Şimdi Ara

TV Yayını Kaydetme ve PC'de Açmak Mümkün Mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TV yayınlarını bir diske kaydedip PC'de video dosyası olarak görme ve açma imkanımız var mı?
    Bende eski bir LG tv var kayıt için diski kendi formatına biçimlendiriyor sonra kaydediyor.
    Ama biçimlediği formatı PC görmüyor. PC'de bunun açılması gözükmesi mümkün mü böyle bir işletim sistemli TV varmı piyasada?

• bildiğim bütün tv'ler uydu yayınlarını kaydederken dosya sistemini şifreliyor.

Android kutusu veya tv'lerinde ip tv'leri kayıt etme var, onlar şifresiz dosya oluyor her yerden izlenebilir.
    Örneğin Tivimate appsi bunu yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 1 Temmuz 2020; 14:28:54 >
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    Bendeki şifreleme değil de bilgisayarın görmeyeceği sadece kendi işletim sisteminin görebildiği bir formata diski biçimlendirmesi gibi.
    O yüzden göremiyorum PC'de NTFS yada FAT gibi diskleri okuyabildiği için sadece.
    Benim tv eski belki yeni işletim sistemlerinde vardır diye düşünüyorum.

Dediğiniz sistemlerde bir kutu alırsak örneğin CNN TÜRK'ü izlerken yada kapalı şekilde tam 1080p uydu yayını kalitesinde kaydedebiliyormuyuz?
  • 312 . kullanıcısına yanıt
    Sadece kendisinin gördüğünün anlamı şifreliyor işte, telif hakkı meselesi yüzünden yapıyorlar.
    Sony tv'lerde şifreliyor uydu yayınlarını kaydederken.

ip tv'nin yayın kalitesi neyse aynen o şekilde kaydediyor, kapalıyken yaptığını sanmıyorum,
    seyrederken kayıt tuşuna basıyorsun kaydetmeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 1 Temmuz 2020; 14:51:45 >
  • Uydu alıcısı üzerinden flasha kaydediyorum ben ama her tv ve uydu alıcısında böyle bir şey var mı bilmiyorum
  • Arkadaşlar peki TV işletim sistemi Android ise bu yayın kayıt işini bir uygulama kurup yapabiliyor muyuz daha basit bir yöntem gibi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.