Şimdi Ara

twinmos ramlerdeki dual ddr kit ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bu twinmos ramlerdeki dual ddr kit ne demek? ben de bi tane twinmos vardı bitane daha alacam da hangisini alim dual ddr kitli olanı mı yoksa normalini mi .benim şimdiki normaldi herhalde

• Dual kitler fabrikadan peşpeşe çıkan ramlerdir.Yani özel seçilerek beraber paketlenirler.Daha iyi performans gösterirler.Tabi anakartının dual desteği olmalı.Eğer varsa dual alman daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @volki@ -- 15 Mayıs 2005, 21:13:24 >
  • anakart asus k8v-x varmı bilmiyorum dual ddr desteği ama benim zaten bi tane ram var o da twinmos şimdi bu dual ddr kitliyi alırsam dual ddr olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: @volki@

Dual kitler fabrikadan peşpeşe çıkan ramlerdir.Yani özel seçilerek beraber paketlenirler.Daha iyi performans gösterirler.Tabi anakartının dual desteği olmalı.Eğer varsa dual alman daha iyi olacaktır.

''Dual kitler fabrikadan peşpeşe çıkan ramlerdir, Yani özel seçilerek beraber paketlenirler'' demişsin aslinda dual kit fabrikadan peşpeşe çıkan remler anlamina gelmez herhangi iki ramde dual çalişabilir peşpeşe çıkmalarina gerek yoktur buradaki mantik peşpeşe yani seri numaralarinin ard arda olmasi ramlerin birbiriyle ayni senkroze çalişabilmeleri içindir. ayni model ddr400 twinmos farkli yerlerde üretilmiş olsun ikisi farkli değerler sergileyebiliyorlar oyüzden dual çalişirken sorun olmamasi için ard arda seri numarali ramleri ''dual kit'' adi altinda satarlar normalde bu ramler bildigimiz ramlerdir tek tek satilan ramlerden bir farklari yoktur.

• quote:

Orjinalden alıntı: federaL

quote:

Orjinalden alıntı: @volki@

Dual kitler fabrikadan peşpeşe çıkan ramlerdir.Yani özel seçilerek beraber paketlenirler.Daha iyi performans gösterirler.Tabi anakartının dual desteği olmalı.Eğer varsa dual alman daha iyi olacaktır.

''Dual kitler fabrikadan peşpeşe çıkan ramlerdir, Yani özel seçilerek beraber paketlenirler'' demişsin aslinda dual kit fabrikadan peşpeşe çıkan remler anlamina gelmez herhangi iki ramde dual çalişabilir peşpeşe çıkmalarina gerek yoktur buradaki mantik peşpeşe yani seri numaralarinin ard arda olmasi ramlerin birbiriyle ayni senkroze çalişabilmeleri içindir. ayni model ddr400 twinmos farkli yerlerde üretilmiş olsun ikisi farkli değerler sergileyebiliyorlar oyüzden dual çalişirken sorun olmamasi için ard arda seri numarali ramleri ''dual kit'' adi altinda satarlar normalde bu ramler bildigimiz ramlerdir tek tek satilan ramlerden bir farklari yoktur.

bu arkadaş işi biliyo bana gerek kalmadı

• Madem arkadaş işini biliyor neden mesaj atıyorsun ?????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.