Bir Twitter tayfa "YİNE" Kudurmaya başlamış bir de lgsciler var
  • Yok artık HSIWJJWOWOSBJSPQLSNEOWPBSHWPWOSJWOWJWHIWJWJJSKWPEKWJPWĞWLSMHDIEĞWMSNDHWPĞERUEĞŞSNDOWÜWÖBDYEOEŞNSKWĞWPSİKEE
  • Tamamdır beyler bayanlar ağlamayı kesmişler. Twitter tayfa "YİNE" Kudurmaya başlamış 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.