Şimdi Ara

Twitch sunucularına olan upload hızı limiti devam ediyor [Bende] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen öyle maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

Ben de yayın yapıyorum Turknet kullanarak, benim upload hızım 4mbps. 2mbps iken kullandığınız bandwidth testini kullandığımda güvenilir rakamlar alırken dahi OBS üzerinden yayın açtığımda 1000kbps ile verdiğim yayında dahi drop geliyordu. 4mbps'e yükselttirdikten sonra uploadı, 3000kbps sorunsuz, drop yok ping de normal.

Hocam nasıl yukselttirdiniz bende de 2mbps şuan? Direk mhyi arayıp yukseltir misiniz deyince yukseltiyorlar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yıllardır uploadin düzgün olduğunu görmedim böyle saçma bir internet hiç bir ülkede yoktur olduğunu da sanmıyorum yığınla para veriyoruz hizmet yok download hızı yok.. o 24 megabit yok bu 50 megabit diye atıp tutuyorlar ısın pratiğine gelince 2 yi geçmiyor download.. upload 2 diyor testlerde 2 çıkıyor ama icraat kısmında 1 bile değil nasıl düzelecek bi sağlayıcılar ?? İnternet tek el de değil diyorlar adama demezler mi Türkiye de kaç alt yapı var ? Uyumuyoruz ama elden bir şey gelmiyor

• 852*480 cozunurluk ve 800 bitrate yapın sıkıtı olmaz
  • 50/5 sol fiber. 720p 60fps 54ping sunucu almanya seçtim

• ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Kendim defalarca kez kontrol ettim,hatta arkadaşıma da izlettirdim. Bana 2 sn kastı düzeldi dedi bende sonra yine kasıyor dedi alt tab attım baktım çubuk turuncuydu yeşil olunca girdim şuan sorun yok yağ gibi akıyor demişti. Uploadı yapamadığı için fps ye düşürüp kareyi çizmeye çalışıyor.
  • He birde arkadaşlar ben tam şuan youtube a upload yapıyorum 2 mbps den düşmedi henüz. Twitch sunucularına pingime bakayım dedim test ettim pingler gayet normal hiç yükseklik yok.
    Amsterdam 71 ms
    Frankfurt 58 ms
    Lisbon 95 ms
    London 74 ms
    Milan 61 ms
    Paris 68 ms
    Prague 59 ms
    Stockholm 81 ms
    Warsaw 64 ms
    Twitch sunucularına olan upload hızı limiti devam ediyor [Bende] Twitch sunucularına olan upload hızı limiti devam ediyor [Bende]

• Canlı destek ile konuştum. "Adsl de 1 mbps Vdsl de 2 mbps upload hızı verebilmekteyiz" dedi. "Altyapı çalışması olduğu takdirde 4 mbps vermemiz mümkün olabilir" dedi. Anlayacağınız canlı destekten bana ekmek çıkmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunquad

Canlı destek ile konuştum. "Adsl de 1 mbps Vdsl de 2 mbps upload hızı verebilmekteyiz" dedi. "Altyapı çalışması olduğu takdirde 4 mbps vermemiz mümkün olabilir" dedi. Anlayacağınız canlı destekten bana ekmek çıkmayacak.

Israr et, belli ki üşeniyor konuştuğun kişi.
  • YAPA yoksa ne olursa olsun 2 üstüne çıkmaz uğraşmayın. YAPA kullanıyorsanız :http://beta.speedtest.net/result/6315045668.png
  • -M-K- - kullanıcısına yanıt
    Benim yakındığım şey 4 mbps upload olmaması değil speedtestte her sunucuda 1.9 civarında görüp youtube ve twitch canlı yayın sunucularına 1.6 yı geçemiyor olmam. 2 mbps ile başlayıp kademe kademe azalıyor 1.5-1.6 ya kadar.

• sunquad S kullanıcısına yanıt
    Zaten 2000kbps veremezsin yoksa multiplayer hiç bir oyunu oynayamazsın. TürkNet yazılımsal problem çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -M-K-

Zaten 2000kbps veremezsin yoksa multiplayer hiç bir oyunu oynayamazsın. TürkNet yazılımsal problem çekiyor.

Yazılımsal problem falan yok hocam. CS:GO ve PUBG oynuyorum yayında, bitrate 3000. Ping 60.

OBS Studio kullanın. Gelişmiş ayarlarına gelin. En altta yeni ağ kodu etkinleştir mi ne öyle bişey var, onu etkinleştirin (Türkçesini bilmiyorum bende ingilizce OBS)

Altında lagı azalt gibi bir seçenek olacak onu da etkinleştirin. Daha ne oynarsanız oynayın upload'ın %100'ünü kullanmazsanız sıkıntı yapmıyor pinge.

Türknet VAE uploadım 4mbit 3000kbps yayın veriyorum CS:GO pingim 60. Donma kasma yok. Seyircilerden şikayet yok.
  • -M-K- - kullanıcısına yanıt
    2 mbps ile video uploadlarken rainbow six siege de 100 ms ki bu oyunda 100ms görmek cevher gibi birşey.

Yine video uploadlarken twitch Frankfurt sunucusuna pingim 58 çıkıyor. Ping sorunu yaşamıyorum ben ilginç bir şekilde.

• Twitch e upload yaptiginiz sunucu hangi ülkede? isp yada ip adresi belli mi?
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Twitchtest diye bir uygulama var ve bu uygulama aracılığıyla tüm twitch sunucularına bağlantı testi yapılabiliyor. İlk mesajda fotoğraflar mevcut. Fotoğraflarda sunucuları görebilirsiniz.
  • quote:

Twitchtest diye bir uygulama var ve bu uygulama aracılığıyla tüm twitch sunucularına bağlantı testi yapılabiliyor. İlk mesajda fotoğraflar mevcut. Fotoğraflarda sunucuları görebilirsiniz.

Twitchim olsa deneyecektim de key istiyor..
  • KaanDE34 K kullanıcısına yanıt
    Hemen twitch te bir hesap açıp yayın anahtarınızı alabilirsiniz. Oldukça kolay.
  • quote:

Hemen twitch te bir hesap açıp yayın anahtarınızı alabilirsiniz. Oldukça kolay.

Baya kolaymis beni 15 dk ugrastirdi. devlet sirri gibi saklamislar..

Birde AKN Acilinca gece deneyecegim Twitch sunucularına olan upload hızı limiti devam ediyor [Bende] Suan akn bittigi icin 1500 kbpslerde kaliyor sürekli ^
    AKN Yokken
    Twitch sunucularına olan upload hızı limiti devam ediyor [Bende]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanDE34 -- 27 Mayıs 2017; 1:58:27 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.