Şimdi Ara

Twitter Kapatıldı / Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.259
Cevap
41
Favori
74.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • twitter tam 8 yasina girdiginde kapandi o artik bir cedric olarak kalicak kalbimizde daima 8 yasinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Şahsi fikrim kapatılması degilde cidden hakaretlere kufurlere vs.. bunlara ciddi cezaların getirilmesidir.Ama twitter cidden bana göre o kadar gereksiz bişeyki anlatmaya gere k yok.Cidden ihtiyacı olanlar,gerçekten işine yarayan insanlar vardır ama bunun sayısı cok az.Özellile bizim ülkemizde popi olma ugruna twitterda yapılmadık seyler yok.Dedigim gibi bunlara ceza getirilse daha iyiydi.Ama sayfalarda biseyler okudum twitter türkiyeye hak tanımıyormuymus falan fistan.Eger oyle bisey dogruysa şimdiye kadar acık kalması kabahat

ya siz kimsiniz allah askına sen sevmiyorsun o gerekli görmüyor diye kapatılması mı lazım butun hukuku adaleti kuralları yasakları yapacaklarımızı yapmamız gerekenleri keyfiniz dogrultusunda belirliyorsunuz arkadas kimsiniz siz ya bi yürüyün gidin surdan suna bak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu Ekşisözlüğe'de bir el atsalar iyi olacak..
    Orası da her konuya yorum yapan her hizmeti eleştiren herşeyi çok bilen ama aslında bir halt bilmeyen bir halt bilmediklerini dahi bilmeyen cahil cühela toplulugu..
    Orada da her türlü hakaret her türlü iftira ,ana bacıya her türlü ahlaksızca küfürlerle doluy bir yuva..
    Ekşisözlüğe'de gereken bir an önce yapılmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizofrenfare

şunu diyeyim zamanında Baykal'a yapılan montajlara dayanamaması muhalefet partisinin güçsüzlüğünü , tüm montajlara rağmen dimdik ayakta kalması iktidarın gücünü gösteriyor.

Baykal şerefi için istifa etti ve 1 ay sonra o kasedın montaj olduğu resmi kurumlar tarafından açıklandı,

o zaman tayyib Baykala demediğini bırakmamıştı miting meydanlarında, geçende diyorki Baykala yapılan komplo banada yapıldı bu iki yüzlülük değilmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de Youtube da kapandı herhalde.
  • Twitter'ı kapatınca dünya 'vay be ne güçlü devlet' diye diz çöktü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke interneti gazeteleri televizyonları radyoları tamamen yasaklasalar böylece hepimiz AKP seçmeni oluruz.meydanlarda toplanır hüloğğğ deriz.zaten seçmenin bunlara ihtiyacı yokki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Şu Ekşisözlüğe'de bir el atsalar iyi olacak..
    Orası da her konuya yorum yapan her hizmeti eleştiren herşeyi çok bilen ama aslında bir halt bilmeyen bir halt bilmediklerini dahi bilmeyen cahil cühela toplulugu..
    Orada da her türlü hakaret her türlü iftira ,ana bacıya her türlü ahlaksızca küfürlerle doluy bir yuva..

çözüm çok basit;girmeyeceksin.
  • İyi olmuş darısı facebook'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lPaTRoNl

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Hotspot shield android sorunsuz

hotspot olmadan da gayet rahat giriliyor.

Nasıl gireceğiz çözüm arıyorum? Çalışan vpn bulamadım.. Program kullanmakta istemiyorum

adımları uygula

http://freesstpvpn.com/setup-sstp-vpn/

Bunu telefondan da kullanabiliyor muyuz? PC için zaten dns ile giriyorum, mobil ağdan girmek için çözüm arıyordum işe yarar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

O değil de Youtube da kapandı herhalde.

Bende giremiyorum bi sorun var galiba.
  • Android tiwwtter utygulamaı çözümok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Şu Ekşisözlüğe'de bir el atsalar iyi olacak..

ekşi sözlüğü girmeye zorlayan mı var seni?

sana ne kardeşim.

biri çıksın dh kapansın biri çıksın yahoo kapansın lamı olacak bu iş.

saçmalamışsın diyeceğim ama onu bile yapamamışsın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Hotspot shield android sorunsuz

hotspot olmadan da gayet rahat giriliyor.

Nasıl gireceğiz çözüm arıyorum? Çalışan vpn bulamadım.. Program kullanmakta istemiyorum

adımları uygula

http://freesstpvpn.com/setup-sstp-vpn/

Bunu telefondan da kullanabiliyor muyuz? PC için zaten dns ile giriyorum, mobil ağdan girmek için çözüm arıyordum işe yarar mı

Bu verdiğim sadece windows içni mobil içni vpn programı lazım onlarda ücretli oluyor genellikle.Purevpn var mesela mobilide destekliyor ancak ücretli.

• Her halk hak ettiği gibi yönetilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Twitter'ı kapatınca dünya 'vay be ne güçlü devlet' diye diz çöktü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

O değil de Youtube da kapandı herhalde.

Bende giremiyorum bi sorun var galiba.

Açıldı bende sonradan.

Bu yasaklar çerçevesinde ping sıkıntısı çok başımızı ağrıtacak gibi duruyor.

Anlık yavaşlamalar. Sitelerin ilk girişte açılmaması gibi problemler çıkacaktır.

Online oyun oynayanlar pinglerini kontrol etsinler. 2-3 gün öncye göre artış var pinglerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: sizofrenfare

şunu diyeyim zamanında Baykal'a yapılan montajlara dayanamaması muhalefet partisinin güçsüzlüğünü , tüm montajlara rağmen dimdik ayakta kalması iktidarın gücünü gösteriyor.

Baykal şerefi için istifa etti ve 1 ay sonra o kasedın montaj olduğu resmi kurumlar tarafından açıklandı,

o zaman tayyib Baykala demediğini bırakmamıştı miting meydanlarında, geçende diyorki Baykala yapılan komplo banada yapıldı bu iki yüzlülük değilmidir?

+123456789

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

Android tiwwtter utygulamaı çözümok mu

TunnelBear dene hocam. Google play'de vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: user name

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

ULAN İYİCE ZIVANADAN ÇIKTI BUNLAR!! GEZİ OLAYLARI YETMEDİ HERHALDE!

evet yetmedi. ne yapmayı düşünüyorsun ?
    diyelim ki twitter kapatıldı, ülkeyi mi yakacaksın twitter sız yaşayamam diye

anayasa ile güvence altına alınmış olan haber alma ve yayma özgürlüğümü engellediği için anayasal bir suç işliyor ve bunu kılıfına uydurup yapıyor.
    adaletin bittiği yerde anarşi başlar..

Yemisim anarşini. Karar yanlis, yalan haber paylasanlarin hesabi kapatilmaliydi o ayri tartışma meselesi . tabi olan masumlara oluyor. Herşey bir yana demediginiz küfür kalmiyor sonra özgürlükden bahsediyorsun ilahi siz ayrıca gezi yetmedi ne demek yahu boyle laf mi olur. İnsanlar yine sokağa mi dokeceksiniz yazik

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.