Şimdi Ara

Twitter'da #Sınavagelmiyorum Hashtagi açılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KievKarambolü (5 mesaj) wehrmacht (2 mesaj) GaridesGafa (1 mesaj) kızgınjapon (1 mesaj) Locaste Siarnaq (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Twitter'da #Sınavagelmiyorum Hashtagi açılmış
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    944 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Çocuklar kendince sınavları engellemeye çalışıyor
    Kardeşim bizim de sınavımız hatta daha zor sınavlarımız oldu ama böyle ağladık mı? Hayır.
    Ama işte 1 voko vorkon okulları kapattınız hüloğğğ şimdi açıyorsunuz diye geziyor.
    Şşşş,sakin. Bu ülkede 14 gün karantina isteyenler sınavı olmayan öğrenciler ve maaşı zaten gelip yatmaya yer arayan yetişkinlerdir. Bu gençler sürekli dışarıda fıldır fıldır gezmiyor mu arkadaşlar? Dışarı çıkıp polisle dalaşmasını biliyorlar fakat konu sınava gelince herkes hastalıktan ölecekmiş gibi oluyor. Tamam bu yazıdan rahatsız olan varsa gidip köşede sinirini atıp gelebilir. Sahi, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

|
    |
  • Her boyayı boyadınız şimdi çocuklarla mücadele edeceksiniz. hadi terörist ilan edin sisi deyin sınavlar iptal edilirse kudüs düşer deyin.

Brakın çocuklar bari kendilerini özgürce ifade edebilsin bir talepleri olsun bu ülkede her çalışanın amacı çocuklarına iyi bir gelecek değil mi? başaramadınız ozaman dinyeceksiniz nasılsa kararı aileleri verecek.

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 1 saat kadarı kaldı.

Her boyayı boyadınız şimdi çocuklarla mücadele edeceksiniz. hadi terörist ilan edin sisi deyin sınavlar iptal edilirse kudüs düşer deyin.

Brakın çocuklar bari kendilerini özgürce ifade edebilsin bir talepleri olsun bu ülkede her çalışanın amacı çocuklarına iyi bir gelecek değil mi? başaramadınız ozaman dinyeceksiniz nasılsa kararı aileleri verecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmacht -- 23 Aralık 2020; 13:48:47 >
  • Yarbay
    2122 Mesaj

vah abisi daha zor sınavlara girmiş ,

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/73/ea/30/73ea30099b5a0da9a8fbaf7ed9077de2.png&t=0&width=480&text=1

tweet atarken de sana mı soracak gençler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrslimshady -- 23 Aralık 2020; 12:38:10 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çocukların kendini ifade edebilmeleri gayet güzel, bunu ben de beğeniyorum onlar da bir karar alabilmek istiyorlar ama bu sınavların yapılmasına mani değildir. Bu arada "am çocukları" nedir? :)
    |
    |
    wehrmacht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 1 saat kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Çocukların kendini ifade edebilmeleri gayet güzel, bunu ben de beğeniyorum onlar da bir karar alabilmek istiyorlar ama bu sınavların yapılmasına mani değildir. Bu arada "am çocukları" nedir? :)

Elbette mani değil onlar ifade etmeliler belkide çözümü de sorabiliriz genede son kararı velileri verecek.

Amaç amaç biri amaç dedi ordan.

• Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

:)
    |
    |
    wehrmacht kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    Herkes aynı eğitimi almadı. Çoğu ailenin uzaktan eğitime bağlanmak için gerekli teçhizatı yoktu. Daha yeni tabletler vs dağıtılıyor. Bu durumda herkesi sınava koymak ne kadar adaletli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj

Daha zor sınavımız neydi ki? Zamanında yaz günü klimasız ve yol gürültüsü alan sınıfta össye girmiştim. Bu sene yaz günü kpssye tasarım harikası pencereleri açılsa bile en ufak esinti girmeyen bir üniversitede kpssye girdim. İkincisinde virüs tehlikesi vardı sıcak vardı ama diğer sınavlarda virüs falan yoktu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Virüsü herkes göz önüne almak zorunda, istemsizce olsa bile dışarı çıkarken biryerlere elliyoruz. Yapacağımız şey sadece 4 saatçiğine sınav olup çıkmak. Kardeşim de dershaneye gidiyordu kapanmadan önce oradan biliyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tweetleri atanlar da evlerindeki mutfak robotundan atıyor zaten. Bu arkadaşlar virüs var diyor ama bence mevzu virüs değil yatmak. MEB zaten okullar kapanmadan sınavları yapın dedi, yapmayanlar düşünsün. Köydeki çocuklar gerçekten mağdur, o konuda hak veriyorum.

|
    |
    kızgınjapon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

2 milyona yakın, belki de daha fazla (kontrol etmedim) vaka var şu anda. Günlük 2000+ vaka çıkıyor. Virüs mutasyona uğradı deniyor. Okula gitmeden görülen uzaktan eğitim de sağlıklı değil. Dersler 30 dakika, bazı derslerde öğretmenin yaşadığı teknik bir sorundan zamanınız daha da azalabilir. İnternet altyapısı kötü olduğu için öğretmenlerin ne dediğini bazen anlayamayabiliyorsunuz.

Ayrıca tüm gençlerin gezdiğini söyleyerek itham etmek ne kadar mantıklı bir hareket? Ben evimden çıkmıyorum, çıkarsam da 50 metre ötedeki A101'e veya fırına gidip geliyorum. Ben 2-3 aydır gezmeye çıkmamış ve yasaklara genel olarak uymuşken beni suçladığınız şeylere bak.  

Ben aslında okulun devam etmesi taraftarıyım. Sadece son sınıflara olabilir, yine seyreltilmiş olabilir. Ama çok büyük bir risk, kimse almak istemez. En son bizim okulumuzda da vaka çıkmıştı.

|
    |

• Yüzbaşı
    371 Mesaj
    1 yıl sınav olmadan sadece öğretmek için çabalansa yarış atlarimizi 1 yıl dinlendirmek lazım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    925 Mesaj
    Daha zor sınavları olmuşmuşmuş.

Sanki liseye girişte diferansiyel çözdün mübarek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaridesGafa -- 24 Aralık 2020; 11:30:42 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
konkasör
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.