Şimdi Ara

Tv Yerine Tepegöz istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlarım merhaba bir çok kez olduğu gibi bir kez daha bilgi ve deneyimlerinizden yaralanmak istiyorum.

atama nedeniyle şehir değiştirmek zorundayım ve ailemden ayrılıcam bununla birlikte gittiğim yerde pek sık tv izlemediğimden dolayı ekstra tv ye para verip digital platformlara ek masraflar yapmak yerine tivibu paketlerinden birinden faydalanmak istiyorum ama tabi bunu 17 inçlik flat monitörümle yapmak istemiyorum tv alarak ek masraf yapıcagıma gittiğim yerde tivibu paketlerinin internetle birlikte hediye paketlerden birinden faylanıcam ve bana bilgisayarım için önerebiliceğiiz bir tepe göz istiyorum hem tv izleyebilceğim hem bilgisayarımda vakit geçirirken daha yüksek haz alabilceğim.önerileriniz içinde piyasa fiyatına göre mevcut tvleri göz önünde bulundurarak ve haftada sadece toplasan 5-6 saati geçmiycek bir tv izleyicisi olan beni göz önünde de bulundurmanızı isterim...kullandığım ekran kartım hd 6850 4 gb ram 600 w power asus pe5k se anakart 2.4 işlemci hızı gibi bi makineye sahibim hani lazım olurmu bilmem ama belki ihtiyaç duyan biri olur tavsiye için...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.