Şimdi Ara

Twitter, kullanıcı sayısına ait veriler paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Twitter, tüm bu verileri paylaşmış olmasına rağmen günlük aktif kullanıcı sayısını paylaşmama konusunda oldukça kararlı. Noto’nun söylediğine göre günlük aktif kullanıcı sayısı yerine büyüme oranlarına ait olan verileri paylaşmak, şimdilik onlar için daha uygun.

Twitter, kullanıcı sayısına ait veriler paylaştı 

Facebook, Instagram ve Snapchat gibi diğer sosyal paylaşım platformlarından farklı olarak günlük kullanıcı sayısına ait olan verileri paylaşmaktan yana olmayan Twitter, yıllık büyüme oranını ve aylık aktif kullanıcı sayısını gösteren veriler paylaştı.

Geçtiğimiz seneye ait olan veriler, Twitter’ın aylık aktif kullanıcı sayısının birinci çeyrekte yüzde 3, ikinci çeyrekte yüzde 5, üçüncü çeyrekte yüzde 7 ve dördüncü çeyrekte yüzde 11 yükseldiğini gösteriyor. Bunun yanı sıra son çeyrekte 319 milyon aylık aktif kullanıcı sayısına ulaşan sosyal paylaşım platformu; önceki çeyrekten 2 milyon, önceki seneden ise yüzde 4 daha fazla aylık aktif kullanıcı sayısına sahipti.

Twitter’ın baş işletme görevlisi olan Anthony Noto, yeni timeline'a geçmeleri ve en güvenilir bilgiyi üst kısımlarda gösteren sistemi kullanmaları gibi yeniliklerle hızlı bir şekilde büyüdüklerini dile getirdi.

Twitter, tüm bu verileri paylaşmış olmasına rağmen günlük aktif kullanıcı sayısını paylaşmama konusunda oldukça kararlı. Noto’nun söylediğine göre günlük aktif kullanıcı sayısı yerine büyüme oranlarına ait olan verileri paylaşmak, şimdilik onlar için daha uygun.

• Twitter çok severek kullanıyordum ama oranında içine ettiler heryere olduğu gibi orayada siyaset bulaştı. İyice midem bulanır oldu birde fav kalkıp beğen gelince iyice soğudum.

• Bazen önemli olaylar olunca giriyorum facebook kadar aktif kullandığım yer değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmzffr

Twitter çok severek kullanıyordum ama oranında içine ettiler heryere olduğu gibi orayada siyaset bulaştı. İyice midem bulanır oldu birde fav kalkıp beğen gelince iyice soğudum.

Ne yazık ki hastalık gibi her yere bulaşıyorlar.
  • Ben twitter Son Dakika haber yeri olarak goruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanıcı sayısı artıyor ama karı da arttırmayı beceremediler...
  • vala ben twitter hiç kullanmıyorum. sevmiyorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu aktroll sahte hesapları engelleyebilirlerse güzel olacak. Buranında tadı kalmadı adam akilli paylaşim yapamiyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • susta_kazım S kullanıcısına yanıt
    Sadece onlar değil tüm aşırı siyasi paylaşım ve hakaret içeren hesaplar kapatılmalı.
  • Twitterı sevmiyorum

Saygı da duymuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.