Şimdi Ara

Twitch prime kart arkalıkları ve prime twitch teklifleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı arkadaşlar bunu legal olmayan şekillerde yapıyormuş sanırım. Hesaba bir zararı olur mu ? Ya da bu yasal bir suç değil mi? (Sahte kimlik bilgileri kullanmak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mew The Legend -- 12 Eylül 2017; 20:17:56 >

• amazon prime trial alıp ordan twitch prime'a geçeceksen, amerika tabanlı kredi kartı istiyor, ben yapamadım o yüzden.
  • hala alınabiliyor mu?
  • amerika tabanlı kart olmadan da prime kullanılabiliyor. ben 4 aydır falan prime ile sub oluyorum sadece kendi prepaid kartımla.

buradakilerin hepsini yapman lazım

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/55arcq/guide_to_get_tyrande_in_the_other_200_countries/

karttan para çekmiyor zaten. içinde para olmayan enpara kartımla aktif edebiliyorum. prime kayıt olduktan sonra twitch sub mu olacaksın, cardback mi alacaksın onları aldıktan sonra amazon.com'dan iptal etmen lazım yoksa devamında para çeker. illa amerika kredi kart numarası lazım diyorsan pm ile atabilirim.

• Tyrande alamadım içimde yaradır :(

Anduin hırbosu yüzünden priest oynamıyorum
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    ama prime trial alamıyorsun, ben baya uğraştım, müşteri hizmetleriyle de görüştüm, ama amerika tabanlı değil kredi kartın dedi, adresi amerikadan adres de vermiştim, o linktekini birebir uyguladım olmadı. 1 ay içinde alabilen var mı?
  • avni86 kullanıcısına yanıt
    ben aldım kullanıyorum. hemen sonra da iptal ettim para çekmesin diye.
  • amazon.de üzerinden prime trial üyelik aldım sorunsuz oldu..
  • Bruce nin dediği gibi linkteki adımları takip ederek alabilirsin. Ama bilmediğim bir nedenden ötürü her kartı kabul etmiyor nedense.

Ayrıca sırf hearthstone için istiyorsan farklı bir oyunun kanalına girip isteyebilirsin. Tyrande dağıtılırken CS:GO turnuva yayınına girip ordaki prime üyelerinden rica etmiştim. Buyur zaten hs oynamıyorum deyip vermişti mübarek bir amerikan vatandaşı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu hata veriyor, yardımcı olur musunuz? nerede yanlış yapıyorum, adımları da takip ettim. adresi us'da girdim.Twitch prime kart arkalıkları ve prime twitch teklifleri
  • Yani diğer ülkeler için niye zorluk çıkarıyorlar anlamıyorum? Sanki bir bölgede yapılan etkinlikle alakalı? Çok saçma değil mi ya global bir oyundan bahsediyoruz burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: avni86

bende bu hata veriyor, yardımcı olur musunuz? nerede yanlış yapıyorum, adımları da takip ettim. adresi us'da girdim.Twitch prime kart arkalıkları ve prime twitch teklifleri

Bende ayni sorunu yasadim baya bir denememe ragmen pes ettim artik.hadi kart arkaligi neysede tyranda icimde bir burukluk olarak kaldi

Bildiğim kadarıyla bu hatayı destek ekibine gerekli informasyon ve ücreti tahsil edebilecekleri kredi kartı numarasını içeren bir bilet atmak suretiyle aşabilirsiniz. Yabancı dil ya da metin konusunda yardıma ihtiyacınız olursa özelden ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuIminata -- 26 Eylül 2017; 13:28:43 >
    account > content devices girip ülke ayarlarını US yaptınız mı?
    https://gyazo.com/b1676105dd0a4f12bcaf123129604cdb

reditte yazan 3. 4. adımlar yapıldı mı olması lazım aynı hatayı ben de alıyordum hepsini yapınca oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 26 Eylül 2017; 13:39:47 >
  • Alabilirseniz bilgilendirebilirmisiniz. Ben bu olay ilk çıktığında baya denemiştim o zaman alamamıştım.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    deniyorum hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avni86 -- 26 Eylül 2017; 16:29:48 >
  • her denileni yaptım, 2 farklı kredi kartı kullandım, vpn kullanıp amerika üzerinden bile bağlandım, sonuç: aynı hata, bi yardımcı olur musunuz?
    Destek ekibiyle irtibata geçtiniz mi?

Soruyorum çünkü arkadaşım da yaşadığı bölgede geçerli olmadığı için prime alamamıştı. Sonra destek ekibine prime almak istediğini ama ülkesinde dijital ödemenin kabul edilmediğini dile getiren bir bilet attı.

Kısa süre sonra kendisine ulaşıp ücreti manuel olarak aldılar (Elindeki karttan ödeme yapabileceği bir bağlantı göndermek suretiyle.) ve birkaç saat sonra hesabını prime'a yükselttiler.

• herşeyi yaptım baya uğraştırdı ama hiç birine gerek yokmuş :) yeni bi hesap açıp sadece prime video sitesinde trial başlattım, onu da twitche bağladım, adresimi kendi adresimi yazdım, sonunda oldu fakat bi sıkıntı var

sadece iki kart arkalığı geldi, tyrande'nin kodunu bulamıyorum, hiç bi yerde çıkmıyor. kaldırılmış olmasın????

Kaldırıldı. Üzgünüm ama tekrar erişime açılacağını zannetmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.