Şimdi Ara

Twitter Kapatıldı / Ana Konu (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.259
Cevap
41
Favori
74.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum diyen bir zihniyet, Türk bayraklı reklam yapıp Milliyetçi oyları ister oldu. Bunlar artık ne yapacaklarını da şaşırdı. korku dağları aşmış. Bu gün Twitter kapatır yarın biz kapatmak istememiştik der paralelin işi der suçu yine karşı tarafa utanmadan atar. Millet olarak bunlara 12 yıl nasıl tahammül etmişiz anlaşılır gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brad_Hawk

quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

hahahahah super olmus helal sana tayyip basgan huloogggggg.Zaten twitter kullanmiyordum siz de kullanamayacaksiniz.

Arkadaşın dns değiştirme olayından haberi yok sanırım. Biri mağara resmi koysun.

Yakinda dns de sizi kurtarmicak.Tamamen erisimi kesicek tayyip basgan.HULOGGG!

bilgisayarda imkansız diye bir şey yoktur

• Şu mesajımı alıntıyanların hepsi namazında niyazında harama hiç bulaşmamışlar, değil mi ? Ben onları katmadım zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizofrenfare

Hay ben sizin savunmanıza. NEymiş efendim "düşüncelerimizi savunamıyoruz" ya kardeşim sen bu kadar önemli ne düşünüyorsun ? En iyisi oldu hükümet karşıtlarının sövmekten ve montaj kliplerini olay yapmaktan başka işleri yoktu.

Ya allah aşkına söyle evinin kirasını mi ödüyor maaşını mi veriyor ne veriyor da hala bu adami savunuyorsun. Su güne kadar tek kelime etmedim bulent arinc gibi adamlari severim hatta ama o tayyip size ne veriyor da beyninizi köşeye koyup böyle yorumlar yapabiliyorsunuz yemin ederim utanıyorum senin gibi tiplerle ayni vatandasligi paylastigima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Milliyetçiliği ayaklar altına alıyorum diyen bir zihniyet, Türk bayraklı reklam yapıp Milliyetçi oyları ister oldu. Bunlar artık ne yapacaklarını da şaşırdı. korku dağları aşmış. Bu gün Twitter kapatır yarın biz kapatmak istememiştik der paralelin işi der suçu yine karşı tarafa utanmadan atar. Millet olarak bunlara 12 yıl nasıl tahammül etmişiz anlaşılır gibi değil.

Adama bak Türk bayrağı sadece belli bir kesimin bayrağımı
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Seçimde hile yapacaklar Boşbakan herşeyi göze almış diyorlar başına geleceği biliyor çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YASAKTAN SONRA DAHA ÇOK KİŞİ VAR

• quote:

Twitter Kapatıldı / Ana Konu

Hocam bu hükümet zamanında afedersiniz Anayasayı sallayan mı var,adamlar çıkarı için bir gecede yasa çıkarıyor, zaten Çankaya'da ki de cumhurbaşkanı değil noter geleni geçeni boş çevirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DganC.

Yolsuzluk davları ve hırsızlık suçları dışında bu başbakan bu ülkeye hiçmi birşey yapmadı ?
    Erbakan gibi bir görüşün yanında yetişmesi ve yaptığı hizmet bana yetiyor açıkcası. Yok çalmış , çalmasa daha fazla yaparmış. Ya bırakın bu işleri. Elinde klaviye evde boş boş oturup böyle konuşmak kolay. Kim gelse ülke başına vergiden , inşaattan çalacak arkadaşım. Sende geçsen sende çalacaksın. Hatta ülkeyi batıracak kadar.

Bu ülkenin başına hiçbir zaman sol görüş geçmeyecek. İstediğiniz kadar kararlara karşı çıkın , gidin taksimde böğürün yakın yıkın. Hepsi elinizde paylayacak. Erdoğan olmazsa Numan olacak o olmazsa Arınç olacak. Siz öyle arkadan arkadan muhalefete devam.

Zihniyete bak bunun gibiler dinden imandan bahseder ama parayı görünce kendinden geçer. Adam bildiğiniz ben geçsem bende çalarım diyor bide haklı göstermeye çalışıyor . Babadan oğula nesil bunlar

• Vatana, millete hayirli olsun. Hic kullanmazdim ama bu kadari da yapilamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

quote:

quote:

hahahahah super olmus helal sana tayyip basgan huloogggggg.Zaten twitter kullanmiyordum siz de kullanamayacaksiniz.

