Şimdi Ara

Twitter'in boş insanlarla dolması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç sene önce 2000 doğumlular ve sonrası yokken daha güzel değil miydi twitter, ne güzel sadece bilgi edinmek istediğimiz konuları, tartışmaları görüp yazmak ve paylaşmak amaçlı kullanıyorduk ne güzel... Şimdi benim takip etmememe rağmen anasayfamda sürekli; ''burçlara, yaşlara isimlere göre şerefsizlik oranı'', ''geceye bir söz bırak, favlar gelsin'', ''manitalarınızı böyle düşüyorum diye fake yada ağır abartılı makyajlı bikinili fotoğraflarını koyup paylaşanlar'' , hatta dün gece ''regl kanını bu bir suç değildir diyerek paylaşan'' saçma sapan şeylerin tt olması, parayı veren herkesin tt olabilmesi gibi saçmalıklar ne bileyim beni iyice soğuttular. Facebook vardı ne güzel oradan ilişmiyorlardı, ne vardı da bulaştılar güzelim siteye anlamıyorum. Küçük yaştaki çok genç arkadaşları kim twitter'a teşvik ettiyse hakkımı helal etmiyorum, yazıklar olsun. İnstagram, facebook vb hiç bir şey kullanmıyorum sadece twitterım var fakat bu saydığım tarzda paylaşım yapanlardan da geçilmez oldu maalesef.

• Neyim ben twitterin en güzel kızı felan mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.