Şimdi Ara

Tv8,5 Frekans Bilgileri - İngiltere FA Cup maçları TV8,5'da (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
7.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nike35

Kısa bir süre HD yayın yapıp tekrar geri döndüler. Şuanda HD Değil. Neden vazgeçtiler bilmiyorum.

Saçmalamışlar cidden. Şuan Tv8,5 kanalında ingiltere maçı var. Görüntü SD ve çok kötü. Umarım kısa zaman içerisinde HD yayına geçerler.

Bu mesaja eklenen görseller:

Tv8,5 Frekans Bilgileri - İngiltere FA Cup maçları TV8,5'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teledunya platformunda olacakmı bılgısı olan paylasırmı.

• Full kalite ve HD seyretmek isteyenler, feed'lerden izleyebilir.

7E uydusunda, 10964 H 14400 --> England VS Malta maçı

CW: C4 7B 04 43 6C 2E B2 4C

• Arkadaslar Turksat 4a sectim.12346\9600 oda tamam.Ama uydum video pid-audio pid-pcr pid yaz diyor 4 hane sayi.Ne yazmam gerekiyor

• Arkadaşlar bende 4A seçeneği çıkmıyor, 2A-3A da aratınca da bulamıyor. Nasıl 4A yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ylower

Arkadaslar Turksat 4a sectim.12346\9600 oda tamam.Ama uydum video pid-audio pid-pcr pid yaz diyor 4 hane sayi.Ne yazmam gerekiyor

Arkadaslar maci seyretmek istiyorum.Bi yardimci olur musunuz?

• quote:

quote:

Arkadaslar Turksat 4a sectim.12346\9600 oda tamam.Ama uydum video pid-audio pid-pcr pid yaz diyor 4 hane sayi.Ne yazmam gerekiyor

Arkadaslar maci seyretmek istiyorum.Bi yardimci olur musunuz?

Valla dostum o ayarları nereden bulursun bilmiyorum. Cihaz eski mi ? Normalde manuel olarak 12346 Yatay/H 9600 yaptın mı kanal çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Idman Azerbaycan Tv de HD değil ama UEFA ve Premier Lig Maçlarını veriyor ?

Muhtemelen lisanslar HD yayın yapan başka bir devlet kanalının üzerine alınmıştır. Söz konusu Azerbaycan olunca her şey olur, ancak Türkiye'de işler böyle yürümüyor. Eğer bir Türk kanalı bunu yapmaya kalksa hiçbir Avrupa uydusundan yayın yapamaz duruma gelir, Avrupa'dan aldığı yayın lisansları iptal edilir.

Kaynak :http://www.hurriyet.com.tr/dunya-kupasi-maclari-trtde-kaldi-26272279

Örnek;

quote:

Ancak TV8'e kötü haber geldi. Dünya Kupası maçlarının pazarlama hakkını elinde bulunduran Avrupa Yayın Birliği’nin (EBU) kriterlerinden biri HD yayın mecburiyeti... TV8'in de HD yayını olmadığından 12 Haziran - 13 Temmuz arasında düzenlenecek Dünya Kupası'ndaki tüm maçları TRT yayınlayacak.

Türkiye EBU'ya bağlı, UEFA'nın yayın kısmı da aynı şekilde EBU'ya bağlı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Manuel kanal ekleden yapiyorum.Shop 90 da yok.Valla acikcasi bende anlamadim.Uydum yeni aslinda extreme box

• quote:

Manuel kanal ekleden yapiyorum.Shop 90 da yok.Valla acikcasi bende anlamadim.Uydum yeni aslinda extreme box

Kanal zaten shop 90 yerine geldi. Shop 90 kanalını silin birde öyle deneyin bakalım.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Shop 90 kanalida yok iste ne yazik ki

• quote:

:( :(
  • quote:

Sizin cihazın 2015 tarihli kanal listesine baktım. Channel editor ile liste açılabiliyor, kanal listenizi USB belleğe atıp sonra bir upload sitesine ekleyip bana iletirseniz listeye TV8.5 kanalını ekleyip size geri gönderebilirim. Sizde USB ile düzenlediğim listeyi geri atarsınız.

Bana göndereceğiniz kanal listesinin uzantısı udf olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmania

Digitürk- Dsmart a ne zaman eklenecek acaba ?

quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

D-Smart ve Digiturk'e eklendi mi bu kanal ?

quote:

Orijinalden alıntı: MCMV10

Bu kanal su anda D-Smart veya Tivibu'da var mi? Ben goremiyorum, bugun de Almanya macini veriyolarmis. Internetten de izlenmiyor, nasi izleyecegiz?

Dsmart 1000 kanalı kendisine ayırıyor. Geri kalan kısıma siz kanal ekleyebiliyorsunuz. Uydu taramaya girerseniz tarayıp bulacaktır.

Sonra onu istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Tabi 1000. sıradan başlayarak. İlk 1000 sıraya alamıyorsunuz.

http://prnt.sc/crhtzr

• tv8 de yayınlanan programların tekrarları olacakmış tv8.5 da yani tv2 gibi birşey olacakmış bu kanal.
  • şu feed yayınlarını pc üzeri değilde uydu üzerinden nasıl izleyebiliriz? özellikle tsl için soruyorum, hangi uydu, hangi frekans?

• HD versiyonunu da heyecanla bekliyoruz
  • Sd kalitesi de maalesef duşük acilen bitrate si de iyi hd formatına geçmesi gerekiyor... Bu günkü İzlanda maçı tv8 de bilginiz olsun ama dünya kupası maçları ne olacak bilmiyorum

• Bence hala test aşamasında olabilir. HD olacaktır.

Şuan NBA maçı var :) Bu kanal HD olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 9 Ekim 2016; 16:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitaly2002

HD versiyonunu da heyecanla bekliyoruz
    herksese bol feedler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakvi -- 9 Ekim 2016; 17:11:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.