Şimdi Ara

twitter hesabım başkaları tarafından ele geçirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir arada twitter açmışdım baya zaman oldu ama hiç girmedim sonra . az önce baktım mail geldi .

Hesabının Twitter'a ait olmayan bir internet sitesi veya servis tarafından ele geçirilmiş olabileceğine inanıyoruz. Başkalarının senin hesabına ulaşmalarını engellemek için şifreni sıfırladık.
    Twitter hesabın için yeni bir şifre yaratman gerekecek. Yeni şifreni bu bağlantıya tıklayarak seçebilirsin:
    Şifreyi sıfırla.
    Ayrıca her zaman yeni bir şifre isteyebilirsiniz.
    Lütfen eski şifreni tekrar kullanma ve harf, rakam ve sembolleri karıştırarak güçlü bir şifre seçtiğinden emin ol.
    Genel olarak emin olun ki:

Şifrenizi girmeden önce her zaman için tarayıcınızın adres çubuğununhttps://twitter.com web sitesinde olduğundan emin olun. Kimlik hırsızlığı siteleri genellikle Twitter'a benzetilebilmektedir, bu nedenle giriş bilgilerinizi yazmadan önce URL'yi kontrol edin!
    Size çok sayıda takipçi bulmayı vaat eden site ve servisleri kullanmaktan kaçının. Bu tip sitelerin istenmeyen iletiler (spam) göndererek kullanıcı hesaplarına zarar verdiği bilinmektedir.
    Onaylı bağlantılarınızı kendi Uygulamalar sayfanızda inceleyin. Tanımadığınız herhangi bir uygulama dikkatinizi çekerse, Erişimi İptal Et düğmesine tıklayın.

Ele geçirilen veya risk altındaki hesaplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz
    Twitter Ekibi

neyse giriş yaptım şifremi değiştirmemişler. profil resmim değiştirilmiş bir bayan resmi vardı.
    5000 taneye yakın twet atılmış hep partilerle alakalı akp falan filan. zaten twitterde nasıl bişi bilmiyorum ayarlarını bulamadım destek ekibine yazayım dedim onuda bulamadım en son çare hesabı dondurdum 30 gün içinde açmazsanız tamamen silinecek yazıyor.
    başka birşey yapmam gerekiyormu acaba. kullanmıyorum zaten twitteri çok önemli değilde durduk yere başımızı ağrıtıcak kim yaptıysa bunu. şifreyi değiştirip hesabı devre dondurdum.

• Hesabın düşmüş ve başkası yeni kullanıcı olabilir mi :)
  • HerkesMemnun kullanıcısına yanıt
    ama aynı şifremle girdima aynı mailde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

ama aynı şifremle girdima aynı mailde

Şaşkınım. Yada geri dönmeni istiyor olabilir sistem :))
  • HerkesMemnun kullanıcısına yanıt
    valla tek bir twet atmadım hesabı dondurdum bakalım umarım kapanır kısa sürede başım ağrımasın duruk yere
  • İlginç olmuş, geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.