Şimdi Ara

tv8 Digitürke iyi para bayılmış galiba (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav he hocam he... beleşçilik hoş bir olay, keyfini çıkar. senin söylediğin futbol romantik kaldı artık. ne yazık ki yeni dönem endüstriyel futbol ve zaten UEFA zorluyor bu maçların paralı platformlarda olmasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdaaktan

yav he hocam he... beleşçilik hoş bir olay, keyfini çıkar. senin söylediğin futbol romantik kaldı artık. ne yazık ki yeni dönem endüstriyel futbol ve zaten UEFA zorluyor bu maçların paralı platformlarda olmasını.

Gectigimiz aksamlar da show tv de turkiyenin maci vardi biliyorsunuz ki macin ilk 20 25 dk biss sifresi vardi sonra show tv nin spikeri uefa ile konustuk sifreyi kaldirdik dedi nasil oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • milli maçlar farklı kategoride, dünya kupası da tüm dünyada şifresiz yayınlanıyor. biraz kendiniz araştırın lütfen, her şeyde beleşçi olmayın ;)
  • saçma sapan yorumlar yapmış millet..
    MAçlar parasızsa ben neden heray sporextraya çatır çatır para ödüyorum..
    Böyle şey olmaz..Bugun fatih altaylı da yazdı aynı konuyu..
    bunun adı dolandırcılık başka birsey değil..
    Bende isterim tüm türkiye maçları bedava izlesin..Biz ödeyelim başkası sefasını sürsün yok öyle yağma..
  • beni müşteri hizmetlerinde aradılar şikayet bırakmıştım ,yok efendim yapacak bişeyimiz yok isterseniz çıkın gibi saçma sapan cümleler kurdu amacınız müşteri memnuniyetsizliği galiba dedim.Cevap yok tam rezillik

Duvarda ses var bunlarda yok maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

saçma sapan yorumlar yapmış millet..
    Bende isterim tüm türkiye maçları bedava izlesin..Biz ödeyelim başkası sefasını sürsün yok öyle yağma..

Aynen oyle sonucta Digiturk bizden aldigi paralarla bunlari aliyor ve satip kazaniyor
    Rezillik ve bu hafta en iyi maclar TV8de verilmeye devam edecek

• Çabalarimizda ise yariyor, yavas yavas her yerde konusulmaya baslandi

• quote:

Sende kapattır TV8'den izle kardeşim ona yasakmı var ? Hani afedersinizde resmen dt tarafından KERİZ yerine koyulduğunuz hissedip "yok sadece biz izleriz " havasına girmişsiniz hepiniz. Git DT sen konuş eğer biryerde yanlışlık varsa sizin keriz gibi para dökmeniz şuan DT'ye onun dışında yanlışlık yok yada bir dolandırıcılık. DT tüm haklarını saklı tutar ve değiştirme hakkıda kendindedir. DT üyeliğini alırken bile buna imza atıyorsun tabi neye attığını bilmeden..

DT Premier TR yayın haklarını aldı zamanında . İster başkasına da satar. İster satmaz sadece kendi yayınlar. İsterse bedava da verebilir yani. O da "Lan nasıl olsa milleti yıllardır iyi kekliyorum bu kekolar hala üyelik yeniliyor .Görmüyorlar çukurova grubu battı. Ek gelir Ek gelirdir HD felan diye yine yediririm ben bunlara " deyip TV8'e satmıştır..

Bunula beraber bir ihtimal başka şeylerde olabilir. Hatırladığım kadarıyla Acun ShowTV'den yani Çukurova grubundan yıllık inanılmaz bir para alıyordu çalıştığı dönemde. Bir ara ücretini ödeyememe gibi birşeyler çıkmıştı sanki (150milyon TL gibi bir ücretti sanırsam). Belki bunun karşılığında anlaşma yoluna da gidilmiş olabilir yada buna benzer sebeplerden dolayı..

