Şimdi Ara

Twitte Hesabım Çalındı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gerçekten yardımınızı istiyorum 4 yıldır kullandıgım twitter hesabım 2 gün önce çalındı e-posta adresim değiştirirmiş telefon numaramı kaldırmış ! Twittera mesaj attım hiç takmadı ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

Twitter hesabımı çalan kişi twitter hesabımdan virüslü tivitler atıyor bu konuda bilgili olan benim gibi bunu yaşamış kişiler varsa lütfen yardımcı olun kücük bir hesap değil 59.Bin takipcim vardı inanmayan kutsalninja yazsın baksın kendi resmim bile var lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldooon Coop -- 5 Şubat 2015; 12:58:52 >

• şifremi unuttum kısımını doldurduktan sonra cevap beklemen gerekiyo sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: algany

şifremi unuttum kısımını doldurduktan sonra cevap beklemen gerekiyo sadece

50 kere doldurdum takmıyorlar dostum :(
  • https://support.twitter.com/forms/hacked burayı dene istersen bi de
  • bi de telefon uygulamasını kullanıyo musun kullanıyosan açık kalması lazım orada
  • Algany'nin bahsettiği yöntemler olmazsa tekrar yazın. Yardımcı olmaya çalışacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bi de telefon uygulamasını kullanıyo musun kullanıyosan açık kalması lazım orada

Telefon uygulamasında twitter'a giriş yapmamıştım Twitter'ın yardım sitesinden bi kaç kez uğraştım herşeyi yaptım e-mail adresimi yazdım yardımcı olmadılar şöyle bişey var acaba başka e-mail adresi felan mı kullansam ? Bu çalınan twitter hesabıma giriş yaptığım e-mail adresimi yazıyorum hiç yardım talebi gelmedi kaç kere uğraşmama rağmen hiç bakmadılar :( Gittikce umudum azalıyor Bişey daha söyleyeceğim acaba mahkemeye versem yardımcı olurlar mı ?
  • Sheldooon Coop kullanıcısına yanıt
    forumda bi kaç kiişi daha yaşamış 15 gün sonra dönüş yapılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogaga

Kişisel Hayata saldırı ve Başkalarının hayatına tehdit oluşturan bir eyleme kalkışmış arkadaş. Mahkemeye versen kazanırsın hesabını da alırsın.

Cok teşekkür ederim çok haklısın çok doğru söyledin valla kardeşim babama söyleyeceğim inşallah mahkeme kabul eder
  • quote:

forumda bi kaç kiişi daha yaşamış 15 gün sonra dönüş yapılmış

Biraz araştırma yaptım gördüm ama benimkinde hiç umut yok kardeşim ne yaptıysam olmadı
  • Sheldooon Coop kullanıcısına yanıt
    beklemekten başka çare yok
  • Kardesim dun bi uygulamaya izin vererek benim de twitter hesabim calindi bi sonuca varabildin mi varabildiysen banada yardimci olurmusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObsesifCool -- 9 Şubat 2015; 13:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifCool

Kardesim dun bi uygulamaya izin vererek benim de twitter hesabim calindi bi sonuca varabildin mi varabildiysen banada yardimci olurmusunuz

Yok kardeşim hala aynı twitter Türkçe haline geçmesi kötü oldu artık hiç takmıyorlar eskiden ingilizce olarak yazdıgında ilgileniyorlardı şimdi 50 e-mail attım umurlarında değil mahkemeye vermeyi düşünüyorum sadece öyle geri alabilir mişim
  • Banada twitter Türkiye mahkemelerine bilgi vermiyor denildi bu yüzden bilişim ilgilenmiyorlar diye duydum bu konu hakkinda bi bilginiz var mi

• quote:

Banada twitter Türkiye mahkemelerine bilgi vermiyor denildi bu yüzden bilişim ilgilenmiyorlar diye duydum bu konu hakkinda bi bilginiz var mi

Ozaman yapacağın tek şey hackerlıktan anlayan birini bulmak başka bişey kalmamış tek kurturuş Hackerlık
  • Ben dün nedenini bilmedigim bi sekilde twitterden mail geldi hesabimi geri verdiler :)

• quote:

Ben dün nedenini bilmedigim bi sekilde twitterden mail geldi hesabimi geri verdiler :)

Ozaman hayat sana güzel valla :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.