Şimdi Ara

Twitter'de bir kıza ev içinde dayak. Egm'ye şikayet ediyoruz.Edit:Serbest bırakılmışlar:D (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
6
Favori
11.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sallayın ya, al birini vur ötekine ikisi de birbirinden keko, burnu kırılan güçlü olsaydı bu kez de diğerini o hale sokardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 14 Şubat 2017; 10:6:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga kızlara bak psikopat bizide döver bunlar lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga kemik sesi geliyo. bunu erkekler yapmıyo lan. korktum. dahada kızlara yanaşmam
  • Abi adres verip eve kavgaya gitmek nedir yahu ..Hiçi akıl yok bu insanlarda
  • Ben kavga eden iki grubunda haksız olduğunu düşünüyorum, dayak yiyenlerden 1 kişi benim arkadaşım 5-6 yıllık hatta twitter ortamında böyle küfürleşmeler olur neden kalkıp adresine dövme olayıyla gidiyorsun? O kısmı anlayamadım tam olarak birisi ile ana avrat küfürleşip ve üzerine o kişinin evine gitmek çok zekice bir hamle değil Türkiye de yaşadığımızı fark edelim iki tarafta şikayetçi olmuş elektro şok olayı falan uydurma diyorlar bu arada twitter dan diğer kız gaza gelip öyle bir şey yazmış sanırım. Bu arada aklıma lolcü adres isteyen tayfa geldi onlara güzel bir ders olmasını temenni ediyorum

bu arada arkadaşımla konuştum iyilermiş şikayetçi olmuşlar

edit: Bu arada insanlar çok samimiyetsiz yok ona küfür etmiş bilmem ne kendileri Allah bilir 2013 yılında olsun gezi olayları sırasında olsun hakkında neler diyordu kalkıp bunu kullanıyorlar bu ülkede bu tarz insanlar oldukça adaletsiz bir bok olmaz cbaşkanını sevmeyen insan dahi küfür etti diye şikayet etmiş bu bildiğin kendi çıkarınca yalaklık yapmak.

edit 2 : Bu arada 2v1 falan gerçekleşmiyor olay 2v2 yada 3v2 olabilir ama 2v1 kızı dövüyorlar falan değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfm1903 -- 14 Şubat 2017; 12:12:19 >

• yani ana avrat küfürleştiğin kişilerin adresine gitmemek lazım ne kadar güveniyorsan güven kendine
  • quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

İşkenceden kastın neymiş bakalım ona göre editlerim.

Edit: Evet, işkence varmış ama benena. Herkes hakkını kendi arayabilir. Sonuçta sakat birini ya da ne bileyim tamamen savunmasız birine yapmıyor. Ayrıca aralarındaki husumeti de bilmiyoruz. Kimse dayağı meşrulaştırmaz falan demesin ne insanlar vat hergün görüyoruz.

Edit2: Twitterından anladığım kadarıyla fazlasıyla boş ve kibirli biri. Aralarında da küfür mevzusu geçmiş sanırım. Zaten derdi ilgi çekmekti ilgisini çekti şimdi cezasını çeksin.

Arkadaşlar bunu yazan bir hukuk öğrencisi. Yani ileride savcı hakim olma potansiyeli yüksek birisi. Sonra neden ülkede adalet yok diyorsunuz, buyrun bunun gibiler yüzünden.

Yazdıklarımda ne sıkıntı var anlamadım. Edit 2 den bahsediyorsan onu tekmeyi vuran kız için yazdım.

• Dayak yiyeni bilmiyorum ama dur diyene vurmak ayıptır yani o vurana vurmak lazım

• Acımadım ben. Diz yiyen imkanı olsa o kıza daha fazlasını yapardı. Kız demeye bin hacet. Bunlar yaratık. Annelerimize bakın birde bu yaratıklara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Ah ah neyine güvenip ev basmaya gidersin ki Yazık olmuş. Yaptıkları TCK'ya göre suç. Hatta birden fazla suç var. Umarım cezasız kalmaz.

ev basmaya gitmeyi kim uyduruyor? sinsirella diye birisi adres istemiş dayak yiyende adres vermiş ki büyük ihtimal bir şeyle uyuşturdular kızı yoksa niye öyle dursun boş boş 3 kişiler bide. Bunun savunulacak en ufak yanı yok. 3 kişi 1 kişiye saldırmanın en ufak savunulacak yanı yok her ne kadar karşı taraf hatalı olsa da.

