Şimdi Ara

Twitter instagram facebook ve youtube ile ilgili her şey bizde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun fiyata takipci kasiyoruz.facebook yanisira twitterda da yaotigimiz isler mevcut.sayfa begenisi durum begenisi satilik sayfa isteyenler iletisime gecebilir..
    İletisim :
    Whatsapp :5350610274

Facebook :https://m.facebook.com/...07975934137&fref=search

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış anlama sakın. Kardeşçe soruyorum.

Takipçi kasma veya sayfa beğendirme hilesi olmadığı ne malum.?
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Takipci kasma hilesi olsa en fazla yirmi kadar insan gonderebilirsiniz...begendirme hileside suan 40an yukari turk begeni atan bir site yok..yani panelimizden ginderdigimiz icin aninda karsi tarafta oluyor talep edilen her neyse

• Gerizekalibilgisayar G kullanıcısına yanıt
    BEN bir fotoğrafıma 1.2k beğendirme yollamıştım hocam. ama sitelere yapılabiliyormu bilmiyorum.

Bu arada sayfa gösterileemiyor.
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Sitelere panel disinda malesef hileyle atilabilecek begeni yok.en fazla 200 sayfa begenisi aan bi site var fakat o da karisik yani yabancili atiyor begeniyi..Benim gonderdigim takipci begeni vs.ler aktif.bu yuzden garamti veriyorum.arastirip bakilabilr yani.ama iki uc gun sonrasinda aktif takipciler dogal olarak cikabilir takipten.bununla ilgilenmiyorum..Buda gayet dogal.25kurus verip sofor muavinine oturamazsiniz.

• Adam siteden yapmıyor, panelden takipçi gönderiyor. Organik yani. Kasmıyor, gönderiyor.

• Playstop P kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.aynen oyle.yanlis kelime kullandik , kasmiyorum gonderiyorum.

• Ben bir şey merak ediyorum konu bile açtım da twitterda reklam vermenin maliyeti min. ne kadar ihaleyle veriliyor diye okumuştum doğru mu? Bilen varsa bir aydınlatabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.