Şimdi Ara

Twitter hesabım askıya alındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sabah twittera girdiğimde hiçbir sorun yoktu ardından 1-2 saat sonra twitter hesabım askıya alındı ve hiçbir kural ihlali yapmadığım halde.email adresime mailde atılmadı. twitterdan başvuru yaptım hesabım askıya alındı ilgilenin diye ama başvuru türkçe.

ne yapmam gerekiyor başka arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim

• Twitter Support ekibi ile iletişime geç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknojax -- 29 Kasım 2012; 2:22:20 >
  • bedavaya 8klık hesabım gitti ve neden olduğunuda anlamadım
  • Olur öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknojax -- 29 Kasım 2012; 2:23:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günde 50 takipçi aldım diye yine hesabımı askıya aldılar.daha önce 1500 takipçi olan hesabım 2.kere askıya alındı 10 gündür açılmadı.yeni hasabım 1. kez askıya alındı 2. kez olursa sanırım açılmıycak.150000 takipçisi olanlar nasıl alınmıyo anlamıyorum.takibibırakmak diye bi uygulama var ondan olr diye düşündüm sildim.bakalım ne olacak.takip yüzünden hesabı askıya alınıp mail yoluyla açtıranlar ingilizce metin gönderebilirmi?bana şöle bi mail geldi nedir acaba umut varmı:

Hi there!

You've got an open support ticket and it's been awhile since we've heard from you. Hopefully this means your issue has been resolved; we're closing this ticket in hopes that it's true. If it's not, please respond to this email to reopen the ticket and confirm that the issue is not yet resolved.

The latest comment to your ticket was:
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknojax -- 29 Kasım 2012; 2:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @SerdarGul34

Arkadaşım ben hergün takipçi arttırma sitelerine giriyorum, RT uygulamaları kullanıyorum benim başıma hiç böyle birşey gelmedi. Alınsa benim hesabım askıya alınırdı çoktan... Bence başka birşey var çünkü herkes kullanıyor bu siteleri

Daha önceden takipçi sorunu yaşamıştım ama sorun kendiliğinden çözüldü. Şuan 24K takipçim var, followla sende

seninde askıya alındı sanırım.kaç günde açıldı ne yazdın?
  • Bu konuyla ilgili twitter'dan doğru bilgi alman daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknojax -- 29 Kasım 2012; 2:24:51 >
  • arkadaşlar acil yardım lazım. hesap askıya alınmıştı. kutucukları işaretledim anlıyorum dedim.
    sonra 2 gün sonra 2. kez askıya alındı. @dinoconnoisseur diye biri mi hackledi acaba? çünkü

your accound (@dinoconnoisseur) is currently suspended. yazıyor.
    yoksa film müzikleri vs paylaştığım için telif hakkıyla ilgili bi durum mu oldu?

bide şöyle bi durum var. 1 günde 1000 kişi takip etttim.ondan da olabilir.
    öyle yada böyle 2. kez askıda hesap asıl geri alacağım ?

2. kez askıya alınması enteresan anlamadım biri mi şikayet etti. film müzikleri paylaşmak askıya alınma sebebi mi ? hesabı acil geri almam lazım o kadar değerli takipçiler vardı ki ? lütfen bi akıl verin.

twitter support a ben sadece film müziği paylaşıyorum problem ne diye gönderdim alttaki linkten.

bi mail geldi formalite icabı. giriyorum hesap hala askıda.
    Ve 2. kez olması kafamı karıştırdı. toplam 180 tweet atmıştım zaten film müzikleri replikleri vs tarzında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 22 Aralık 2012; 14:07:19 >

• GELEN MAİL ŞÖYLE.

Hello,

We understand that you're contesting an account suspension. Please be sure to read this entire email; you will need to take further action in order to reopen your ticket and trigger a review of your account.

