Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
88.048
Cevap
1.333
Favori
4.690.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim,
    biraz aceleye getirerek kararımı verdim ve yaklaşık 1 saat önce Kipadan 1299 TL (6 Taksit) SEG 49SC7600 modelini aldım, kipada kutusunu açıp ilk kurulumu ve kanal yükleme işlemlerini yaptılar, birazdan evde ilk izlemeyi yapacağım. Umarım pişman olmam, mağazadaki demo videosu gayet tatmin ediciydi, inşallah uydu yayınında da aynı kaliteyi sunar.
    Mesajınızı TV yi aldıktan sonra okudum ama öncesinde okumuş olsaydım içim daha rahat şekilde alırdım.

• xfenk X kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun hocam. Yazilimini kontrol etmeyi ve gerekiyorsa yukseltmeyi ihmal etmeyin lutfen.

Gerekli bilgiler, çekirdek yazilim konusunda mevcut.

Urunle ilgili yazilimsal, servis, hizmet kaynakli ne sorun yasarsaniz bilgim olsun. Elimden bir sey gelirse yardimci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, açtım Tv yi şuan kurcalıyorum genel olarak begendim, HD kanallar gayet güzel sd lerde de rahatsız edici bir durum gözlemlemedim, benim için gayet yeterli duruyor. Kanal geçiş hızıda 2 ile 5 sn arası değişiyor Hd kanallar 1 2 sn daha geç açılıyor . tüplü tv den geçince memnun kalmamak zor biraz.
    yazılımını nasıl kontrol edeceğimi bulup gerekli kontrolleri yapacam şimdi.
    Menu4725 kodlayarak servis menusune girebilirsiniz.

En ustte versiyon bilgisi vardir.

Paylasirsaniz yonlendiririz buradan

sanırım bu ekran

Hocam uzerindeki yazilim cok eski degil. Bu hali ile bir sure kullaniniz. Daha sonra 0.45.23.32 sürüm ile yukseltebilirsiniz arzu ederseniz

Teşekkürler hocam, gelecek hafta sonu köye götürecem cihazı babamlar için aldım. ben tüplü vestele devam :)
    az önce ekranı bir yokladım ekran sert cam değil ve panele tam oturmamış sanırım üst taraftan dokununca hafiften sallanıyor, bu bir sorun yaratırmı sizce.
    yardımlarınız ve sabrınız için çok teşekkür ederim.
    Hocam bu tv nin paneli samsung mu lg mi veya diğer üreticilerin mi bilginiz var mı (seg 43sc7600 için sordum)
  • merhaba

tv yi 14 gun içinde iade gakkı nedeni ile interntten alıyım diyorum. gitti gidiyor yada hepsi burada gibi sitelerdeki satıcılarda bu iade durumunda zorluk yasarmıyım. zamanında bir kablo almışlığım var gitti gidiyordan adamlara sormama rağmen benim telefonla uyumlu cıkmadı bende geri gonderdim sonra satıcı aradı niye gonderdin almadaydın falan dedi bende bastım kalayı kapadım. koca tvyi geri yollayınca tavırlar nasıl olur onereceğiniz satıcı varmı. hangisi iyi diyeceğime alıp kullanıp beğenmezsem iade yapmayı planlıyorum

Yok hocam bu üretim teknolojisi bu şekilde . Iyi gunlerde kullanin

• lido kullanıcısına yanıt
    LG ve SAMSUNG ana tedarikçi olmakla birlikte AUO ve CHIMEI ile toplamda 4 marka panel var.

CHIMEI gormeyeli uzun zaman oldu , forumda kim merak edip sorsa, seri numara kontrolünde LG veya SAMSUNG cikiyor. Bir kardesimizin tv de AUO cikmisti ki onun bir onceki panel SAMSUNG olmasina ragmen AUO yu daha begendigini ifade etmisti.

• 49-50 inç civarında bir tv arıyorum.

3D hiç önemli değil.
    Smart-Led-Dahili uydulu olsun yeter.
    Curved istemiyorum.
    3000-3500 TL gibi bir bütçem var.

49UH770V alacaktım fakat yorumlardan dolayı vazgeçtim o modelden. Onun yerine ne alabilirim acaba ?

Birde TV ihtiyacım acil değil temmuz ayına kadar sabır edebilirim.

Acaba bu süreçte yeni modeller çıkar mı yoksa fiyatlar günden güne artmadan şimdiden almam mantıklı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberta50

merhaba

tv yi 14 gun içinde iade gakkı nedeni ile interntten alıyım diyorum. gitti gidiyor yada hepsi burada gibi sitelerdeki satıcılarda bu iade durumunda zorluk yasarmıyım. zamanında bir kablo almışlığım var gitti gidiyordan adamlara sormama rağmen benim telefonla uyumlu cıkmadı bende geri gonderdim sonra satıcı aradı niye gonderdin almadaydın falan dedi bende bastım kalayı kapadım. koca tvyi geri yollayınca tavırlar nasıl olur onereceğiniz satıcı varmı. hangisi iyi diyeceğime alıp kullanıp beğenmezsem iade yapmayı planlıyorum

MediMark ve Teknosa dan alırsan sorun olmaz. Kucuk satıcılardan alırsan iade yapman zor

• Herkese kolay gelsin saygılarımla ✋

Adım Ünal ve sizden yardım talep edeceğim.

Samsung 55 KU7500 ile samsung KU7350 arasindaki farkı bilginiz dahilinde ise öğrenmek isterim.

Ayrıca bu ürünleri tekrar bilginiz dahilinde ise önerir misiniz?

Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nasip olursa ekimde evleneceğim ve TV işini ivedi şekilde çözmek istiyorum. Hayırlı günler hayırlı cumalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalonuk -- 28 Nisan 2017; 12:45:35 >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    denkel iletişimmi ole bişi var herkes cok memnun onayı vermiş %100 gozukuyor mesaj atıp sorayım bi ne diyecekler

• Merhaba,
    Uzun zamandır tv arayışım, yakın zamanda 2017 modellerin de gelecek olması nedeni ile çıkmaza girmiş durumda. Işık sızması, bulutlanma, ölü piksel, VA-IPS, Dled, edgeled v.s. ....
    Smart, 3D, Oyun ihtiyacı olmayacak, sadece görüntü için panel olarak kullanılacak, mümkünse 100 Hz, 4K bir tv önerisi olan var mı acaba? (Limit 3K)
    Farklı alternatif çözümler de değerlendirilebilir. Şimdiden teşekkürler...
  • http://www.epey.com/televizyon/samsung-55mu8000.html

2017 tv samsunglar hayırlı olsun.
  • 49Mu7400 de 2017 ler arasında yerini almış fiyatıda 4200 tl ancak kaç hz yazmıyor 55 mu7400 için fiyat bilgisi yok acaba getirmeyeceklermi

• Mrnomak M kullanıcısına yanıt
    Aynen ama 55 ile 65 inç arasinda 10 inç için 3.5 milyar fark olur mu yaw. Ayrica epey.com usb 3.0 var diyor displayspec yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcelik21 -- 28 Nisan 2017; 17:47:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcelik21 kullanıcısına yanıt
    usb 3 adet demek ıstıyor orada. :)
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.