Arkadaşın dns değiştirme olayından haberi yok sanırım. Biri mağara resmi koysun.

Yakinda dns de sizi kurtarmicak.Tamamen erisimi kesicek tayyip basgan.HULOGGG!

bilgisayarda imkansız diye bir şey yoktur

Cahille niye uğraşıyorsun ki dostum ? "He" de geç bunlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Hotspot shield android sorunsuz

hotspot olmadan da gayet rahat giriliyor.

Nasıl gireceğiz çözüm arıyorum? Çalışan vpn bulamadım.. Program kullanmakta istemiyorum
  • Ben lafa değil icraata bakarım. Umarım seçimden sonra asgari ücreti 500 yaparlar umarım motorinden alınan verigiyi %80-90'dan %150'ye çıkarırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Şahsi fikrim kapatılması degilde cidden hakaretlere kufurlere vs.. bunlara ciddi cezaların getirilmesidir.Ama twitter cidden bana göre o kadar gereksiz bişeyki anlatmaya gere k yok.Cidden ihtiyacı olanlar,gerçekten işine yarayan insanlar vardır ama bunun sayısı cok az.Özellile bizim ülkemizde popi olma ugruna twitterda yapılmadık seyler yok.Dedigim gibi bunlara ceza getirilse daha iyiydi.Ama sayfalarda biseyler okudum twitter türkiyeye hak tanımıyormuymus falan fistan.Eger oyle bisey dogruysa şimdiye kadar acık kalması kabahat

senin için gereksiz veya kullanmasını bilmiyor olabilirsin
    görende atılan tüm tweetler küfür zanneder ...
    insanların işine yarayan kişi sayısı azmış ... bunu nereden çıkardın hangi araştırma raporuna göre?
    kişi istediği şeyi özgürce söylemeye hakkı yok mı?

tweeter'ı bir diktatör tarafından kapabilecek hale gelmişiz sen ne diyorsun ... vallah yazık ..

bu kadar şeye rağmen diktatörü destekleyecek hale gelmişiz

Kullanmayı bilmedigimi nereden cıkardın arkadas ? Bana twitterın gercekten olmassa olmaz hayatıma devam edemem diyebilecegin 1 tane yararını soyler misin ? Ya sen twitter diye baska bir siteye giriyorsun yada ben.Twitter kullananların 10/9 unu olusturan kısım ergen kızlar erkekler.Ünlü olucam diye yapmadıgı saklabanlıklar kalmayan yetiskinler.Allah askına twitter olmasa ne olur olsa ne olur.Tartısma konusu bile olamaz.Yanlıs anlasılmasın ben kapatılmasını dogru bulmuyorum sonucta kurunun yanında yaşta yanıyor.Ama ben sevindim kapatılmasına.Çok yazık Dünyada açlık sefalet yoksulluk aynı şekilde ülkemizdede bunların yanında terör olayları bilmem neler varken oturmusuz butun türkiye olarak twitter neden kapanıyor diye isyan ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Twitter Kapatıldı / Ana Konu

Hocam bu hükümet zamanında afedersiniz Anayasayı sallayan mı var,adamlar çıkarı için bir gecede yasa çıkarıyor, zaten Çankaya'da ki de cumhurbaşkanı değil noter geleni geçeni boş çevirmiyor.

Bir yasa ile suç olmaktan çıkarırız, merak etme sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

quote:

mobil şebekeden nasıl değiştireceksin

VPN denen bir şey var.

• OKUMAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cru.

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bizi Kuzey Kore ile bir tutan bu hükümete bir kez daha yazıklar olsun. Reziller

Yav he he kuzey koreymiş

Kuzey Kore ve Çin'den başka twitterın yasak olduğu başka ülke var mı? Ha doğru bir de Avrupa Birliğine girmeye çalışan (!) Türkiye

• Aktif twitter kullanan AKP li arkadaşlarla konuştum neredeyse hepsi oy verdikleri için pişman olduklarini soyluyorlardi hem de hic beklemedigim kişilerdi..

AKP güzel basladi ama devamini getiremedi..
    Bu seçime yetişmez ama temiz insanlarindan yeni bir parti kurduklari zaman tekrar iktidar olurlar..
    Genel secimde CHP MHP ikili olarak kazanir AKP güle güle.olur.
    Sonra hirsizlari içeri almaya başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 21 Mart 2014; 10:40:07 >
  • Beyler ipadten nasıl giriliyor birisi yazsın Allah aşkına

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.