Ev basmaya gitmese o kızın o evde ne işi var ? Arabayla kapısından mı alıp götürdüler ? Ayrıca videoda arkada bir kız daha var onunda saçından tutuyorlar iki kişi gitmişler büyük ihtimalle. Ama benim anlamadığın nokta neden teslim olmuşlar diğer kızlara ? Erkekler olabilir evde.

• Yozlaşmış yeni nesil gençlikten sadece 1 örnek , bunlar gibi liseder binlerce var. Yahu arkadaşlar size soruyorum : yeni nesile tembellik dersleri sallamama, sadece karşı cinsle ilgilenme özendiriliyo. Merak ediyorum bundan 50 60 sene evvel çalışkan öğrencilere İNEK diyen insanlar varmiydi , ergen psikolojisi sürü psikolojisi gibidir arkadaşları napsın ergende aynını yapar çalışkan öğrencimiz kalmadı çünku onlara İnek diyr hakaret ettik, dışladık ve böyle cins cins tipler türedi , türüyor . Arabesk rap , günümüz dizileri, arkadaş çevresinde sigara içme sadce karşı cinsle ilgilenme özendiriliyor hatırlarsınız gecen haftada intihar eden çoçuğu arabesk rap dinliyordu

• http://uploadsitesi.com/u.php?d=1Ao6O7

Nasıl insanlara dönüşüyoruz böyle
  • Bu kızların ne istediği belli ama neyse

• Krone K kullanıcısına yanıt
    bibar gazını dayamış ev sahibi hocam. bunlarda deplasmana boş gitmiş.
  • Şu anda 32 yaşındayım ve 28 - 29 yaşında 2. üniversiteyi okurken bu yeni nesli mecburen tanıdım;

İstisnalar kaideyi bozmamak kaydıyla,

Erkekler;

-Hangi kazı nasıl götürürüm

-Acaba ne alsam ya da giysem daha havalı olur

-Yattığım kızla olan maceralarımı çevreme böbürlenerek nasıl anlatırım (her devirde var bu ama biz zamanında ona öyle yaptım şunun şurasına böyle yaptım demezdik)

Kızlar;

-En yakışık ve zengin erkeği nasıl elde ederim

-Yanındaki kızdan daha pahalı ve da güzel giysileri nasıl giyerim

in peşindeler.

Hem erkekler hem de kızlar;

-Bir gram genel kültür yok

-Bir kitap açıp okuma yok ancak çok inanma var (Siyasi görüşü ne olursa olsun)

-Sırf ötekinden ailesi 500 tl daha fazla harçlık veriyor diye yanındakini hor görür fakat farkında değil kurduğu cümleler 5 kelimeyi geçemiyor.

Sonuç;

-Ülkemin geleceği adına üzgün ve tedirginim.

• Tface T kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız hocam ben 97 liyim üniversitede çok dediğiniz türde insanlar
  • Bu kiz 3 4 sene once filan twitterde onume dustu.

O gunden buyana takip listemdeydi.

Bir sure sonra eskort filan oldugunu dusunmeye basladim.

Ama insanliktan nasibini alamamis şimarigin kendini bi halt sanan bir kişilik.
    KTU yu kazandignda da yazmistim ona seni orda mahfederler diye :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruel53 -- 14 Şubat 2017; 17:46:47 >
  • Yav arkadaş bu nasıl insanlıktır?Bu bildiğin işkence videosu.Dizini kızın burnuna geçirdiği sırada 'çat' sesini duydum ya içim cız etti yemin ederim.Sonra iyi sövdüm.Bizden sonra gelen neslin haline bak be!Yazık gerçekten çok yazık.Bunlar anne olacak ilerde.Bir de eğitimci fln olduğunu düşünün bunların.Çoluğumuzu çocuğumuzu bunlara emanet edeceğiz.Çocuk yaparken bir değil bin defa düşünmek gerekiyor artık

Bende şikayet ediyorum.Sen tayyip erdoğanı sevmeyebilirsin fakat küfür ettiğin kişi Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı.Bu durumun sağcılıkla solculukla alakası yok.Umarım cumhurbaşkanlığı bu vicdansızı en kısa zamanda hoplatır.
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Durum böyleyse haketmemiş diyemem, ama dayağı atanlar da hala cezayı hakediyor. Gerçi sıra bunlara gelene kadar neleri neleri hakedenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F047747E -- 14 Şubat 2017; 19:19:56 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.