Sonuç : Acun adammış TV8'i aldı o kanalı halk için birşeyler yaptırıyor.
  • Kapatın üyeliklerinizi illa yediğiniz kazığı afişe edeceksiniz. YUkarıda arkadaş doğru konuşmuş

edit: digiturk musterilerini gozden cikarmis anlasilan , acun karsilar zarari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 24 Eylül 2014; 16:20:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • kapattırıp kapattırmak çözüm değil. ben İngiltere Ligini bizim ligimizdeki futboldan sonra daha zevkli ve keyifli buluyorum, takip ediyorum. Chelsea, Liverpool, Arsenal gibi takımların maçlarını özellikle. DT deseki şu takımın maçları TV 8 de diğerleri DT'de eyvallah. öyle bir durum yok kısmet hangi maç denk gelirse. iptal ettirip izlemek istediğim takımın maçlarını seyredemedikten sonra ne anlamı var. evet DT bizi keriz yerine koyuyor. o zaman parasıyla satmasın kimseye. beleş mezar bulunca girecek olanlarda sebeplensin. kısaca milleti dolandırıyor, beleşçilerinde hoşuna gidiyor.
  • Su kapatin uyeliklerinizi keriz sizsiniz diyenler yillardir uyeyim siz internette donan linklerden takilirken biz ayaklarimizi uzatip 10 lira ekstra vererek zevkine variyorduk

Hala bir suru izleyemediginiz seyi biz 10 liraya izliyoruz ama tek maci bile ucretsiz izlemenize katlanamam, sikayetlerime hep devam edicem
    Euroleague,Bbl,Rusya,Brezilya ve İngiltereden buyuk takimlarin maclarini izlemeye devam ama bu TV8 olayinida sonladlndiracagiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 24 Eylül 2014; 16:32:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

kapattırıp kapattırmak çözüm değil. ben İngiltere Ligini bizim ligimizdeki futboldan sonra daha zevkli ve keyifli buluyorum, takip ediyorum. Chelsea, Liverpool, Arsenal gibi takımların maçlarını özellikle. DT deseki şu takımın maçları TV 8 de diğerleri DT'de eyvallah. öyle bir durum yok kısmet hangi maç denk gelirse. iptal ettirip izlemek istediğim takımın maçlarını seyredemedikten sonra ne anlamı var. evet DT bizi keriz yerine koyuyor. o zaman parasıyla satmasın kimseye. beleş mezar bulunca girecek olanlarda sebeplensin. kısaca milleti dolandırıyor, beleşçilerinde hoşuna gidiyor.

Beleşcilerin hoşuna giden milletin kazıklanması değil hocam daha doğrusu herkesin hoşuna giden para verip izlenecek şeyi ücretsiz izlemek. Merak etmeyin bende DT'yi daha geçen ay kapattırdım hoş şeref yoksunları 2 ay uğraştırdı ama neyse sonunda kurtulduk..

Bende EPL'yi takip ediyorum sürekli hocam TV8deki maçları eğer oradan izleyemeseydim internetten izleyecektim. Baktım zaten o da olmuyor DTplay'den 5tlmi ne üyelik alıp oradan izleyecektim..

Benim demek istediğim burada Beleşci diğer tabir ettiğiniz kişilerin herhangi bir durumu yok. Siz Sizi kazıklayan yerine başka bir kanalın yaptığı güzelliği kötülüyorsunuz . Meyve veren ağaç taşlanır misali. Benim bahsettiğim nokta bu.

Birde şöyle bir durum var bahsettiğiniz takımların maçlarının tamamını her zaman DT'de vermiyor zaten.
  • ben TV 8 için bir yorumda bulunmadım zaten, DT'den bahsediyorum.

evet geçen seneden beri gittikçe gerilemişti yayınlarıda o ayrı bir konu zaten....
  • sport extra yı iptal ettirdim en iyi tepki bu..boş yere forumlarda nutuk dizmenin anlamı yok.iptal et gitsin çok çok 1-2 maç eksik izle onuda zaten özetleri vs var..

