Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam eğer pc bağlantısında 60hz kullanmak için 100hz tv arıyorsanız aramanıza gerek yok 50hz tv ler pc bağlantısında 60hz çalışıyor..100hz olmasının katkısı görüntüde akıcılığa + katkı yapıyor yada bir başka konu mesela sony 100hz xe9005 modelini alırsanız onu pc bağlantısında 120hz kullanabilirsiniz

Hocam çok teşekkür ederim. 100 hz den vazgeçiyorum o zaman.

Diğer yardımda bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Ben bu 55xe9005 modelden ziyade 55mu9000 için bakiyorum ama genelde rağbet goren bir model oldugu icin arada bakiyorum ve fiyat yukselisi hizli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili uydu alıcılı tvde digiturk kartını nasıl takacağım acaba? Beinsport izlemek için?
  • a101de çalışıyorum samsung 40ju6070 tv geldi 2099tl 100 tl hediye çekım var ...bunun dışında başka önereceğiniz bu fiyatta tv var mı? benzer özellikte
  • Samsung 49MU7400 3000 tl bandına düşsün diye beklerken LG 49UJ651V bu gece Mediamarkt'ta 2800 tl'ye düşünce ben de dayanamadım, aldım ve araştırma serüvenime son noktayı koydum.

Forumda yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed001

55xe9005 e bir daha zam geldi 6099 tl oldu altından daha fazla değer kazaniyor mubarek.

Hocam hangi sitede o fiyattan satılıyor

• Merhaba Arkadaşlar

İsmim Cüneyt tv araştırıyorum ancak pek bilgim yok 4 bin bütçem var 55'' bi tv almak istiyorum lg fiyatlari çok uygun ama samsung mu7400 modelide aklımı çeliyor az çok yazılarınızı okudum sony nin bir modelinden bahsediyonuz ama 6100 tl cok geldi :) eğer 4000 tl civari bir tavsiyeniz varsa dönerseniz sevinirim iyi forumlar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CnytSntrk C kullanıcısına yanıt
    son 10 sayfayı okumanı öneririm alacağın modelle ilgili bir çok şey yazdım
  • @panama

hepsiburada
  • Tarkan_ist T kullanıcısına yanıt
    Son 5 i okumustum tekrar bi döneyim geri tavsiye varsa geride iyi olur 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: CnytSntrk

Merhaba Arkadaşlar

İsmim Cüneyt tv araştırıyorum ancak pek bilgim yok 4 bin bütçem var 55'' bi tv almak istiyorum lg fiyatlari çok uygun ama samsung mu7400 modelide aklımı çeliyor az çok yazılarınızı okudum sony nin bir modelinden bahsediyonuz ama 6100 tl cok geldi :) eğer 4000 tl civari bir tavsiyeniz varsa dönerseniz sevinirim iyi forumlar teşekkürler

Philips 55PUS6581 öneririm.

https://forum.donanimhaber.com/philips-55pus6581-kullanici-deneyimi--122577963

• quote:

Merhaba Arkadaşlar

Daha öncede paylaşmıştım
    Ebat kriterine göre tv için ayırmış olduğun bütçen, alt ve üst segment tv'lerin tam ortasında yeralmakta,
    ve bu bütçeye en uygun panel illa 55 inç olacaksa samsung 55mu7400
    (mu7400 ips olmasına rağmen, siyah performansları içler acısı olan diğer plips ve lg'den çok çok daha performanslı)
    ama ebattan biraz taviz verebilirsen 49mu8000 almanı öneririm

• 55mu8000 5100 lira peki 55mu7400 un ustune 1000 lirayi hakeden bir tv mi bu 8000 modeli

• quote:

55mu8000 5100 lira peki 55mu7400 un ustune 1000 lirayi hakeden bir tv mi bu 8000 modeli

Evet bütce 1000 lira artırılırsa

Samsung 55mu8000 en iyi seçim olacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

zamanında alın fiyat düşmez çıkar dedik ama kimse dinlemedi herkes düşer diye bekliyordu

evet son döneme kadar fiyatlarda hızlı gevşemeler oluyordu aşağı yönlü ama bu durum çok değişti şimdi artış bile söz konusu...
  • Bazı model Samsung Smart TV'lerde Youtube uygulaması kalkmış. Bu doğru mu?
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-smart-tv-de-youtube-uygulamasi-kalkmis--127404357#127404357

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levcho -- 7 Eylül 2017; 14:1:55 >
  • Merhaba arkadaşlar

uzun zamandır burada karşılıklı yazışıyoruz

İlk once siz bütün burada emeği geçenlere teşekkür ediyorum . Ben bile yıllardır Bilgi işlem sektöründe calısmama rağmen ben bile için içinden çıkamazken bu kadar bilgiye sahip olmayanları işi gerçekten zor.

Ben RNNN arkadaşa teşekkür ediyorum. Bana 49mu8000 Modelini tavsiye etmişti cok araştırdım baktım test ettirdim hem philips hemde samsungta üst düzey yönetici arkadasımlarım olmasına rağmen bir türlü karar verememiştim.

Philips 49pus7101 Cihazımdaki Bulutlanma,ışık süzmesi, banding sorunundan dolayı iade aldılar 1 sene sonra . 49MU8000 Dünden beri kullanıyorum ilk önce müzik kalitesi mükemmel otesi sanki ses sistemi bağlı zannedersiniz suan piyadaki mu8000 ve mu9000 dışında hiçbir cihazda bu yokmuş . Eger sorunsuz bir cihaz istiyorum derseniz 300-500 kıyın mu8000 alın başka

• Merhaba arkadaşlar, çeyiz için tv alacağım min boyut 48'' uhd smart bütçem de max 2500₺. Bu şartlarda tavsiye edeceğiniz tvler nelerdir? Ps bağlantısı kurmam arada sırada flash bellekten film, smartta YouTube, normal olarak tv amaçlı düşünüyorum. Teşekkürler

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    hocam ben sadece tv izliyorum smart özellikleri kullanmıyorum hiç bilgim yok bu konuda
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Anlaşma bittiyse uygulama kalkar. Genellikle belli seneden sonra kaldırıyorlar. Zaten duyuru yapıyorlar şu modellerden şu uygulamalar kalktı diye. Sony'de de Twitter kalktı yazıyordu sitesindeki duyuruda.

• 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.