Şimdi Ara

Twitchde mi sorun bende mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20mbit netim var. Diger siteler duzgun calisirken twitch de medium da bile lag oluyor 3-4 gundur. Baska lag yasayan var mi turnuva izleyenlerden?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Lanaya-

20mbit netim var. Diger siteler duzgun calisirken twitch de medium da bile lag oluyor 3-4 gundur. Baska lag yasayan var mi turnuva izleyenlerden?

Bende akşam 9-12 arası genel bir yavaşlık var son zamanlarda, genel olarak internet yavaşlıyor, Twitchte izlenmiyor yayınlar, dediğin gibi oluyor. Öğle saatlerinde sorun yok ama, sende de böyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: -Lanaya-

20mbit netim var. Diger siteler duzgun calisirken twitch de medium da bile lag oluyor 3-4 gundur. Baska lag yasayan var mi turnuva izleyenlerden?

Bende akşam 9-12 arası genel bir yavaşlık var son zamanlarda, genel olarak internet yavaşlıyor, Twitchte izlenmiyor yayınlar, dediğin gibi oluyor. Öğle saatlerinde sorun yok ama, sende de böyle mi ?

Sadece aksamlari oluyormus herhalde simdi baktim da duzgun gosteriyor. tsk.
  • Benim daha çok reklamlarla sıkıntım var.Hele şu lol reklamını bitiriyorum sonra tekrar yine başlıyor hiç içeriğe geçmeden.
  • Suan daha da kotu twitch low da bile izleyemiyorum. Genelde aksam saatlari. Tardsplaya kullanan var mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.