Şimdi Ara

Twitter cıvıltı sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Twitter kullananlar bilir. Sesler bölümünde twitter için cıvıltı sesini ayarlıyorum. Ancak herhangi bir bildirim geldiginde normal 3 ton sesi alıyorum. Kilitli ekranda da bildirim gelirse aynı ses tonu oluyor. Ayarlarda böyle bir bölüm varken çalışmaması çok tuhaf. Yada benim cihazda mı bir sorun var. İlgisi olanlardan bilgi alabilirsem memnun olurum.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O ayarladigin ses tweet attiginda cikmasi icin ayarladigin ses. Herkes de herseye cihaz sorunku mu der oldu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim.

Ayalardaki sesler bölümündeki ses ayarlamalarının hepsi bildirim geldiğinde çıkan sesi ,
    Twitterdeki ise gönderdiğimdeki sesi ayarlıyor yani.
    Enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: des0uza

Çok teşekkür ederim.

Ayalardaki sesler bölümündeki ses ayarlamalarının hepsi bildirim geldiğinde çıkan sesi ,
    Twitterdeki ise gönderdiğimdeki sesi ayarlıyor yani.
    Enteresan.

Merhabalar sizden ricam eğer mümkünse iphone da bulunan ve twetterda ıletı gonderdıgın zaman öten kuş sesi ismi cıvıltı dıye geçiyor 1 aydır arıyoum elli tane benzerını buldum orjınalını bulamadım samsung s3de tweetter sesi olarak kullanmak istiyoruım şimdiden ilginize teşekkur ederim eğer yardımcı olabilicek varsa bu mail adresime sosyete18@hotmail.com gönderebilirse çok çok ama çok memnun kalırım teşekkürler şimdiden saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.