Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

tv8 de adsl konusu vardi sabah izledinizmi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> tv8 de adsl konusu vardi sabah izledinizmi??
Giriş
    2853 Mesaj
    aman bende bir$ey dicek sandim yav adamin dedigi $eyler forumu takip eden her türk vatanda$inin bildigi $eyler ama son olarak gelen soruya ben cevap verdim ama adam cevap veremedi(gerçi süre doldu ).soru $uydu telefonu kaldirinca hat kesiliyor.cevap
    hep beraber :SPLITTER KULLAN
    + bende yazacaktimki dün ak$amdan beri hat gidip gidip geldi. arizayi aradim tabi ariza dan dedigi adamin YOGUNLUKTANDIR..UUUUULLLLEEEEENNNNN hani kullanicidan kaynaklaniyodu sorunlar bu ne demek $imdi 50 milyon port parasi nereye gitti peki... 800 hattanmi baglaniyomda etkileneyim yogunluktan biz bedavacida degiliz pa$a pa$a verdik 50 milyonu. telekom severler bunada cevap yazin bakem

|
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.