Şimdi Ara

TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)

Oyun 2020 içerisinde PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.
    Oyunun daha önce 3 farklı bölüm şeklinde çıkacağı söylemişti, bu değişmiş ve oyunun tüm hikayesini çıkışında sunulacak.
    PC tarafında oyunu kendileri yayınlamaya karar vermiş, konsollar için daha önce duyurulduğu gibi Bandai Namco yayınlayacak oyunu.
    Oyunun yapımına Shibuya Productions isimli bir şirket de yardım etmiş.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Sam Higgs'in Basswood, West Virginia ile işi bitmişti, ancak öyle görünüyor ki bu kasabanın onunla işi bitmedi. Eski araştırmacı gazeteci en yakın arkadaşını son kez uğurlamak için memleketine döndüğünde sorunlu geçmişi hakkında yazılacak yeni hikâyeler olduğu kısa sürede açığa çıkıyor.

Geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Sam, kendini sevdiklerini birbirine bağlamak ve eşsiz entelektüel yeteneklerini kullanarak kasabanın karanlık sırlarını gün yüzüne çıkarmak arasında buluyor. Ancak kendine bile güvenemiyorken kime güveneceğini nasıl bilebilirsin?

DONTNOD'daki ödüllü hikâye anlatıcıları seni aklını başından alacak yeni bir maceraya davet ediyor.

SÜRÜKLEYİCİ PSİKOLOJİK GERİLİM

Küçük kasaba Amerikasının tozlu gerçekliğine sıkı sıkıya bağlı, zengin ve karmakarışık bir hikâyenin içinde kendini kaybet. Sam, araştırması ilerledikçe Basswood'un anılarla dolu mekânları boyunca esen ve kasabanın renkli sakinlerini içine çeken bir entrika ağını gün yüzüne çıkaracak.

SIRA DIŞI BİR ZİHNE YOLCULUK YAP

Sam'i bu kadar başarılı bir araştırmacı gazeteci yapan çıkarsamacı akıl yürütmesi ve görsel hafıza becerileri, ona bu gizemi çözmesinde yardımcı olabilir. Sam'in benzersiz zihninin derinliklerinde yatan gerçeği öğrenmek için önemli olayları yeniden kurgula, Sam'in geçmişini ziyaret et ve daha fazlasını yap.

KENDİ YOLUNU SEÇ

Her karar, her etkileşim, her keşif Sam'in araştırma yönünü ve en nihayetinde ne kadar fedakârlık yapabileceğini etkileyecek. Burada doğru ya da yanlış cevaplar yok. Hikâyeni tamamlamak için sadece içgüdülerini ve değerlerini takip et.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 18 Aralık 2020; 11:31:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun exc değil bu arada. Sony e3 öncesi 3 oyun tanıtacağız dedi birisi tetris birisi days gone dlcsi birisi exc olmayan bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 8 Haziran 2018; 18:58:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    DontNod iyi bir yapımcı, bugüne kadar çıkardıkları oyunlar iyi oyunlardı bu yüzden bunun da kötü olacağını düşünmüyorum. Ayrıca Sony yeni exc oyun duyurucaksa, duyuracağı yer E3'dür bence, böyle ön şovlarda harcamaz onları.

• Bu oyun iptal olur.

• Vampyr'i oynuyorum bence güzel oyun, ellerindeki bütçeyle güzel bir oyun yapmışlar bu sefer arkalarında daha büyük bir dağıtımcı var, bence ortaya güzel bir şeyler çıkaracaklar.

• Asıl soru böyle diyalog üzerine kurulu bir oyun Türkçe altyazılı gelecek mi ?

• Seviyorum hikaye tabanlı oyunları bu bile bi alma sabebi oluyor benim için öncelik olarak, heleki çoğu firma artık multiye ağırlık verirken dahada değerli oluyor.

• DontNod Remember Me'den beri durmadan oyun yapıyor hem de farklı dağıtımcılar için, baya tutulan bir yapımcı oldu.

• Fahrenheit andırdı.

• Konu fahrenheit’ı atmosferi alan wake’i andırdı bakalım nasıl bir şey çıkacak

• Twin Mirror Ekran Görüntüleri :

• Oyun 3 bölüm halinde gelecek sanırım.
  • En sonunda alan wake tadi verecek bi oyun geliyor sanirsam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)TWIN MIRROR [PS ANA KONU](Çıktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 22 Ağustos 2018; 8:36:38 >

• Oyundan daha şimdi haberim oldu Life is Strange gibi oyunlar arayayım derken DontNod yazayım dedim bu oyun çıktı şaşırdım hiç ses seda da yok kaç aydır akıbeti ne acaba?
  • Oyun 2020'ye ertelendi.
  • Oyun Hakkında daha fazla yakında gösterilecek. :)

• Oyundan ses seda çıkmayınca iptal edildi sanmıştım ay,gün verilmeden bu yıla ertelenmiş çok sevindim sosyal medya hesaplarından da aktif olmaya başlamışlar.
  • Oyun bugün 21:00'da başlayacak olan PCGamingShow'da gösterilecekmiş.

Oyunla ilgili en son karakterin yüzünü değiştirdiklerini paylaşmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 13 Haziran 2020; 19:18:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.