Şimdi Ara

Twisted Fate Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu heroyu neredeyse görmüyorum ama çok karizma geldi. Acaba nasıldır? Açılacak skinini de sevdim mid için alıp ustalaşmak istiyorum ama sizce değer mi? Bu arada oyuna yeni başlamadım 30 Level'ım yani zor olması problem değil. Ama ustalaşınca bir Zed, Ahri gibi midde terör estirebilir miyim? Değerli cevaplarınızı bekliyorum.

• Doğru oynanırsa oyunu taşıtır harita kontrolü çok önemli bota ne zaman gitmen gerektiğini bilmelisin w skilini ne zaman seçmen gerektiğini falan zor ama kullanabilen çok rahat taşır
  • bugun karsima akali geldi aglattim

sen dusun artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lane'de terör estirmiyor ama tüm koridorlara baskı kurabiliyor ultisi sayesinde.
  • Saolun cevaplar için. Peki şöyle sorsam karşıma ne gelirse ezilirim? Terör estirmekten çok ezilmeden lane'i domine etmek istiyorum. Dediğim gibi zamanla sıkılmadan ustalaşarım. Hele 1 leveldan ştşbaren 15 olana kadar GAREN oynayarak sıkılmadıysam :DYani tavsiye ediyorsunuz?
  • üstüne atlayan zıplayan champlar zorlar gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Saolun cevaplar için. Peki şöyle sorsam karşıma ne gelirse ezilirim? Terör estirmekten çok ezilmeden lane'i domine etmek istiyorum. Dediğim gibi zamanla sıkılmadan ustalaşarım. Hele 1 leveldan ştşbaren 15 olana kadar GAREN oynayarak sıkılmadıysam :DYani tavsiye ediyorsunuz?

Tf erken oyunda zayıf iken aldığı itemlerle çok güçlü olabilen bir şampiyon. Lane'i domine edebilmen tamamen senin yeteneğine bağlı. Ama Fizz gibi şampiyonlar zorlar gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Club Rocker -- 17 Ekim 2013; 22:38:00 >
  • quote:

Arkadaşlar bu heroyu neredeyse görmüyorum ama çok karizma geldi. Acaba nasıldır? Açılacak skinini de sevdim mid için alıp ustalaşmak istiyorum ama sizce değer mi? Bu arada oyuna yeni başlamadım 30 Level'ım yani zor olması problem değil. Ama ustalaşınca bir Zed, Ahri gibi midde terör estirebilir miyim? Değerli cevaplarınızı bekliyorum.

Lane için hiç bi artın yok ama ultin ile aldırdığın aldığın killer çok önemli tek olay nerde nası ulti kullancağını bilmek tabi bide kart zamanlaması var ama lanei rakibime dar ediyim diye bişe yapamazsın anca haras

• Saolun cevaplar için. Başka fikri olan? Ve build söyleyebilecek :D
  • quote:

Arkadaşlar bu heroyu neredeyse görmüyorum ama çok karizma geldi. Acaba nasıldır? Açılacak skinini de sevdim mid için alıp ustalaşmak istiyorum ama sizce değer mi? Bu arada oyuna yeni başlamadım 30 Level'ım yani zor olması problem değil. Ama ustalaşınca bir Zed, Ahri gibi midde terör estirebilir miyim? Değerli cevaplarınızı bekliyorum.

Zamaninda kata ile mid oynarken ne zaman yanına ucsam sersemletip duruyor hasarimi alip gidiyodum. Usta olursan iyidir cok sinir eder

• en sevdigim champtir ama karsina fizz gelince hayattan sogur intihar edersin.

• quote:

Saolun cevaplar için. Başka fikri olan? Ve build söyleyebilecek :D

Lich-DFG-Zhonya-Rabadon-Void-Mpen Bot alıyorum ben.
  • Çok güzel bir hero bence. Doğru kullanılırsa bütün lanelere baskı kurabilirsin. Farmı çok kolay. Midde ahri akali vb. herolara karşı çok zorlanıyor yani birden üstüne uçan gibi.
    Bot Lich bane zhonya rabadon dfg void staff çıkıyorum ben.
  • tewisyed fate çok kırılgan bir herodur atlayanı uçanı kaçana dikkat etmen lazım.Oynaması zevkli op bir karakterdir,aynı zamanda hep vur kaç yapan bir herodur.Ama fizz i denemeni tavsiye ederim

• tf iyidir de fail olma olasılığı çok yüksek kart seçimi dikkat istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rookiee07

tewisyed fate çok kırılgan bir herodur atlayanı uçanı kaçana dikkat etmen lazım.Oynaması zevkli op bir karakterdir,aynı zamanda hep vur kaç yapan bir herodur.Ama fizz i denemeni tavsiye ederim

Fizz ne alaka? Onu anlamadim ama fizz var zaten :D

• zor bro. ama eğlenceli de win rate si düşük. bu arada gelicek tf skinini kaçırma derim oynasanda oynamasanda al.

zaten o skin varken feedlesende kimse sana bişe demez
  • nerften önce iyiydide şimdi çok kırılgan
  • eğlenmek için oynanır ama free win istiyorsan alma
  • Cok akilli oynaman lazim butun oyun boyunca.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.