icraat gerek digitürk üyeleri icraat..
  • quote:

kapattırıp kapattırmak çözüm değil. ben İngiltere Ligini bizim ligimizdeki futboldan sonra daha zevkli ve keyifli buluyorum, takip ediyorum. Chelsea, Liverpool, Arsenal gibi takımların maçlarını özellikle. DT deseki şu takımın maçları TV 8 de diğerleri DT'de eyvallah. öyle bir durum yok kısmet hangi maç denk gelirse. iptal ettirip izlemek istediğim takımın maçlarını seyredemedikten sonra ne anlamı var. evet DT bizi keriz yerine koyuyor. o zaman parasıyla satmasın kimseye. beleş mezar bulunca girecek olanlarda sebeplensin. kısaca milleti dolandırıyor, beleşçilerinde hoşuna gidiyor.

Emin ol digiturk u sen iptal ettirirsen digiturk kuser :) adamlarin kac milyon uyeleri var senin haberin var mi ? Sen kimsin ki onlar icin..

• Doğru diyorsun, zaten bende iptal ettireceğim demiyorum. Yazdıklarımı iyi okursan iptal ettirin diyenlere karşı neden iptal ettirmenin çözüm olmadığından bahsediyorum. Bence okuduğunu iyi anla laf çarpmaya çalışmadan önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Doğru diyorsun, zaten bende iptal ettireceğim demiyorum. Yazdıklarımı iyi okursan iptal ettirin diyenlere karşı neden iptal ettirmenin çözüm olmadığından bahsediyorum. Bence okuduğunu iyi anla laf çarpmaya çalışmadan önce

Okuyorum ben sen merak etme.. insanlari fisleyipte bu konu icin forum kirliligi yapma. Cok konuscaksan bu konu icin illa da ac mh. ile muhatap ol muhatabın burda yok.

• DT herzaman abonesinden istediği parayı çatır çatır almıştır adamlardaki mantık şu, sen gidersin birisi gelir !! mantığın bu düzeyde olduğu bir kurum biz taviz verdikçe herzaman dilediği rakamları bizden alır.EPL için 2 senedir DT play kullanıyorum 5tl olan premium üyelik birkaç aydır 8tl.den satılmakta ben olaya şöyle bakarım EPL kalitedir arkadaşım bu kaliteyi almak isteyen bir bedel öder..Bizim ligimizin hali ortada futboldan başka ne ararsan var sahalarda..Gerçi hoş sahalarımız bile dandik!!

Ama DT ile TV8 bir anlaşma yapsalar bununda tercihini biz versek,örneğin baba takımların maçlarını DT verse orta ve alt sıra takımların maçlarını TV8 verse belki adaletsizliği önlemiş olurlar..Swensea city nin maçıyla Man.City nin Chelsea'nin maçı bir olur mu? Kaliteyi bedavaya almak nerde görülmüş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Sende kapattır TV8'den izle kardeşim ona yasakmı var ? Hani afedersinizde resmen dt tarafından KERİZ yerine koyulduğunuz hissedip "yok sadece biz izleriz " havasına girmişsiniz hepiniz. Git DT sen konuş eğer biryerde yanlışlık varsa sizin keriz gibi para dökmeniz şuan DT'ye onun dışında yanlışlık yok yada bir dolandırıcılık. DT tüm haklarını saklı tutar ve değiştirme hakkıda kendindedir. DT üyeliğini alırken bile buna imza atıyorsun tabi neye attığını bilmeden..

DT Premier TR yayın haklarını aldı zamanında . İster başkasına da satar. İster satmaz sadece kendi yayınlar. İsterse bedava da verebilir yani. O da "Lan nasıl olsa milleti yıllardır iyi kekliyorum bu kekolar hala üyelik yeniliyor .Görmüyorlar çukurova grubu battı. Ek gelir Ek gelirdir HD felan diye yine yediririm ben bunlara " deyip TV8'e satmıştır..

