Şimdi Ara

Twitter Giriş Doğrulama ve Backup Code Yedek Kod Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam dediğin gibi blackberry telefonumdan da hesabımı kapatıp tekrar giriş yapmayı denedim fakat sonuç aynı.. Bilgisayardan giriş yapmaya çalışınca onay kodu gönderdik diyo kod yok.. iphone dan giriş yaptığımda ise twitter üzerinden yedek kod oluşturmamı istiyo.. sonuçlar aynı yani senin verdiğin bilgilerle yeniden denicem şansımı 1 ay da olsa beklicez artık saolasın
  • tam olarak nereye mail atmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tipist -- 12 Ekim 2013; 21:53:31 >
  • Hesabım hala halllolmadı ve çıldırmak üzereyim. Keşke çevrem hep Facebook'ta kalsaydı da şu lanet Twitter'a bulaşmasaydım hiç.
  • SerkanTR- S kullanıcısına yanıt
    valla ben arkadaşın yazdığı metni aynen gönderdim adamlar hesap kilidimi
    açmışlarhiç uğraşmadım direk açtılar valla çok sevindim o karda uğraşmıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a arkadaşlar karşim senn dedıgn gıbı işlemleri yaptım ve bana @prudence adlı kısıye baska bır hesapdan twit at ddedı 4 tane attımn adama adam bana sunu dıo Merhaba,

Ne yazık ki, hesap sahibi olarak doğrulamak edemiyoruz ve hesap erişimde size yardımcı olamaz. Bu sinir bozucu olabilir anlamakla birlikte, bu doğrulama gereksinimleri hesapları ve özel kullanıcı verileri korumak için yerdesiniz.

Yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, bunu burada yapabilirsiniz:https://twitter.com/signup

LÜTFEN YARDIMCI OLUN...
  • Konyahmet kullanıcısına yanıt
    bende denemek istiyorum hesabıma ulaşmak istiyorum çok uğraştım ama bir türlü olmadı şimdi ilk olarak ne yapmam gerektiği söyler misiniz?
  • Twittermağduru T kullanıcısına yanıt
    arkadaşın dediklerini uygulayı sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir yalnız hesabı geri almanız 1 ay veya daha fazla sürebilir. ben yaklaşık 1 ay sonra alabildim.
  • Arkadaşlar çözüm aslında çok basit ve kısa ben de hesabıma bu güvenlik onaylaması/kodu yüzünden giremedim çünkü telefona format atmıştım. Daha sonra twitter destek ekibi ile kısa bir mesaj trafiği yaşadım ve güvenlik ayarlarının sıfırlanmasını istedim. 4-5 gün süren mesajlaşma sonucu hesabıma artık girebiliyorum. Tek yapmanız gereken twitter destek ekibine sorununuzu anlatacağınız mesajı düzgün bir şekilde yazıp yollamak. Cevap geldiğinde güvenlik ayarlarının sıfırlanmasını istemeniz gerekiyor tabiki :)

Not: Yazışmaları isteyen olursa yorum veya mesaj atsın paylaşırım :)
  • Gözün Aydın :)
  • ben nasıl mail atıcağımı bilmiyorum bana biraz yardımcı olur musunuz ve maili atacağım kişinin mail adresini vermemişsiniz sanırım
  • Bende giriş yapamıyorum ve maili nereye atacagım
  • Bende de aynı sorun vardı bilgisayarımdan hesabıma girerek gizlilik ayarlarıyla oynamak gerekiyormuş. Ben de neredeyse mail atıyordum son anda gördüm umarım yardımcı olur.
     Twitter Giriş Doğrulama ve Backup Code Yedek Kod Sorunu
  • S.a. kardeşim rıfat kardeşim bana acil ulaşabilir misin sana zahmet yardımına ihtiyacım var lütfen sorunu çözen arkadaşlarım lütfen sizde ulaşabilirmisinizhttps://www.facebook.com/umut.ergun.39750
  • forumdakı konu uzerınden yardım edebiliyorum
  • Merhaba yaklaşık 1 senedir hesabıma giremiyorum.Şifremi unuttum ve değiştirdim.Giriş onaylamasında eski telefon numaram var ve yedek kodumu bilmiyorum.Eski numarama onay yolluyorlar sürekli ve bir türlü hesabımı açamıyorum ne olur yardım cı olun
  • Arkadaşlar twitter hesabımı doğrulamada sorun yaşıyordum. doğrulama kodu istiyor fakat kodu girdiğimiz zaman kabul etmiyordu.
    sorunu çözdüm. benim gibi olan birçok insan afaydalı olması açısından aşağıda açıklıuyorum.

telefonda doğrulaam kodu istiyor ve size üç ayrı kod gönderiyor.
    her kod 1.2, 12.7, 3.1 gibi ifadelerle başlıyor sonra kod kısmını veriyor.
    siz üçüncü kado bir kenara yazın. ilk başta söylediği 1.2, 2.7, 3.1 gibi bu rakamlardan hangisini söyledi ise nokta işaretini koymadan en son verilen rakamların başına ekleyin.

yani size gelen kod şu olsun 1.7 5443, 5443, 54436 budurumda sizin kodunuz 15446 dır.
    kolay gelsin. bizi ziyaret etmek isterseniz reklambuyldijital.com olarak memnun oluruz.

Twitter Giriş Doğrulama ve Backup Code Yedek Kod Sorunu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.