Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çaylak52 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (4 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
88.080
Cevap
1.335
Favori
4.691.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam o kadarini biliyorum :) Zaten ben epeye altta mesaj birakinca düzelttiler. Altta Ramazan Çelik yorumu var.

http://www.epey.com/televizyon/samsung-65mu8000.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcelik21 kullanıcısına yanıt
    Takılıyordum. İyi olmuş uyardığın. Ks8000 mı Mu8000 mi arasındayım.
  • Samsung 55ku7500 ekran herz oranı 50 mi 100 mü ?

Her sitede farklı bi oran yazıyor? Net bilen cevap verebilecek kimse varmı?
    Birde ku7500 ün içinden bi önceki yılın modeli 6 serisi ekran çıkmaz dimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black one -- 28 Nisan 2017; 23:57:51 >
  • black one kullanıcısına yanıt
    KU serisi 50Hz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black one kullanıcısına yanıt
    55ku7500 50/60 hz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcelik21 -- 29 Nisan 2017; 0:9:3 >
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Hocam slm. sence, ozellikle Samsung MU serisinde usb 3.0 veya 3.1 in olmayişi nasil bir durum bir de bir gerçek 60 gb lik bir 4k film usb 2.0 da Streaming sorunu yaratir mi?

Maliyet odakli olabilir. Kac seferdir usb 3.0 /3.1 i dahil edemediler. USB 2.0 aygitin okuma degerleri iyiyse sorun yasayacaginizi sanmam yine de 3.0 /3.1 iyi olurdu.

• Cevaplar için teşekkürler , Bir an 100 hz yazan sitelerdeki bilgilerin doğru olmasını istedim .50 hz ise bi işe yaramaz.

Anlaşılan yeni seriye bakıcaz .

• Herkese kolay gelsin saygılarımla ✋

Adım Ünal ve sizden yardım talep edeceğim.

Samsung 55 KU7500 ile samsung KU7350 arasindaki farkı bilginiz dahilinde ise öğrenmek isterim.

Ayrıca bu ürünleri tekrar bilginiz dahilinde ise önerir misiniz?

Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Migrostan 2049 liraya LG 43UH610V IPS 4K HDR webos 3.0 alarak tv araştırmamı şimdilik sonlandırdım konuda mesaja yazan herkese teşekkürler akşamdandır izliyorum gayet iyi görüntüsü var özellikle trt 4k çok başarılı
  • Merhaba,

Evdeki ufak odaya bir tv almak istiyorum. Boyut olarak 40-46" arası düşünüyorum. Toplam izleme mesafesi 60 cm'den 300 cm'ye kadar oluyor. İzleyenler genel uydu yayınını (d-smart) izleyecekler. Tüplü tv'den :) ilk defa lcd tv'ye geçecekler. Almışken de dandini bir şey olmamasını istiyorum. Aklımda Sony 43x800e var ancak henüz giriş yapmamış sanırım ya da ben bulamadım. Bunun haricinde 4k - medya özellikleri olan, mümkünse internete de giren (baba seviyor youtube, facebook işlerini) bir tv tavsiyesi rica ediyorum. Fiyat sınırı yok.

Herkese teşekkürler şimdiden
  • Hali hazırda 49KS8500 Samsung kullanıyorum ve geçen gün 4K çözünürlükte 6.5 GB boyutunda bir diziyi USB üzerinden
    sorunsuz oynattım ki okuma yazma hızı USB belleğinde yüksekti ama herhangi bir takılma veya sorunda yaşamadım.
    Muhtemelen Samsung için USb 2.0 yeterli gelmiş ki hala ısrarla USB 3.0 a geçmiyorlar ya da yazdığınız gibi maliyette olabilir ama bir sorun yok gözlemlediğim kadarı ile.

Saygılarımla...
  • Vatanda da listelenmiş Xe8505

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-65xe8505-65-164-cm-4k-uhd-android-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum, bu sene Samsung degil Sony almak (XE85, XE90) mantıtklı. Samsung yaparsa onumuzdeki sene yapmak zorunda kalacak cunku LG OLED lerin fiyatini asagiya cekebilir, input lag de daha iyi degeri verdi bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Rica ederim.

Aslında haklısınız. Veri hızında bir sorun yaşamasakta en azından USB 3.0 koysa telefonu hızlı şarj için de kullanabilirdik.
    Hele ki kendi markasındaki akıllı telefonlar ile uyumu son dönemde bana göre çok iyi ve bir çoğu da artık hızlı şarjı desteklerken olması neredeyse elzem gibi ama akıl sır ermiyor Samsung'un işine bir çok konu da :)
    2017 modellerde olmadığına göre 2018 için bir ümit diyoruz artık.

Saygılarımla...
    Açıkçası mesajımın neresinde bir kinaye ya da sizin yorumunuzla dalga geçtiğimi hissettiğinizi anlamadım ama böyle anlaşıldı isem de özür dilerim.

Aksine size destek veren ama Samsung'u yeren bir içerikti benim ki.

Sanırım sanal ortamda sadece yazıya dökerek kendimizi ifade etmeye çalıştığımız ortamda yanlış anlaşılabiliyoruz ki mesajınıza verdiğim cevap ile bir kez daha belirtmek isterim ki asla sizi rencide edecek ya da kıracak en ufak bir söze sahip değildim.

Yıllardır kimsenin fikrine saygısızlık yapmadan forum ortamındayım, beni bilen bilir ve forum kültürüne de sahibim ki bunu bile belirtmek zorunda kaldığım için hicap duydum.

Yine de sürç-i lisan ettiysem bir kez daha affola.

Saygılarımla...

• arkadaşlar ucuz iadere eder düzeyde mutfak için tv alıcam 32 inch ne onerirsiniz ...
    Estağfurullah.
    Sanal ortam sonuçta. Yanlış anlamalara mahal verecek durumlar oluşabiliyor ki önemli olan
    sonucunda tatlıya bağlanması ve birbirimizi anlayabilmek.
    Anlayışınız için ben teşekkür ederim.
    İyi pazarlar dilerim.

Saygılarımla...
  • acil bir tavsiye lazım max 1800 tl civarı gittigidiyordan bugün sonuna kadar almam lazım, 40-49" arası 2. tv olarak alınacak,olmazsa olmaz tek şey hd uydu alıcı (3d,4k gerek yok) vestel, beko, philips gibi markalar olursa daha makbul olur.
    vestel
    43fb5000
    48fb5000
    48fb7300

bunlardan biri gibi duruyor ama
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.