Twitter suspends accounts for a variety of reasons:

• If your account was suspended for aggressive following behavior, you should have received an email notification to the address associated with your Twitter account. You'll need to confirm that you've removed all prohibited following automation from your account, and will stop any manual aggressive following behavior. To expedite your appeal process, please review our Best Practices page if you haven't already, and then reply to this ticket with a confirmation that you understand our policies and will not engage in any prohibited following behavior.

• Please take a minute to review the Twitter Rules.

• If you received an email from admin@twitter.com saying 'you're being suspended' or that we're going delete your account, you're safe; the email is fake. More information herehttps://support.twitter.com/articles/204820-safety-fake-twitter-emails

• While we strive to avoid mistakes, it's also possible that your account was suspended in error. If after reviewing the Rules, you have no idea why your account was suspended, just reply to this email indicating as much, and we'll take another look at your case. Our apologies if the error turns out to be ours.

Thanks,

Twitter Support

----------------------------------------------------------------------------------
    Responding to this email will reopen this ticket and put your ticket in queue for support. If you do not reply, your case will be closed. Note that you need to reply from the address this mail was sent to. If you use an alias (such as username+alias@gmail.com) to manage your account, ensure that your reply comes from the alias address or your ticket may not be seen by our support staff.

Please note, we cannot accept email attachments at this time; please include all information in the body of your request.

Your request summary is:

• yokmu cevaplayacak. twitter da başına bu olay gelmiş. twitter support a yazmaktan başka şansımız yok mu.
    2. kez askıya alınan hesaptan? sorunu da anlayamadım ingilizcem yok. başka birisi hacklemiş olma ihtimali var mı ? yoksa telif hakkı mı anlamadım. telif hakkı olsa herkes müzik videoları paylaşıyor.Sonuçta hepsi youtube kökenli soundtrackler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

yokmu cevaplayacak. twitter da başına bu olay gelmiş. twitter support a yazmaktan başka şansımız yok mu.
    2. kez askıya alınan hesaptan? sorunu da anlayamadım ingilizcem yok. başka birisi hacklemiş olma ihtimali var mı ? yoksa telif hakkı mı anlamadım. telif hakkı olsa herkes müzik videoları paylaşıyor.Sonuçta hepsi youtube kökenli soundtrackler

Açıldı mı?
  • Hi there!

You've got an open support ticket and it's been awhile since we've heard from you. Hopefully this means your issue has been resolved; we're closing this ticket in hopes that it's true. If it's not, please respond to this email to reopen the ticket and confirm that the issue is not yet resolved.

The latest comment to your ticket was:

şu cevap geldi. ne yapmam lazım.
  • Bence ne yaparsan yap hesabının yeniden açılma şansı çok az. Yeni hesap aç olsun bitsin. Ama eğer önceki hesabımda çok takipçi vardı diyorsan takipçi kasma hilelerini yap
  • niye az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

yokmu cevaplayacak. twitter da başına bu olay gelmiş. twitter support a yazmaktan başka şansımız yok mu.

Açıldı mı?

geç gördüm mesajı. Evet açıldı ama ben kendim tekrar kapattım sonra. kerem görsev falan takip ediyodu o zaman. Soundtrackler atıyodum. Şimdi kendimle paylaşıyorum :)

yalnız şunu söylemem lazım son zamanlarda aktif olmadığı için kapatılan hesapları açmıyorlar ne kadar yazarsanız yazın

• arkadaslar kafayı yiycem
    7 yıldır kullandığım hesabım askıya alındı
    başka email adresine kayıt olup yenisini açıyorum aradan 1 saat geçiyor o da askıya alınıyor
    2-3 kere denedim hep askıya alınıyo hesap.
    şundan şüpheleniyorum cep telefonu numarasından tanıyor aynı kişi olduğumu ve istemiyor beni twitter da askıya alıyo hesabı böyle sistem geliştirmişler sanırım... alın twitterinizi başınıza çalın. bunlar başıma maaşlı aktroller yüzünden geldi eminim. Ekonomiyi eleştirdik diye spamladılar hesabı. Millet halinden memnun bimden alışverişe devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.