Bunula beraber bir ihtimal başka şeylerde olabilir. Hatırladığım kadarıyla Acun ShowTV'den yani Çukurova grubundan yıllık inanılmaz bir para alıyordu çalıştığı dönemde. Bir ara ücretini ödeyememe gibi birşeyler çıkmıştı sanki (150milyon TL gibi bir ücretti sanırsam). Belki bunun karşılığında anlaşma yoluna da gidilmiş olabilir yada buna benzer sebeplerden dolayı..

Sonuç : Acun adammış TV8'i aldı o kanalı halk için birşeyler yaptırıyor.

Sana çözüm üret diyen oldu mu einstein ??

Ne yapacağımı senden öğrenmeyeceğim..Neye imza attığımı da biliyorum..Acun medyanın hukuksuz bi iş yapmayacağının da farkındayım..

Uslubuna da dikkat et senin karşında çocuk yok..Kimse keriz değil..Bize keriz gibi para ödüyorsunuz diye de hitap edemezsin..

Bu ülkenin sorunu aslında senin gibi 3-5 şark kurnazının bedava birsey izledi mi donunu bile flama yapıp sallayacak olmasıdır..

Acun halk için bisey yapıyor gibi kahramanlık destanı da yazmana gerek yok..Kimsenin halkı düşündüğü falan da yok..Adam kendi cebini düşünüyor..Acun sabah akşam ne yapsamda sana premier ligi izlettirsem diye düşünüyordu..

Bonzai çok yaygınlaştı..Hadi genç sus da bari adam sansınlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrider13 -- 24 Eylül 2014; 20:24:35 >
  • quote:

Sana çözüm üret diyen oldu mu einstein ??

Ne yapacağımı senden öğrenmeyeceğim..Neye imza attığımı da biliyorum..Acun medyanın hukuksuz bi iş yapmayacağının da farkındayım..

Uslubuna da dikkat et senin karşında çocuk yok..Kimse keriz değil..Bize keriz gibi para ödüyorsunuz diye de hitap edemezsin..

Bu ülkenin sorunu aslında senin gibi 3-5 şark kurnazının bedava birsey izledi mi donunu bile flama yapıp sallayacak olmasıdır..

Acun halk için bisey yapıyor gibi kahramanlık destanı da yazmana gerek yok..Kimsenin halkı düşündüğü falan da yok..Adam kendi cebini düşünüyor..Acun sabah akşam ne yapsamda sana premier ligi izlettirsem diye düşünüyordu..

Bonzai çok yaygınlaştı..Hadi genç sus da bari adam sansınlar..

Evet bana çözüm üret diyen oldu güzel kardeşim.Bak buraya bir arkadaş konu açmış : "Böyle böyle bir sorun var" diye. Çözüm üretilsin veya yorum yapılsın diye. Birincisi bonzai felan senin bileceğin işler gencim evet 24 yaşındayım bilgi teknolojileri uzmanıyım aynı zamanda. İkincisi evet keriz yerine koyuluyorsunuz diye hitap ederim çünkü bu duruma sizi koyan sevgili DT. 2 yıl boyunca beni koyduğu gibi. Bana Üslup dersi vereceğine sen dikkat et uslübuna..

" 3-5 şark kurnazının bedava birsey izledi " şuradan anlıyorum ki bu durum sanada DOKUNMUŞ acı vermiş birazda ki gidip DT'i suçlu bulacğaın yere sana doğru olanı söyleyene çatıyorsun. İyi o zaman ntvspor maç verirken "aaa hdsini izlemek lazım para vermek lazım yoksa bedavacı oluruz" deyip dsmartta alalım çünkü orada hd veriyor maçları..

TV8 bana premier lig izlettirmeyi düşünüyor senin dediğinin aksine . Adamın düşüncesi bu olmasa maçları alıp yayınlamaz değilmi zeki kardeşim. Ardınada yeteneksizsiniz'i koyuyor millet izlesin kendi programım reyting yapsın diye. He ben maçımı izlerim parasınıda vermem çünkü ücretsiz zaten sonrada kapatırım. Sende parasını verirsin DT'ye sende izlersin parasıyla..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.